Архив резултати
ДЛП мъже, кл. стил (12-14.01.2022, Сливен)
- Неделя, 16 Януари 2022
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 55 кг | кат. 63 кг | ||||||
1 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана | 1 | Николай Вичев | "Ботев-93" | Враца |
2 | Паоло Милков | "ЦСКА" | ЦСКА | 2 | Илия Мустаков | "ЦСКА" | София |
3 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 3 | Иво Илиев | "Челопеч" | Челопеч |
3 | Айредин Хюсеин | "Бургас" | Бургас | 3 | Румен Савчев | "Миньор" | Перник |
5 | Радослав Кърнолски | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Десислав Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Цветан Сирашки | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Галин Иванов | "Плевен" | Плевен | 7 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Денис Владимиров | "Ловеч" | Ловеч |
9 | Антон Господинов | "Бургас" | Бургас | 9 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник |
10 | Мирослав Василев | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 10 | Стилян Дерменджиев | "Локомотив" | Пловдив |
11 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 60 кг | 12 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Едмонд Назарян | "ЦСКА" | София | 13 | Радослав Александров | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Недялко Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Димо Димитров | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
3 | Мирослав Емилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 15 | Андон Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Мартин Велев | "Балкан" | Ботевград | 16 | Борислав Стоянов | "Славия" | София |
5 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 17 | Синан Юмер | "Бургас" | Бургас |
5 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив | ||||
7 | Николай Георгиев | "Плевен" | Плевен | кат. 67 кг | |||
8 | Андрей Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София |
9 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Борислав Симеонов | "Класик" | Белене |
10 | Атанас Асенов | "ЦСКА" | София | 3 | Петър Стоянов | "Атлетик" | Пловдив |
11 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково | 3 | Радослав Димитров | "НСА-Васил Левски" | София |
12 | Георги Захариев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив |
13 | Адриан Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 6 | Николай Дзезов | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Георги Ценов | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
кат. 72 кг | 8 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | |||
1 | Дейвид Димитров | "ЦСКА" | София | 9 | Калин Мутев | "Славия" | София |
2 | Нестър Нестъров | "НСА-Васил Левски" | София | 10 | Никола Николов | "Левски" | Карлово |
3 | Константин Стас | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Стоян Апостолов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
5 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
5 | Любомир Кирилов | "Левски" | София | кат. 77 кг | |||
7 | Габриел Георгиев | "Класик" | Белене | 1 | Стоян Кубатов | "Ботев-93" | Враца |
8 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 2 | Айк Мнацаканян | "ЦСКА" | София |
9 | Борислав Митев | "Бургас" | Бургас | 3 | Златомир Емилов | "ЦСКА" | София |
10 | Адриан Данчев | "Левски" | София | 3 | Тодор Мелконян | "Левски" | София |
11 | Якуб Дерменджиев | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Иво Стоянов | "Славия" | София |
12 | Виктор Гюров | "Славия" | София | 5 | Иван Предьов | "Стоян Николов" | Златица |
7 | Добрин Даркев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 82 кг | 8 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Росиан Дермански | "Ботев-93" | Враца | 9 | Теодор Георгиев | "НСА-Васил Левски" | София |
2 | Захари Зашев | "Ботев-93" | Враца | 10 | Теодор Домозинов | "Класик" | Белене |
3 | Тихомир Димов | "ЦСКА" | София | 11 | Никола Бабулев | "Хасково" | Хасково |
3 | Стилиян Найденов | "Миньор" | Перник | 12 | Александър Костюхин | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Филип Радойков | "НСА-Васил Левски" | София | 13 | Борислав Маринов | "Славия" | София |
5 | Атанас Колев | "НСА-Васил Левски" | София | 14 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Георги Бояджиев | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Венци Бамбов | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Симеон Байрактаров | "Левски" | Карлово | 16 | Петър Митов | "Слава" | Монтана |
9 | Тодор Петров | "ЦСКА" | София | 17 | Ниолай Гушевилов | "Левски" | София |
10 | Иван Манов | "Левски" | София | ||||
11 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 87 кг | |||
12 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | 1 | Светослав Николов | "Ботев-93" | Враца |
13 | Олег Миров | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Калоян Иванов | "Левски" | София |
14 | Николай Лазаридис | "ЦСКА" | София | 3 | Валери Алексиев | "Балкан" | Ботевград |
15 | Ивайло Ангелов | "Плевен" | Плевен | 3 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца |
16 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Юлиян Красимиров | "НСА-Васил Левски" | София |
17 | Ангел Шуманов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Денис Кукушев | "НСА-Васил Левски" | София |
18 | Михаил Петков | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Тодор Ангелов | "Хасково" | Хасково |
19 | Калоян Петров | "Слава" | Монтана | 8 | Светлозар Тонев | "Бургас" | Бургас |
20 | Антони Въчев | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Иван Георгиев | "ЦСКА" | София |
21 | Ивайло Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 10 | Христомир Пиронков | "Локомотив" | Пловдив |
22 | Стилян Ненов | "Бургас" | Бургас | 11 | Тунай Бекир | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково |
23 | Кристиян Тодоров | "Хасково" | Хасково | 12 | Александър Косев | "НСА-Васил Левски" | София |
13 | Стефан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
кат. 97 кг | 14 | Александър Кабаков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |||
1 | Кирил Милов | "ЦСКА" | София | 15 | Иван Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково |
2 | Симеон Станкович | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
3 | Мартин Иванов | "НСА-Васил Левски" | София | кат. 130 кг | |||
3 | Ради Недков | "НСА-Васил Левски" | София | 1 | Радослав Георгиев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Николай Велев | "Бургас" | Бургас | 2 | Асен Петров | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Борислав Василев | "Миньор" | Перник | 3 | Асен Табаков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Ангел Георгиев | "Левски" | София | 3 | Даниел Кардашлиев | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Радослав Русев | "Хасково" | Хасково | 5 | Емил Борисов | "Ловеч" | Ловеч |
9 | Виктор Георгиев | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 5 | Дионисиос Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
10 | Марио Мануилов | "НСА-Васил Левски" | София | 7 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Лъчезар Златанов | "Стоян Николов" | Златица | 8 | Христо Вълев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
12 | Христо Коларов | "ЦСКА" | София | 9 | Николай Николов | "Бургас" | Бургас |
13 | Ангел Поибренски | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Сабо Стайков | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Васил Бимбалов | "НСА-Васил Левски" | София |
15 | Александър Вътев | "Хасково" | Хасково | 12 | Тодор Динев | "НСА-Васил Левски" | София |
16 | Мирослав Тодоров | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 13 | Теодор Ганев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
17 | Йордан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Стилиян Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
Най-техничен състезател - Едмонд Назарян, кат. 60 кг, "ЦСКА", София | |||||||
Най-резултатен състезател - Стоян Кубатов, кат. 77 кг, СК Борба "Ботев-93", Враца | |||||||
Гл. съдия: Милен Марков /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |