Архив резултати
Държавно лично първенство по класическа борба – момчета (20-22.02.2013 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Даниел Борисов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Борислав Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Божидар Вергилов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Илия Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
4 | Миро Мирчев | "Тича" | Д.чифлик | 4 | Кристиян Кочев | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Калин Василев | инд. | |||||
кат. 42 кг | |||||||
кат. 38 кг | 1 | Алекси Асенов | "Ловеч" | Ловеч | |||
1 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | 3 | Страхил Николов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Мухамед Абдулкадер | "Бургас" | Бургас | 3 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА |
3 | Коста Костов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Илия Ангелов | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Цветомир Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Златомир Петров | "Левски" | София |
5 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 7 | Иван Костадинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
7 | Красимир Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Християн Йотов | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | 9 | Илия-Теодор Мерджанов | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Красимир Трифонов | "Ботев-93" | Враца | 10 | Спас Спасов | "Стоян Николов" | Златица |
10 | Радослав Чолаков | "Славия" | София | 11 | Митко Ахмед | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
11 | Димитър Евгениев | "Локомотив-93" | Варна | 12 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Николай Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 13 | Ненко Въртанов | "Стоян Николов" | Златица |
14 | Ненко Джамбазов | "Стоян Николов" | Златица | ||||
кат. 47 кг | 15 | Росен Вичев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | ||||
2 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | кат. 53 кг | |||
3 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 1 | Александър Евтимов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Иван Стоилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 2 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | 3 | Захари Зашев | "Левски" | София |
7 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | 5 | Николай Янузов | "Славия" | София |
8 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Милен Неделчев | "Тича" | Д.чифлик | 7 | Никалъс Йотов | инд. | |
10 | Филип Радойков | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Васил Дилински | "Етрополе" | Етрополе |
11 | Руси Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Теодор Домузинов | "Левски" | София |
12 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца | 10 | Мюмюн Чалъшкан | "Ангел войвода" | Хасково |
13 | Пламен Делчев | "Ангел войвода" | Хасково | 11 | Спасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков |
14 | Мартин Маринов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | 12 | Калоян Попов | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Мартин Велев | "Етрополе" | Етрополе | 13 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана |
16 | Денис Кукушев | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Станимир Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
17 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив |
18 | Илия Деянов | "Ангел войвода" | Хасково | 16 | Максим Милевски | "Крали Бимбалов" | Царево |
19 | Антонио Цветански | "Скала" | Зверино | 17 | Стивън Василев | "Ботев-93" | Враца |
20 | Йордан Георгиев | "Атлетик" | Пловдив | 18 | Данил Благоев | "Левски" | София |
21 | Иван Иванов | "Тича" | Д.чифлик | 19 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца |
22 | Бончо Бончев | "Локомотив" | Пловдив | 20 | Расим Дикмов | "Атлетик" | Пловдив |
23 | Иво Цветанов | "Миньор" | Перник | 21 | Владислав Аньосисие | "Берое" | Ст.Загора |
24 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 22 | Димитър Димитров | "Миньор" | Перник |
25 | Теодор Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 23 | Тихомир Димов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
26 | Момчил Трайков | "Рилски спортист" | Самоков | 24 | Марио Славейков | "Миньор" | Перник |
27 | Мариян Кирпиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 25 | Кральо Камарев | "Берое" | Ст.Загора |
28 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | 26 | Иван Лобутов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
29 | Красимир Цанков | "Изобор" | Плевен | 27 | Християн Илиев | "Стоян Николов" | Златица |
30 | Мартин Владимиров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 28 | Златан Георгиев | "Стоян Николов" | Златица |
31 | Георги Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 29 | Йордан Маринов | "Бургас" | Бургас |
32 | Ивелин Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 30 | Ангел Желязков | "Ботев-93" | Враца |
33 | Иван Денкин | "Левски" | София | 31 | Костадин Борилков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
34 | Любомир Вукадинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 32 | Тони Карагьозов | "Славия" | София |
35 | Саид Мустафа | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 33 | Калин Ганков | "Класик" | Белене |
36 | Иван Предьов | "Стоян Николов" | Златица | 34 | Михаил Генев | "Изобор" | Плевен |
35 | Антон Шкретов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 59 кг | 36 | Ивайло Иванов | инд. | ||||
1 | Светослав Николов | "Левски" | София | 37 | Мариян Кондов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
2 | Митко Деянов | "Ангел войвода" | Хасково | 38 | Кристиян Панайотов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | 39 | Мирослав Красимиров | "Изобор" | Плевен |
3 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив | 40 | Владислав Велинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
5 | Стефан Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 66 кг | |||
7 | Радослав Недков | "Класик" | Белене | 1 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Алберт Иванов | "Скала" | Зверино | 3 | Костадин Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
10 | Славин Колев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Алекс Велев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
12 | Илиян Братов | "Класик" | Белене | 5 | Христо Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
13 | Стефан Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив |
14 | Сашко Атанасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Петър Данаилов | "Германея 2011" | Сапарева баня |
15 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца | 9 | Петко Пашов | "Стоян Николов" | Златица |
16 | Венцислав Вучков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 10 | Кристиян Флорев | "Класик" | Белене |
17 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | 11 | Венцислав Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
18 | Никълъс Кръстев | "Ботев-93" | Враца | 12 | Силвестър Янков | "Класик" | Белене |
19 | Християн Митрофонов | "Локомотив-93" | Варна | 13 | Стоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
20 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 14 | Тома Томов | "Стоян Николов" | Златица |
22 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Баръш Али | "Ангел войвода" | Хасково |
24 | Александър Грозданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 16 | Мирослав Петев | "Скала" | Зверино |
25 | Илия Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 17 | Ричард Петков | "Бургас" | Бургас |
26 | Минчо Памуков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 18 | Лъчезар Златанов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
27 | Денислав Янев | "Локомотив-93" | Варна | 19 | Теодор Петров | "Класик" | Белене |
28 | Енгин Джафер | "Ангел войвода" | Хасково | ||||
29 | Аликоч Атанасов | "Локомотив-93" | Варна | кат. 85 кг | |||
30 | Найден Николов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Асен Петров | "Левски" | София |
31 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Ивайло Петров | "Ботев-93" | Враца |
32 | Стоян Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Борислав Генчов | "Рилски спортист" | Самоков |
33 | Пламен Живков | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Атанас Сивриев | "Левски" | София |
34 | Красимир Костов | "Тича" | Д.чифлик | 5 | Станимир Георгиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
35 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Теодор Тодоров | "Бургас" | Бургас |
36 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 73 кг | 9 | Радослав Каймаков | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Димитър Георгиев | "Левски" | София | 10 | Васил Грудов | "Бургас" | Бургас |
2 | Радослав Пишимаров | "Левски" | София | 11 | Мартин Митев | "Тича" | Д.чифлик |
3 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Валери Цеков | "Левски" | София |
3 | Кристиян Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 13 | Берк Сали | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Росен Иванов | "Тича" | Д.чифлик | ||||
5 | Делян Алишахи | "Левски" | София | кат. +85 кг | |||
7 | Стас Серафимов | "Левски" | София | 1 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Димитър Христов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Златан Клашнов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Симон Франсис | "Славия" | София |
10 | Петър Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Александър Димитров | "Славия" | София |
11 | Янислав Радев | "Тича" | Д.чифлик | 5 | Цветан Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево |
12 | Филип Радев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Пламен Михайлов | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Златко Харбалиев | "Бургас" | Бургас |
14 | Севги Николов | "Ангел войвода" | Хасково | 8 | Теодор Тодоров | "Ангел войвода" | Хасково |
15 | Мартин Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Стилян Василев | "Скала" | Зверино |
16 | Георги Стоянов | "Класик" | Белене | 10 | Атанас Кисьов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
17 | Стивън Христов | "Скала" | Зверино | 11 | Йоан Петров | "Иван Илиев" | Ив.Илиев |
18 | Виктор Борисов | "Миньор" | Перник | 12 | Любослав Йонков | "Ловеч" | Ловеч |
19 | Георги Николов | "Крали Бимбалов" | Царево | 13 | Марио Мануилов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
20 | Иво Челенков | "Левски" | София | 14 | Ивайло Пасков | "Класик" | Белене |
21 | Петър Стойчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Любослав Балов | "Стоян Николов" | Златица |
Най-техничен състезател - Ивайло Радев, кат. 38 кг, СК Борба "Локомотив-93", Варна | |||||||
Най-резултатен състезател - Светослав Николов, кат. 59 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Най-етичен треньор - Николай Дачев, СК "Бургас", гр. Бургас | |||||||
Гл.съдия: /п/ Св. Генчев | Гл.секретар: /п/ Али Пъръшмолла |