Архив резултати
ДЛОШ юноши, св. стил (11-12.03.2021, Бургас)
- Събота, 13 Март 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 53 кг | кат. 57 кг | ||||||
1 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Демян Люцканов | "Руен" | Руен |
2 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | 2 | Мариян Димитров | "Бургас" | Бургас |
3 | Димитър Петров | "Спартак" | Варна | 3 | Симар Лютфи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
3 | Ерджан Неджибов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Ивайло Тисов | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Ергин Муса | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Мелих Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
6 | Хенвяр Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Атанас Магзянов | "Странджа-2011" | Средец |
7 | Джелил Ереджеп | "Айтос" | Айтос | 7 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
8 | Христо Христов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 8 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
9 | Йозай Джелил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Костадин Гуцев | "НСА-Васил Левски" | София |
10 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 61 кг | 11 | Преслав Върбанов | "Румен Павлов" | Стражица | |||
1 | Сергей Бонев | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Хюсеин Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Виктор Тисов | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Васил Стамов | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Владислав Димитров | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | ||||
3 | Исмаил Помаков | "Левски" | София | кат. 65 кг | |||
5 | Йордан Йорданов | "Спартак" | Варна | 1 | Рухан Расим | "Крепост" | Стремци |
5 | Николай Грънчаров | "Кубадън" | Лозница | 2 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
7 | Йордан Касабов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 3 | Ерхан Адем | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Виктор Нейчев | "Берое" | Стара Загора | 3 | Стилиян Илиев | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Сашко Костадинов | "Левски" | София | ||||
кат. 70 кг | 5 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | |||
1 | Айкан Сеид | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Ерол Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Станислав Атанасов | СК Борба и самбо | Ямбол | 8 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
3 | Денислав Глинджурски | "Левски" | София | 9 | Сали Салиев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | 10 | Джанер Иляз | "Буря" | Караманци |
5 | Фуркан Исов | "Борба" | Шумен | 11 | Николай Хитов | "Спартак" | Варна |
5 | Галин Христов | "Берое" | Стара Загора | 12 | Йокдениз Шюкриев | "Кубадън" | Лозница |
7 | Стилиян Калчев | "Гладиатор" | Овощник | 13 | Хълми Хълми | "Юнак-Локомотив" | Русе |
8 | Ивайло Ройдев | "НСА-Васил Левски" | София | 14 | Иван Орешков | "Би Риал" | Сандански |
9 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница | ||||
10 | Джовани Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 79 кг | |||
11 | Виктор Михов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Хали Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Светослав Делев | "НСА-Васил Левски" | София |
13 | Мустафа Мъсърлиев | "Левски" | София | 3 | Мустафа Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас" |
14 | Стелиян Николов | "Румен Павлов" | Стражица | 3 | Николай Бинков | "Странджа-2011" | Средец |
15 | Светослав Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Мерт Еибоглу | "Тракиец" | Пловдив |
16 | Тома Месина | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Жулиен Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Денислав Стоянов | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Тамерланд Руфатов | "Лудогорска слава" | Глоджево |
18 | Николай Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Валентин Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София |
9 | Денис Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново | ||||
кат. 74 кг | 10 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали | |||
1 | Христо Ташев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Алпай Ферад | "Буря" | Караманци | 12 | Даниел Любенов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
3 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 13 | Исмаил Паша | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Георги Стойчев | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Ибраим Шеинов | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Даниел Христов | "Левски" | София |
5 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 16 | Асен Ръжданов | "Левски" | София |
7 | Батухан Къратлъ | "Олимпиец" | Търговище | 17 | Михаил Атанасов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Велин Недялков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 18 | Николай Карапетров | "Бургас" | Бургас |
9 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 19 | Емил Александров | "Армеец-ЦСКА" | София |
10 | Никълъс Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София | 20 | Михран Манукян | "Тракия-93" | Стамболийски |
11 | Кристиян Панайотов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 21 | Юнал Мухаремов | "Каолин-2000" | Глоджево |
12 | Росен Николов | "Бургас" | Бургас | ||||
13 | Веселин Ганев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 97 кг | |||
14 | Алекс Щерев | "Левски" | София | 1 | Магриот Маринов | "НСА-Васил Левски" | София |
15 | Благовест Георгиев | "Тракиец" | Пловдив | 2 | Иван Марчоков | "Армеец-ЦСКА" | София |
16 | Давид Колев | "Берое" | Стара Загора | 3 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
17 | Кристиян Кънев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Местан Халил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Тони Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 86 кг | 5 | Теодор Мартинов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | |||
1 | Емануил Минчев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич |
2 | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Калин Попов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
3 | Валентин Симеонов | "Казнлък" | Казанлък | ||||
3 | Илиян Паслар | "НСА-Васил Левски" | София | кат. 125 кг | |||
5 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Стоян Йорданов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
6 | Джан Арсов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Кристиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
7 | Цветомир Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Мерт Славов | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Васко Ганин | "НСА-Васил Левски" | София |
9 | Васил Радулов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Вилислав Младенов | "Би Риал" | Сандански |
10 | Банчо Банков | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Никола Спиридонов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
11 | Аспарух Влахов | "Левски" | София | 7 | Георги Велев | "НСА-Васил Левски" | София |
12 | Илко Стойков | "Би Риал" | Сандански | 8 | Иван Кьосев | "НСА-Васил Левски" | София |
кат. 92 кг | 9 | Александър Александров | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | |||
1 | Адил Мехмедали | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Радостин Павлов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Сурай Руфат | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Емин Емин | "Борба" | Шумен |
3 | Георги Петров | "Берое" | Стара Загора | 12 | Зелкиф Зелкиф | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Тодор Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Йоан Карамфилков | "Армеец-ЦСКА" | София | 14 | Момчил Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
5 | Мустафа Мозак | "НСА-Васил Левски" | София | 15 | Николай Дончев | "Казанлък" | Казанлък |
7 | Васил Калчев | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
8 | Йордан Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич | 17 | Ерай Помаков | "Каолин-2000" | Глоджево |
9 | Иван Игнатов | "Атлетик" | Пловдив | 18 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Мирослав Николов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
Отборно класиране | |||||||
1 | "Черноморец-св.борба", Бс | 129 т. | |||||
2 | "НСА-Васил Левски", Сф | 115 т. | |||||
3 | "Армеец-ЦСКА", Сф | 100 т. | |||||
Най-техничен състезател - Петър Михов, кат. 79 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас | |||||||
Най-резултатен състезател - Айкан Сеид, кат. 70 кг, СК Борба "Локомотив", Пловдив | |||||||
Гл.съдия: /Милен Марков/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |