Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – деца (15-17.05.2013 г. - гр.Горна Оряховица)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Стоян Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци |
2 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Мустафа Исмедов | СК Борба и самбо" | Ямбол |
3 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Мехмед Шабан | "Кубадън" | Лозница |
3 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | 3 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Исмаил Помаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Мариян Димитров | "Никола Станчев" | Созопол | 5 | Георги Стойчев | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград | 7 | Симеон Шидеров | "Никола Станчев" | Созопол |
8 | Минчо Минчев | "Загорец" | Нова Загора | 8 | Наймджан Мехмед | "Ангел войвода" | Хасково |
9 | Рухан Расим | "Крепост" | Стремци | 9 | Семо Караилиев | "Загорец" | Нова Загора |
10 | Шанол Мъсарлиев | индивидуално | индивидуално | 10 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Николай Николаев | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Димитър Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | 12 | Дилян Канев | "Енергетик" | Гълъбово |
13 | Рамадан Рамадан | "Хан Аспарух" | Исперих | 13 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Никола Викторов | "Етър-Виктори 2011" | В.Търново | 14 | Константин Генов | "Марица-Изток" | Раднево |
15 | Пламен Стефанов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 15 | Иван Стамов | "Берое" | Стара Загора |
16 | Теодор Илиев | "Левски" | София | 16 | Гьокен Исмаил | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
17 | Атанас Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | 17 | Дениз Денизли | "Каолин-2000" | Глоджево |
18 | Беркай Хасан | "Айтос" | Айтос | 18 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница |
19 | Димитър Кръстев | "Казанлък" | Казанлък | 19 | Джан Ибраб | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
20 | Диян Колев | "Марица-Изток" | Раднево | ||||
21 | Марин Петков | "Златарица" | Златарица | кат. 38 кг | |||
22 | Севден Топов | индивидуално | индивидуално | 1 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
23 | Гюней Рахимов | "Асеновец" | Асеновград | 2 | Светослав Делев | "Митекс" | Благоевград |
24 | Нурхан Назмиев | "Агросем" | Острово | 3 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен |
25 | Ерен Еюбов | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Елисей Янков | "Никола Станчев" | Созопол |
26 | Гюнайдън Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Мерт Славов | "Ангел войвода" | Хасково |
27 | Виктор Нейчев | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Петър Тенев | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
кат. 35 кг | 8 | Георги Жистов | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Никола Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Христо Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
2 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Фахри Фаик | "Крепост" | Стремци |
3 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос | 11 | Стефан Стефанов | "Ангел войвода" | Хасково |
3 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Петър Михов | "Руен" | Руен |
5 | Илия Митев | "Стефан Караджа" | Елхово | 13 | Кристиян Янков | "Ангел войвода" | Хасково |
5 | Християн Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Петър Горняшки | "Славия-2009" | София |
7 | Диян Дончев | индивидуално | индивидуално | 15 | Севдалин Ангелов | "Берое" | Стара Загора |
8 | Никола Стефанов | "Левски" | София | 16 | Хасан Хюсеинов | "Агросем" | Острово |
9 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 17 | Ивайло Христов | "Странджа-2001" | Средец |
10 | Стоян Стоянов | "Стефан Караджа" | Елхово | 18 | Гюрджан Осман | "Хан Аспарух" | Исперих |
11 | Райчо Иванов | "Ангел войвода" | Хасково | 19 | Божидар Дичев | "Загорец" | Нова Загора |
12 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица | 20 | Кристиян Грудев | "Олимпиец" | Търговище |
13 | Станислав Вапцаров | "Берое" | Стара Загора | 21 | Цветомир Петров | "Казанлък" | Казанлък |
14 | Еркан Шукри | "Хан Аспарух" | Исперих | 22 | Стойчо Вълчев | "Енергетик" | Гълъбово |
15 | Йоан Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 23 | Георги Николов | "Тракиец" | Пловдив |
16 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград | 24 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
17 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 25 | Георги Бояджиев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново |
18 | Стилиян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 26 | Динко Колев | "Марица-Изток" | Раднево |
19 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 27 | Серхат Реджеб | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
20 | Виктор Михов | СК Борба и самбо | Ямбол | 28 | Ибрахим Карабаджак | "Каолин-2000" | Глоджево |
21 | Денис Желев | "Златарица" | Златарица | 29 | Ивайло Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол |
22 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен | 30 | Владимир Стоянов | "Руен" | Руен |
23 | Янко Генов | "Марица-Изток" | Раднево | 31 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница |
24 | Виктор Неделчев | "Миньор" | Раднево | 32 | Тодор Иванов | "Марица-Изток" | Раднево |
25 | Кристиян Петков | "Марица-Изток" | Раднево | ||||
26 | Ерхан Руфад | "Шампиони" | Самуил | кат. 47 кг | |||
27 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Мерт Рамадан | "Крепост" | Стремци |
28 | Стефан Павлов | "Златарица" | Златарица | 2 | Боби Михов | "Димитровград" | Димитровград |
29 | Енис Ехлиман | "Хан Аспарух" | Исперих | 3 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци |
30 | Габриел Ботев | "Етър-Виктори 2011" | В.Търново | 3 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Асан Кърнаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
кат. 42 кг | 5 | Иван Михалев | "Берое" | Стара Загора | |||
1 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 7 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград" |
2 | Расим Расим | "Ангел войвода" | Хасково | 8 | Светомир Валдев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Мехмед Ахмед | "Айтос" | Айтос | 9 | Николай Цонков | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Мехмед Мехмедов | СК Борба и самбо | Ямбол | 10 | Орхан Мустафов | индивидуално | индивидуално |
5 | Иван Петров | "Ловеч" | Ловеч | 11 | Денис Камберов | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Станимир Петров | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Ростислав Неделчев | "Берое" | Стара Загора |
7 | Тунджай Мехмед | "Айтос" | Айтос | 13 | Ахмед Сюлейманов | "Кубадън" | Лозница |
8 | Румен Боянов | "Загорец" | Нова Загора | 14 | Петър Петров | "Никола Станчев" | Созопол |
9 | Иван Бангов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Ренгин Ремзи | "Руен" | Руен |
10 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Иван Даскалов | "Асеновец" | Асеновград |
11 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | 17 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол |
12 | Даниел Велчев | "Тракиец" | Пловдив | 18 | Слави Йоргов | "Берое" | Стара Загора |
13 | Айхан Шабан | "Шампиони" | Самуил | 19 | Живко Веселинов | "Добруджански юнак" | Добрич |
14 | Денис Динев | "Енергетик" | Гълъбово | 20 | Даниел Йорданов | "Берое" | Стара Загора |
15 | Денис Шейнов | "Локомотив" | Пловдив | 21 | Петър Господинов | "Берое" | Стара Загора |
16 | Назми Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен | 22 | Кольо Димитров | индивидуално | индивидуално |
17 | Диян Радев | "Добруджански юнак" | Добрич | 23 | Светлозар Огнянов | "Етър-Виктори 2011" | В.Търново |
18 | Ферхат Якимов | "Дан Колов" | Севлиево | 24 | Митьо Митев | "Каолин-2000" | Глоджево |
19 | Сезер Талятов | "Хан Аспарух" | Исперих | 25 | Петко Недев | "Никола Станчев" | Созопол |
20 | Тодор Левенов | "Тракия-93" | Стамболийски | 26 | Адем Осман | "Айтос" | Айтос |
21 | Николай Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 27 | Серкан Ешреф | "Дан Колов" | Ветово |
22 | Мартин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 28 | Станимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
23 | Александър Георгиев | "Загорец" | Нова Загора | 29 | Магриот Маринов | "Руен" | Руен |
24 | Димчер Шефкетов | "Олимпиец" | Търговище | 30 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора |
25 | Керим Хасанбашев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 31 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък |
26 | Антонио Косев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 32 | Мехмед Акалиев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
27 | Кристиян Фикмеров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 33 | Мариян Любенов | "Марица-Изток" | Раднево |
28 | Тодор Тодоров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 34 | Умут Илми | "Дан Колов" | Ветово |
29 | Октай Топов | индивидуално | индивидуално | 35 | Теодоси Златев | "Енергетик" | Гълъбово |
30 | Мартин Сандев | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
31 | Цветозар Пенчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
32 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 59 кг | |||
33 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Живко Кадънков | "Странджа-2001" | Средец |
