Архив резултати
ДЛП мъже, св.стил (15-16.01.2022, Сливен)
- Неделя, 16 Януари 2022
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | ||||||
1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Георги Вангелов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Митко Асенов | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Рухан Расим | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Петър Петров | "Борба" | Шумен | 3 | Сергей Бонев | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
3 | Ивайло Тисов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Николай Миталов | "Би Риал" | Сандански |
5 | Серджан Юсеинов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Васил Стамов | "Херкулес" | Ямбол |
5 | Костадин Гуцев | "НСА-Васил Левски" | София | 7 | Хюсеин Хюсеин | "Бургас" | Бургас |
7 | Атанас Магазянов | "Странджа-2001" | Средец | 8 | Алпай Хасанов | "Борба" | Шумен |
8 | Петър Владимиров | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | DQ | Бисер Пенев | "Станка Златева" | Сливен |
9 | Мехмед Рамадан | "Димитър Кумчев" | Асеновград | ||||
10 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 70 кг | |||
11 | Тодор Каратодоров | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Рамазан Рамазанов | "Илия Павлов" | Велико Търново |
12 | Антъни Бояджиев | "Бургас" | Бургас | 2 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград |
13 | Габриеле Кондев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | Велико Търново | ||||
кат. 65 кг | 5 | Виктор Михов | "НСА-Васил Левски" | София | |||
1 | Владимир Дубов | "Миньор" | Перник | 5 | Вилислав Малинов | "Левски" | София |
2 | Божидар Джоров | "Би Риал" | Сандански | 7 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Исмаил Помаков | "НСА-Васил Левски" | София | 8 | Християн Илиев | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Николай Димитров | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
5 | Николай Михайлов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 10 | Ивайло Ройдев | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Никола Нейчев | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Никола Илиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 12 | Исмаил Реджеб | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
8 | Стоян Денишев | "НСА-Васил Левски" | София | 13 | Дянко Дянков | "Берое" | Стара Загора |
9 | Гьокденис Шюкриев | "Кубадън" | Лозница | 14 | Фуркан Исов | "Борба" | Шумен |
10 | Гюней Рахимов | "Асеновец" | Асеновград | 15 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница |
11 | Ахмет Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | 16 | Галин Христов | "Берое" | Стара Загора |
12 | Николай Грънчаров | "Кубадън" | Лозница | ||||
кат. 74 кг | кат. 79 кг | ||||||
1 | Али-Паша Умарпашаев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Мирослав Киров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Михаил Георгиев | "Ангел Гочев" | Созопол | 2 | Радомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Айкан Сеид | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Николай Тодоров | "Енергетик" | Гълъбово |
3 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Октай Хасан | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
5 | Реджеб Шефкъ | "Борба" | Шумен | 5 | Михаил Михов | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
5 | Мохамед-Йосеф Бакър | "Станка Златева" | Сливен | 5 | Пресиян Михов | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Кристиян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 7 | Денис Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово |
8 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора | 8 | Едис Джеват | "Добруджански юнак" | Добрич |
9 | Денислав Глинджурски | "Левски" | София | 9 | Петър Михов | "НСА-Васил Левски" | София |
10 | Райчо Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Синан Ангелов | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Емре Юмед | "Бургас" | Бургас | 11 | Джемал Али | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
12 | Емил Александров | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 12 | Росен Николов | "Бургас" | Бургас |
13 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 13 | Киро Михов | "НСА-Васил Левски" | София |
14 | Емил Христов | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Денис Шакиров | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Даниел Игнатов | "Дан Колов" | Севлиево | 15 | Яшар Мюмюн | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
16 | Станислав Христов | "Станка Златева" | Сливен | 16 | Бейтула Бейтулов | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 17 | Георги Русев | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
18 | Пламен Бъчваров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 18 | Мирослав Матроски | "Дан Колов" | Севлиево |
кат. 92 кг | кат. 86 кг | ||||||
1 | Ахмед Магамаев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Евелин Русев | "Берое" | Стара Загора |
2 | Исмет Карабулут | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 2 | Антон Иванов | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Христо Илиев | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
3 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец |
5 | Христо Методиев | "Би Риал" | Сандански | 5 | Жулиен Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Божидар Тодоров | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 5 | Емануил Минчев | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
7 | Сурай Руфат | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Денис Михайлов | СК Борба и самбо | Ямбол |
8 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
9 | Мариян Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Йоан Карамфилков | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
10 | Георги Петров | "Берое" | Стара Загора | 10 | Стефан Шафков | "Би Риал" | Сандански |
11 | Светослав Делев | "НСА-Васил Левски" | София | 11 | Хюсеин Мустафа | "Руен" | Руен |
12 | Виктор Дечев | "Станка Златева" | Сливен | 12 | Ибраим Шеинов | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Анатолий Червоненко | "Илия Павлов" | Велико Търново | 13 | Аспарух Влахов | "НСА-Васил Левски" | София |
14 | Юмер Юмер | "Руен" | Руен | 14 | Беркан Кямил | "Борба" | Шумен |
15 | Тодор Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Теодоси Златев | "Енергетик" | Гълъбово |
16 | Валентин Стоянов | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
кат. 97 кг | |||||||
1 | Ахмед Батаев | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
2 | Георги Димитров | "НСА-Васил Левски" | София | кат. 125 кг | |||
3 | Айхан Хаджиев | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Мюрен Мурад | "Руен" | Руен | 2 | Николай Димитров | "Левски" | София |
5 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена | 3 | Брайко Брайков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Цветан Евтимов | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Георги Велев | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Никола Малчев | "Би Риал" | Сандански | 5 | Данчо Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
8 | Джан Арсов | АСК "Сливен" | Сливен | 6 | Магриот Маринов | "НСА-Васил Левски" | София |
9 | Тони Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Мариян Николов | "Берое" | Стара Загора |
10 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновец | 8 | Вилислав Младенов | "Би Риал" | Сандански |
11 | Кристиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Костантин Костов | "Херкулес" | Ямбол |
12 | Адил Мехмедали | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Петър Неделчев | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
13 | Джан Узун | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 11 | Ислам Адизов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Момчил Колев | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Радостин Павлов | АСК "Сливен" | Сливен |
Най-техничен състезател - Рамазан Рамазанов, кат. 70 кг, СК Борба "Илия Павлов", Велико Търново | |||||||
Най-резултатен състезател - Мирослав Киров, кат. 79 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе | |||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |