Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба – момчета (01-03.06.2012 г. - гр. Търговище)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 1 | Мустафа Мустафов | "Кубадън" | Лозница | |
2 | Айджан Шукри | "Агросем" | Острово | 2 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Мартин Петров | "Левски" | София | |
3 | Онур Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Бончо Бончев | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Стефан Петров | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |
5 | Серкан Мехмед | "Айтос" | Айтос | 5 | Ангел Челаков | "Асеновец" | Асеновград | |
7 | Нурла Незатов | "Олимпиец" | Търговище | |||||
8 | Юсуф Адем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 42 кг | ||||
1 | Ангел Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
кат. 38 кг | 2 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
1 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Серкан Али | "Крепост" | Стремци | |
2 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Тодор Димов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Николай Тодоров | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 5 | Мехмед Даудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Тодор Величков | "Шампиони" | Самуил | 7 | Тодор Франнцузов | "Никола Станчев" | Созопол | |
5 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Димитър Демирев | "Енергетик" | Гълъбово | |
7 | Никола Левенов | "Тракия-93" | Стамболийски | 9 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Ангел Шапков | "Левски" | София | 10 | Теодор Ханев | "Ловеч" | Ловеч | |
9 | Пресиян Петков | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | |
10 | Ивайло Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 12 | Хюсеин Хюсеинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
11 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Алпай Гюр | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
14 | Диян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |||||
кат. 47 кг | 15 | Сюлейман Чолаков | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | 16 | Тансер Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Светослав Петров | "Армеец-ЦСКА" | София | 17 | Станислав Бояджиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград | 18 | Адлин Юсеинов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен | 19 | Ахмед Ахмед | "Черноморски сокол" | Варна | |
5 | Сашо Христов | "Ахил" | Петрич | |||||
5 | Севдар Фаик | "Крепост" | Стремци | кат. 53 кг | ||||
7 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Иван Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | |
8 | Андрей Сикачов | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Николай Любенов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Джелил Джелил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
10 | Радослав Качулков | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Йордан Грозев | "Берое" | Ст.Загора | |
11 | Емин Еминоглу | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Джанер Лютфи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
12 | Даниел Димитров | "Черноморски сокол" | Варна | 5 | Диян Калов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
13 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | |
14 | Фета Нихатов | "Дан Колов" | В.Преслав | 8 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
15 | Александър Селишки | "Левски" | София | 9 | Николай Петров | "Берое" | Ст.Загора | |
16 | Кадир Крумов | "Дан Колов" | В.Преслав | 10 | Любомир Няголов | "Никола Станчев" | Созопол | |
17 | Хикмет Онбашиев | "Черноморски сокол" | Варна | 11 | Денислав Хаджиев | "Берое" | Ст.Загора | |
18 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Фикрет Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
19 | Демир Емилов | "Енергетик" | Гълъбово | 13 | Велико Великов | "Черноморски сокол" | Варна | |
20 | Йосиф Асенов | "Ахил" | Петрич | 14 | Атанас Караджов | "Берое" | Ст.Загора | |
21 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Бойчо Черелов | "Никола Станчев" | Созопол | |
22 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | 16 | Николай Господинов | "Берое" | Ст.Загора | |
23 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 17 | Денис Ванев | "Никола Станчев" | Созопол | |
24 | Джулиян Асенов | "Дан Колов" | В.Преслав | 18 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна | |
25 | Кезим Камбер | "Пирин-29А" | Гоце Делчев | 19 | Янаки Иванов | "Миньор" | Раднево | |
26 | Галин Колев | "Дан Колов" | Севлиево | 20 | Страхил Паралов | "Беласица" | Петрич | |
27 | Ферад Мехмедов | АСК "Сливен" | Сливен | 21 | Цветан Шангов | "Славия-2009" | Славия-2009 | |
28 | Хасан Хасан | "Левски" | София | 22 | Димитър Ковачев | СК Борба и самбо | Ямбол | |
29 | Мартин Цачев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 23 | Тодор Ялански | "Загорец" | Нова Загора | |
30 | Мерсин Апти | "Юнак-Локомотив" | Русе | 24 | Нехат Комаров | "Пирин-29А" | Гоце Делчев | |
31 | Рушан Мустафа | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 25 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
32 | Здравко Димитров | "Ахил" | Петрич | 26 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | |
33 | Иван Иванов | "Енергетик" | Гълъбово | 27 | Севен Али | "Агросем" | Острово | |
34 | Рамадан Рамаданов | "Айтос" | Айтос | 28 | Денислав Петров | "Левски" | София | |
35 | Басри Мурад | "Крепост" | Стремци | 29 | Стилиян Петков | "Добруджански юнак" | Добрич | |
30 | Фахридин Фахридин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | |||||
кат. 59 кг | 31 | Хюсеин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
1 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 32 | Дилян Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | |
2 | Венцислав Ханев | "Ловеч" | Ловеч | 33 | Незми Камберов | "Пирин-29А" | Гоце Делчев | |
3 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 34 | Хасан Хасанбашев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Дельо Михалев | "Берое" | Ст.Загора | 35 | Ташко Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | |
5 | Джемал Али | "Асеновец" | Асеновград | 36 | Теодор Стоилов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
5 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 37 | Димитър Хънев | "Никола Станчев" | Созопол | |
7 | Халил Чауш | "Тракиец" | Пловдив | 38 | Тезджан Али | "Олимпиец" | Търговище | |
8 | Дилян Руцов | "Славия-2009" | Славия-2009 | 39 | Красимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена | |||||
10 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 66 кг | ||||
11 | Диньо Динев | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Руси Минев | "Берое" | Ст.Загора | |
12 | Димитър Арабаджиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |
13 | Валентин Валентинов | "Дан Колов" | Елена | 3 | Тончо Тончев | "Димитровград" | Димитровград | |
14 | Денис Янузов | "Пирин-29А" | Гоце Делчев | 3 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
15 | Сергей Филипов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Момчил Бинбелов | "Левски" | София | |
16 | Танжуан Сабри | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 5 | Христо Денчев | "Димитровград" | Димитровград | |
17 | Мехмед Чакал | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | |
18 | Сюлман Сюлюман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Тасим Юсеин | "Крепост" | Стремци | |
19 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | 9 | Денислав Петков | "Истър" | Тутракан | |
20 | Хасан Хасанов | "Дан Колов" | В.Преслав | 10 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен | |
21 | Тенко Тенев | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | |
22 | Живко Василев | "Любимец-95" | Любимец | 12 | Сашо Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
23 | Денис Салиев | "Шампиони" | Самуил | 13 | Борислав Геров | "Беласица" | Петрич | |
24 | Симеон Химчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 14 | Свилен Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
25 | Ивайло Нанчев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 15 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
26 | Драган Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 16 | Мартин Иванов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |
27 | Марио Райчев | "Тракиец" | Пловдив | 17 | Мехмед Сопотлиев | "Дан Колов" | Севлиево | |
28 | Стоян Тамаров | "Армеец-ЦСКА" | София | 18 | Константин Димитров | "Тракия-93" | Стамболийски | |
29 | Николай Пеев | "Загорец" | Нова Загора | 19 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | |
30 | Иван Алексов | "Ахил" | Петрич | 20 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
31 | Ивалин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 21 | Александър Иванов | "Левски" | София | |
32 | Димчо Алишев | "Никола Станчев" | Созопол | 22 | Исмет Исмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
33 | Хюсеин Вели | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 23 | Стоян Стоянов | "Истър" | Тутракан | |
24 | Севди Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
кат. 73 кг | 25 | Басри Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
1 | Сашо Андреев | "Истър" | Тутракан | 26 | Светлин Костадинов | "Черноморски сокол" | Варна | |
2 | Йонко Балабанов | "Енергетик" | Гълъбово | 27 | Морат Тахиров | "Пирин-29А" | Гоце Делчев | |
3 | Велко Тодоров | "Левски" | София | 28 | Стилян Пейчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 29 | Ариф Ариф | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Стелиян Иванов | "Миньор" | Раднево | |||||
5 | Хаят Джемал | "Добруджански юнак-96" | Силистра | кат. 85 кг | ||||
7 | Ангел Балтаджиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Адил Челеби | "Дан Колов" | Севлиево | |
8 | Сейхан Чаушев | "Никола Станчев" | Созопол | 2 | Иван Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Живко Милушев | "Беласица" | Петрич | 3 | Орхан Яфес | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
10 | Адел Бакър | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград | |
11 | Гюнер Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Аднан Ахмед | "Олимпиец" | Търговище | |
12 | Ереджеб Ереджеб | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Осман Кадир | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
13 | Иво Тодоров | "Ахил" | Петрич | 7 | Петър Христов | "Дан Колов" | Севлиево | |
14 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Кристиян Костов | "Беласица" | Петрич | |
15 | Иван Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 9 | Стоян Караиванов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
16 | Димитър Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 10 | Тайфун Газиюмер | "Асеновец" | Асеновград | |
17 | Алпай Исмаил | "Шампиони" | Самуил | 11 | Георги Пенев | "Загорец" | Нова Загора | |
18 | Емил Лазаров | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Брайко Брайков | "Странджа-2001" | Средец | |
19 | Пеньо Господинов | "Стефан Караджа" | Елхово | 13 | Димитър Кабаков | "Херкулес" | Ямбол | |
20 | Тодор Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Георги Тотев | "Олимпиец" | Търговище | |
21 | Венцислав Терзиев | "Загорец" | Нова Загора | 15 | Джошкун Меджит | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | |
16 | Алиша Иванов | "Айтос" | Айтос | |||||
кат. + 85 кг | 17 | Александър Мусев | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
1 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 18 | Николай Божинов | "Ахил" | Петрич | |
2 | Айкут Адем | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 19 | Нурал Джамбазов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Николай Корчев | "Беласица" | Петрич | 20 | Марио Десиславов | "Левски" | София | |
3 | Стоян Димов | АСК "Сливен" | Сливен | 21 | Хасан Чакъров | "Агросем" | Острово | |
5 | Серткан Ибрямов | "Олимпиец" | Търговище | 22 | Кирил Капитански | "Левски" | София | |
5 | Васко Василев | "Никола Станчев" | Созопол | 23 | Кирил Балабанов | "Никола Станчев" | Созопол | |
7 | Хакан Съдкъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
8 | Калоян Петров | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |||||
9 | Румен Руменов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | Отборно класиране | ||||
10 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София | 1 | СК Борба "Димитровград", Димитровград | 86 точки | ||
11 | Едиз Еюбов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | СК Борба "Лютфи Ахмедов", Разград | 61 точки | ||
12 | Георги Ангелов | "Любимец-95" | Любимец | 3 | АСК "Сливен", Сливен | 41 точки | ||
13 | Октай Осман | "Добруджански юнак" | Силистра | |||||
14 | Станчо Станчев | "Черноморски сокол" | Варна | |||||
Най-техничен състезател - Микяй Наим, кат. 47 кг, СК Борба "Димитровград", Димитровград | ||||||||
Най-резултатен състезател - Адил Челеби, кат. 85 кг , СК Борба "Дан Колов", Севлиево | ||||||||
Гл.съдия: Св. Генчев /п/ | Гл.секретар: Хр. Стойнев /п/ |