34 | Даниел Чираков | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Димитър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
3 | Валентин Хаджиев | "Кубадън" | Лозница | ||||
кат. 53 кг | 5 | Мартин Атанасов | "Олимпиец" | Търговище | |||
1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Ердинч Дживджаров | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Васил Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Стелиян Христакиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Туран Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Любомир Иванов | "Левски" | София |
3 | Гюрсел Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Юлиян Юлиянов | "Айтос" | Айтос |
5 | Николай Михайлов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 10 | Янчо Андонов | "Никола Станчев" | Созопол |
5 | Осман Халибрям | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Васил Каранлъков | "Тракия-93" | Стамболийски |
7 | Слав Славов | "Загорец" | Нова Загора | 12 | Давид Стойков | "Марица-Изток" | Раднево |
8 | Николай Христов | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Славко Сергеевич | "Етър-Виктори 2011" | В.Търново |
9 | Йордан Стоянков | "Асеновец" | Асеновград | 14 | Евгени Христов | "Етър-Виктори 2011" | В.Търново |
10 | Никола Славов | "Загорец" | Нова Загора | 15 | Алпай Тефик | "Шампиони" | Самуил |
11 | Айлядин Каранодилев | "Агросем" | Острово | 16 | Кейхан Топов | индивидуално | индивидуално |
12 | Красен Кънев | "Миньор" | Раднево | ||||
13 | Румен Костадинов | СК Борба и самбо | Ямбол | кат. 66 кг | |||
14 | Айхан Сабри | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 1 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище |
15 | Георги Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | 2 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Валентин Димитров | "Берое" | Стара Загора | 3 | Жулиен Стоев | "Миньор" | Раднево |
17 | Юмер Салиатин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 3 | Тодор Калов | "Никола Станчев" | Созопол |
18 | Ибрям Касим | "Дан Колов" | Ветово | 5 | Мехмед Мехмед | "Агросем" | Острово |
19 | Иван Иванов | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
20 | Габриел Мичев | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
21 | Мики Стамболиев | индивидуално | индивидуално | 8 | Динко Иванов | "Никола Станчев" | Созопол |
22 | Окан Османов | "Хан Аспарух" | Исперих | 9 | Сали Сали | "Шампиони" | Самуил |
23 | Мартин Генчев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 10 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
24 | Чавдар Минев | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Любен Цонев | "Марица-Изток" | Раднево |
25 | Борис Терндафилов | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Борислав Бончев | "Хан Аспарух" | Исперих |
26 | Мустафа Мустафа | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Делян Василев | "Дан Колов" | В.Преслав |
27 | Михаил Великов | "Никола Станчев" | Созопол | 14 | Емир Муксин | "Хан Аспарух" | Исперих |
кат. 73 кг | кат. +73 кг | ||||||
1 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Кристофър Атанасов | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Алпай Фаиков | "Дан Колов" | Ветово | 2 | Ереджеб Ереджеб | "Айтос" | Айтос |
3 | Емре Белбер | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Виктор Георгиев | "Златарица" | Златарица |
3 | Стилиян Йовчев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Дарин Дралчев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Стоян Колев | "Марица-Изток" | Раднево | 5 | Кристиян Тиханов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Хасан Хасан | "Кубадън" | Лозница | 5 | Джеват Джеват | "Руен" | Руен |
7 | Живко Петков | "Дан Колов" | В.Преслав | 7 | Юсеин Юсеин | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Тодор Василев | "Берое" | Стара Загора | 8 | Николай Петров | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Атанас Атанасов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 9 | Халил Халилов | "Шампиони" | Самуил |
10 | Георги Косев | "Миньор" | Раднево | ||||
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ: | точки | 11 | Едис Касим | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | ||
1 | "Димитровград" - Димитровград | 86 т. | 12 | Кан Мехмед | "Шампиони" | Самуил | |
2 | АСК "Сливен" - Сливен | 46 т. | 13 | Калин Тодоров | "Загорец" | Нова Загора | |
3 | "Черноморец-св.борба" - Бургас | 37 т. | |||||
Най-техничен състезател - Галин Ангелов, кат. 42 кг, СК Борба "Локомотив", гр. Горна Оряховица | |||||||
Най-резултатен състезател - Иван Бадавров, кат. 53 кг, СК Борба "Димитровград" - Димитровград | |||||||
Гл. съдия: И. Ламбов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |