Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – кадети (19-20.01.2013 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | |||||||
1 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Серкан Али | "Левски" | София | |
2 | Сюлейман Чолаков | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Теодор Ханев | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Ибрахим Гюлбиев | "Сливен" | Сливен | 3 | Райчо Райков | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Ахмед Нежмидин | "Кубадън" | Лозница | 3 | Ангел Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
5 | Цветан Боянов | "НСА-Академик" | София | 5 | Митко Илиев | "Царевец-Етър" | В.Търново | |
5 | Пресиян Петков | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | |
7 | Димитър Вичев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 7 | Тодор Французов | "Никола Станчев" | Созопол | |
8 | Желязко Христов | "Борба и Самбо" | Ямбол | 8 | Димитър Трендафилов | "НСА-Академик" | София | |
9 | Станислав Бояджиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||||
10 | Стефан Петров | "Царевец-Етър" | В.Търново | кат. 54 кг | ||||
1 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |||||
кат. 50 кг | 2 | Стелиян Ивайлов | "Борба и Самбо" | Ямбол | ||||
1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Байрям Шабан | "Левски" | София | |
2 | Николай Красимиров | "Сливен" | Сливен | 3 | Мартин Гиров | "Сливен" | Сливен | |
3 | Емин Еминоглу | Индивидуално | Инд. | 5 | Георги Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Дован Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Николай Петков | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Галин Колев | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна | 8 | Дилян Георгиев | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
7 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
8 | Светослав Петров | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Валентин Дончев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Начо Хараламбов | "Борба и Самбо" | Ямбол | 11 | Теодор Стоилов | "Сливен" | Сливен | |
10 | Юнал Падиков | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Пламен Желязков | "Никола Станчев" | Созопол | |
11 | Димитър Петев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 13 | Орхан Али | "Ангел Войвода" | Хасково | |
12 | Енгин Мюмюнов | "Кубадън" | Лозница | 14 | Алит Мехмедов | "Дан Колов" | Севлиево | |
13 | Антонио Кръстев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Стелиян Петков | "Добруджански юнак" | Добрич | |
16 | Цветелин Вълчев | "НСА-Академик" | София | |||||
кат. 58 кг | 17 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
1 | Михаил Георгиев | "Сливен" | Сливен | 18 | Пеньо Пенев | "Дан Колов" | Севлиево | |
2 | Мартин Гочев | "Берое" | Ст.Загора | 19 | Светлозар Велков | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
3 | Иван Дишков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 20 | Емин Феимов | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | |||||
5 | Инраим Мандев | "Левски" | София | кат. 63 кг | ||||
5 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Въльо Стойков | "Берое" | Ст.Загора | |
7 | Венелин Великов | "Сливен" | Сливен | 2 | Никола Одрински | "Берое" | Ст.Загора | |
8 | Костадин Асенов | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Венцислав Ханев | "Ловеч" | Ловеч | |
9 | Живко Хънев | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Стоян Илиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
10 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево | |
11 | Иван Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Йордан Йорданов | "Сливен" | Сливен | |
12 | Краси Енчев | "Славия-2009" | София | 7 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
13 | Танжуан Сабри | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | |
14 | Борислав Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София | 9 | Сюлейман Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
15 | Аднан Мурат | "Ангел Войвода" | Хасково | 10 | Халил Сауш | "Тракиец" | Пловдив | |
16 | Алпай Юсуф | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | |
17 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Емин Васви | "Черноморски сокол" | Варна | |
18 | Атанас Караджов | "Берое" | Ст.Загора | 13 | Диньо Динев | "Берое" | Ст.Загора | |
19 | Руси Минев | "Берое" | Ст.Загора | 14 | Петър Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
20 | Сергей Филипов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 15 | Димитър Арабаджиев | "Никола Станчев" | Созопол | |
21 | Петър Саваков | "Берое" | Ст.Загора | 16 | Христо Денчев | "Димитровград" | Димитровград | |
22 | Еюб Еюб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 17 | Георги Кондов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
18 | Сашо Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
кат. 69 кг | 19 | Сали Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
1 | Евелин Русев | "Берое" | Ст.Загора | 20 | Петър Петров | "Дан Колов" | Севлиево | |
2 | Юсеин Хасан | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 21 | Светослав Йорданов | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Стоян Жабов | "Никола Станчев" | Созопол | |||||
3 | Иван Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 76 кг | ||||
5 | Илхан Ендеров | "Сливен" | Сливен | 1 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Ахмед Кадолуев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Марчело Кючуков | "Сливен" | Сливен | 3 | Георги Димитров | "Ангел Войвода" | Хасково | |
8 | Иван Ст. Иванов | "Сливен" | Сливен | 3 | Мариян Ганев | "Сливен" | Сливен | |
9 | Димитър Караиванов | "Сливен" | Сливен | 5 | Виктор Данев | "Сливен" | Сливен | |
10 | Борислав Геров | "Беласица" | Петррич | 5 | Веселин Славов | "Димитровград" | Димитровград | |
11 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Илиян Димитров | "Сливен" | Сливен | |
12 | Николай Енински | "Сливен" | Сливен | 8 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище | |
13 | Хюсеин Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Хаяд Джемал | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
14 | Емрах Кязимов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |
15 | Свилен Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Велко Тодоров | "Левски" | София | |
16 | Ивалин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 12 | Момчил Бинбелов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
17 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 13 | Нурхан Халил | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
18 | Мехмед Сопотлиев | "Дан Колов" | Севлиево | 14 | Георги Запрев | "Левски" | София | |
19 | Антонио Грозев | "Славия-2009" | София | 15 | Гочо Попотолев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
20 | Теодор Мишевски | "Борба и Самбо" | Ямбол | 16 | Борис Големечков | "Славия-2009" | София | |
17 | Ереджеб Ереджеб | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. 85 кг | 18 | Петър Петров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
1 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 19 | Ангел Балтаджиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
2 | Стефан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 20 | Стилян Иванов | "Миньор" | Раднево | |
3 | Иван Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 21 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Момчил Колев | "Сливен" | Сливен | 22 | Жечко Жеков | "Черноморски сокол" | Варна | |
5 | Гюнер Зейнал | "Ангел Войвода" | Хасково | 23 | Сюлейман Сюлейманов | "Черноморски сокол" | Варна | |
5 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
7 | Мерт Емин | "Локомотив" | Пловдив | кат. 100 кг | ||||
8 | Хасан Чакъров | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Радомир Атанасов | "Берое" | Ст.Загора | |
9 | Кристиан Костов | "Беласица" | Петррич | 2 | Сали Бейтула | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
10 | Георги Настев | Индивидуално | Инд. | 3 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
11 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър" | В.Търново | 3 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград | |
12 | Джошкун Неджид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Васко Василев | "Никола Станчев" | Созопол | |
13 | Фахри Фахри | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Александър Здравков | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
14 | Христо Пальонов | "Любимец-95" | Любимец | 7 | Осман Кадир | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
15 | Кристиян Нинов | "НСА-Академик" | София | 8 | Айкут Адем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
16 | Петър Христов | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Николай Ангелов | "Славия-2009" | София | |
17 | Гюнер Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София | |
11 | Даил Тахиров | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
кат. +100 кг | 12 | Иво Йонков | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Йоан Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13 | Станчо Станчев | "Черноморски сокол" | Варна | |
2 | Бойко Арсенков | "Славия-2009" | София | |||||
3 | Венцислав Кацаров | "Тракиец" | Пловдив | |||||
3 | Георги Транков | "Асеновец" | Асеновград | |||||
5 | Румен Руменов | "Царевец-Етър" | В.Търново | |||||
5 | Октай Осман | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||||
7 | Дейвид Шишков | "Тангра" | Благоевград | |||||
8 | Милен Дишлев | "Царевец-Етър" | В.Търново | |||||
9 | Цветелин Георгиев | "Царевец-Етър" | В.Търново | |||||
Най-техничен състезател - Евелин Русев, кта. 69 кг., "Берое", Стара Загора | ||||||||
Най-резултатен състеззтел - Микяй Наим, кат. 50 кг, "Димитровград", Димитровград. | ||||||||
Гл. Съдия: Светлен Генчев | Гл. Секретар: Али Пъръшмолла |