Архив резултати
Държавно лично първенство по класическа борба – юноши (18-19.02.2012 г. - гр. Враца)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Детелин Димитров | "Левски" | София | 1 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана |
2 | Петър Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Халил Атанасов | "Изобор" | Плевен |
3 | Емил Кепов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Стоян Щерев | "НСА-Академик" | София |
3 | Виктор Вълков | "Славия" | София | 3 | Кольо Колев | "Ангел войвода" | Хасково |
5 | Стоян Апостолов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Кристиян Бахчеванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Кристиян Иванов | "Миньор" | Перник | 5 | Асен Камбуров | "Атлетик 98" | Куклен |
7 | Петър Петров | "Левски" | София | 7 | Николай Велчовски | "Ботев-93" | Враца |
8 | Тончо Тончев | "Ангел войвода" | Хасково | 8 | Галин Василев | "Левски" | София |
9 | Георги Захариев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Михаил Петков | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Павлин Спасов | "Миньор" | Перник | 10 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник |
11 | Ивайло Карамански | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 60 кг | 12 | Милен Морарски | Самоков | ||||
1 | Радослав Василев | "Левски" | София | 13 | Кристиян Гайдаров | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Димитър Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Йордан Анев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Момчил Сирашки | "ЦСКА-кл.борба" | София | 15 | Борислав Кривачки | "Миньор" | Перник |
3 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
5 | Алекс Шейнов | "Славия" | София | кат. 66 кг | |||
5 | Венцислав Денчев | "Изобор" | Плевен | 1 | Майкъл Измирлийски | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Ерол Али | "Ангел войвода" | Хасково | 2 | Петър Иванов | "Слава" | Монтана |
8 | Исус Методиев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Озкан Рашид | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Андрей Борисов | "Левски" | София | 3 | Благовест Борисов | "НСА-Академик" | София |
10 | Йоан Генчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Иван Пейзанов | "Класик" | Белене |
11 | Борислав Чолаков | "Ботев-93" | Враца | 5 | Кирил Гошев | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Христо Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Петър Алучев | "Локомотив" | Пловдив |
13 | Николай Вичев | "Левски" | София | 8 | Росен Петков | "Ботев-93" | Враца |
14 | Петко Драгийски | "Атлетик" | Пловдив | 9 | Теодор Кънев | "Локомотив" | Пловдив |
15 | Станислав Пенков | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Владимир Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Бисер Борисов | "Ботев-93" | Враца | 11 | Дуран Зинал | "Ангел войвода" | Хасково |
17 | Марио Чачов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Вели Вели | "Левски" | София |
18 | Ралин Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 13 | Били Евтимов | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 |
19 | Емил Димитров | "Ботев-93" | Враца | 14 | Димитър Христов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
20 | Пламен Динков | "НСА-Академик" | София | 15 | Иван Пановски | "Атлетик" | Пловдив |
21 | Павел Панайтов | "Изобор" | Плевен | 16 | Филип Калайджиев | "Левски" | София |
17 | Давид Симонян | "Славия" | София | ||||
кат. 74 кг | 18 | Емил Стойнев | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Галин Галчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 19 | Ахмед Тахир | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Шериф Мехмедов | "НСА-Академик" | София | 20 | Атанас Атанасов | "Изобор" | Плевен |
3 | Стефан Дюлгеров | "Левски" | София | 21 | Станислав Маринов | "Витяз-Панев" | Варна |
3 | Христо Бамбалов | "Локомотив" | Пловдив | 22 | Мартин Младенов | "Слава" | Монтана |
5 | Пламен Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков | 23 | Радослав Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
5 | Галин Господинов | "Берое" | Ст.Загора | 24 | Мартин Борисов | "Левски" | София |
7 | Марио Доцин | "Левски" | София | 25 | Ален Мирчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Петър Илчев | "Рилски спортист" | Самоков | 26 | Тони Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Мариян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков | 27 | Теодор Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
10 | Кристиян Тошков | "Левски" | София | 28 | Любомир Аркадиев | "Изобор" | Плевен |
11 | Васил Владимиров | "НСА-Академик" | София | 29 | Стефан Филков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
12 | Христо Енев | "Локомотив" | Пловдив | ||||
13 | Тунай Бекир | "НСА-Академик" | София | кат. 84 кг | |||
14 | Станислав Миланов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Станислав Кънев | "Берое" | Ст.Загора |
15 | Георги Илиев | "Изобор" | Плевен | 2 | Мариян Димитров | "НСА-Академик" | София |
16 | Иван Добрев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Борис Налбантов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
17 | Димитър Стойчев | "Изобор" | Плевен | 3 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18 | Цветомир Иванов | "Славия" | София | 5 | Стилян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
19 | Йордан Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Борислав Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
20 | Георги Гошев | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Атанас Искренов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
21 | Калоян Добрев | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Ивелин Ибришимов | "Изобор" | Плевен |
22 | Петър Перчинков | "Ботев-93" | Враца | 9 | Светослав Петров | "Славия" | София |
23 | Станчо Станчев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 10 | Христо Бураджиев | "Локомотив" | Пловдив |
24 | Пламен Вешев | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Георги Златев | "Берое" | Ст.Загора |
25 | Дейвид Бонев | "Берое" | Ст.Загора | 12 | Красимир Николов | "Ангел войвода" | Хасково |
26 | Евгин Ахмед | "Ангел войвода" | Хасково | 13 | Николай Найденов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
27 | Николай Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 14 | Борислав Боздански | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
28 | Росен Миндов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Юри Асенов | "Изобор" | Плевен |
29 | Светослав Николаев | "Класик" | Белене | 16 | Антон Вардаров | "Рилски спортист" | Самоков |
30 | Георги Георгиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 17 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков |
18 | Младен Видински | "Ангел войвода" | Хасково | ||||
кат. 120 кг | 19 | Георги Въжарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Милослав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 20 | Генади Желязков | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Сотир Беков | "Левски" | София | 21 | Ивайло Ценов | "Класик" | Белене |
3 | Ивайло Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 22 | Христо Христов | "Класик" | Белене |
3 | Пламен Маринов | "НСА-Академик" | София | 23 | Антон Милослов | "Славия" | София |
5 | Атанас Качулков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 24 | Александър Деянов | "Мадан" | Мадан |
5 | Мартин Борисов | "Левски" | София | ||||
7 | Светлин Ерменков | "Слава" | Монтана | кат. 96 кг | |||
8 | Миша Аракелян | "Славия" | София | 1 | Илиян Газепов | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Димитър Карталски | "Славия" | София | 2 | Виктор Цанов | "НСА-Академик" | София |
10 | Ангел Кочов | "НСА-Академик" | София | 3 | Янислав Колев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
11 | Ивайло Колев | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Даниел Банков | "Ботев-93" | Враца |
12 | Мартин Борисов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Станислав Колев | "Локомотив-93" | Варна |
13 | Росен Панев | "Левски" | София | 5 | Иван Цанков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
7 | Петър Начев | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
8 | Мартин Мутафов | "Левски" | София | ||||
9 | Живко Христов | "Локомотив-93" | Варна | ||||
10 | Валентин Захариев | "Левски" | София | ||||
11 | Петър Петров | "НСА-Академик" | София | ||||
12 | Ангел Якимов | "Левски" | София | ||||
Най-техничен състезател - Радослав Василев, кат. 60 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Най-резултатен състезател - Милослав Методиев, кат. 120 кг, "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил | |||||||
Гл. съдия: /п/ П.Антов | Гл. секретар: /п/ М.Мутафчиев |