Архив резултати
ДЛОШ момчета, кл. стил (18-19.2.2021, Сливен)
- Петък, 19 Февруари 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 35 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Зарко Илиев | "Селановци-93" | Селановци | 1 | Димитър Димитров | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Кристиян Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Калоян Иванов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Кристиян Иванов | "Класик" | Белене | 3 | Божидар Геров | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
4 | Адриян Иванов | "Септември" | София | 3 | Иван Торньов | "Слава" | Монтана |
5 | Кристиян Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
кат. 41 кг | 5 | Александър Росенов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | |||
1 | Альоша Илиев | "Плевен" | Плевен | 7 | Огнян Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
2 | Владислав Марков | "Плевен" | Плевен | 8 | Иивън Каменов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Светлозар Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Дилян Терзиев | "Левски" | София |
3 | Луко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Стоян Филипов | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Живодар Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
5 | Кристиян Александров | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 44 кг | |||
7 | Айхан Юнуз | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Стефан Стефанов | "Септември" | София |
8 | Андрей Дюзев | "Плевен" | Плевен | 2 | Цветелин Георгиев | "Класик" | Белене |
9 | Адриан Илиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Божидар Лазаров | "Рилски спортист" | Самоков |
4 | Майкъл Точевски | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 48 кг | 5 | Илиян Момчилов | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Антонио Христов | "Ботев-93" | Враца | 6 | Филип Скачков | "Стоян Николов" | Златица |
2 | Христо Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 7 | Васил Главчовски | "Левски" | София |
3 | Деян Емилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
3 | Кристиян Миленков | "Левски" | София | кат. 52 кг | |||
5 | Димчо Андреев | "Селановци-93" | Селановци | 1 | Петьо Ангелов | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Ерик Дачански | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Любомир Георгиев | "Левски" | София |
7 | Красимир Ников | "Левски" | София | 3 | Евгени Георгиев | "Стоян Николов" | Златица |
8 | Еип Ваибов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 3 | Динко Нейков | "Локомотив-93" | Варна |
9 | Данаил Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Алек Спасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
10 | Данаил Главчовски | "Левски" | София | 5 | Габриеле Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
11 | Драгомир Бежков | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 7 | Мирослав Димитров | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Никола Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 8 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков |
13 | Стилян Петров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Даниел Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
14 | Васил Бенков | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Тодор Тумбев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
15 | Петър Петров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 11 | Кирил Маданчев | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Галин Фурнаджиев | "Левски" | Карлово | 12 | Станислав Райчев | "Миньор" | Перник |
17 | Петър Петров | "Славия" | София | 13 | Димитър Куманов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
18 | Кристиян Костадинов | "Локомотив-93" | Варна | 14 | Максим Димов | "Локомотив-93" | Варна |
15 | Алекс Фурнаджиев | "Левски" | Карлово | ||||
кат. 57 кг | 16 | Митко Желязков | "Борба" | Хасково | |||
1 | Сергей Стоев | "Балкан" | Ботевград | 17 | Петър Велев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
2 | Цветомир Ангелов | "Плевен" | Плевен | 18 | Ивайло Димитров | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Леонардо Борисов | "Ботев-93" | Враца | 19 | Иван Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
3 | Михаил Амелев | "Бургас" | Бургас | 20 | Александър Марков | "Плевен" | Плевен |
5 | Стоян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 21 | Васил Коджабашийски | "Левски" | София |
5 | Георги Кръстев | "Рилски спортист" | Самоков | 22 | Мартин Иванов | "Бургас" | Бургас |
7 | Мартин Трифонов | "Плевен" | Плевен | ||||
8 | Исмаил Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна | кат. 62 кг | |||
9 | Михаил Стоянов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас |
10 | Дейвид Младенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Ивалин Цветанов | "Плевен" | Плевен |
11 | Слав Кандов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Гено Ненов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
12 | Денис Цветанов | "Плевен" | Плевен | 3 | Александър Сашов | "НСА-Васил Левски" | София |
13 | Теодор Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Станислав Славчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
14 | Тихомир Цонков | "Ботев-93" | Враца | 5 | Тихомир Димитров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
15 | Ерман Касап | "Левски" | София | 7 | Борислав Маринов | "Плевен" | Плевен |
16 | Бисер Павлов | "Левски" | София | 8 | Иво Димитров | "Локомотив-93" | Варна |
17 | Петко Русев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Сребрин Боев | "Атлетик" | Пловдив |
18 | Петър Костиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 10 | Стефан Таков | "Слава" | Монтана |
19 | Донимир Димитров | "Ботев-93" | Враца | 11 | Байчо Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
20 | Калоян Петров | "Класик" | Белене | 12 | Николай Иванов | "Борба" | Хасково |
21 | Анжело Борисов | "Миньор" | Перник | 13 | Никола Николов | "Локомотив-93" | Варна |
22 | Виктор Йотов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 14 | Ангел Кьосев | "Рилски спортист" | Самоков |
23 | Станислав Цветков | "Класик" | Белене | 15 | Билян Николаев | "Класик" | Белене |
16 | Димитър Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 68 кг | 17 | Антонио Иванов | "Миньор" | Перник | |||
1 | Александър Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 18 | Емилиян Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Александър Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 19 | Андрей Иванов | "Слава" | Монтана |
3 | Янис Фезли | "Атлетик" | Пловдив | 20 | Георги Петров | "Стоян Николов" | Златица |
3 | Стамен Асенов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | ||||
5 | Теодор Коцев | "Славия" | София | кат. 75 кг | |||
5 | Александър Валентинов | "Миньор" | Перник | 1 | Мартин Шишеков | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Захан Милков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Радостин Василев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
8 | Виктор Спасов | "Левски" | София | 3 | Ахметин Димитров | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Момчил Жеков | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Кристиян Вълчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
10 | Симеон Цветанов | "Слава" | Монтана | 5 | Жуан-Пол Кръстев | "Бургас" | Бургас |
11 | Християн Петков | "Плевен" | Плевен | 5 | Даниел Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Никола Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 7 | Николай Начев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
13 | Теодор Милушев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Тумер Тинков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
14 | Иво Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 9 | Веско Кърчев | "Плевен" | Плевен |
15 | Корай Касимов | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Георги Панев | "Левски" | София |
16 | Диян Сарандев | "Бургас" | Бургас | 11 | Томас Димтров | "Слава" | Монтана |
17 | Георги Антов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Мустафа Робов | "Атлетик" | Пловдив |
18 | Антон Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Дейвид Калаиан | "Левски" | София |
19 | Кристиан Благоев | "Слава" | Монтана | 14 | Божко Божков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
20 | Антонио Ризов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Марк Дедев | "Славия" | София |
21 | Галин Господинов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Ивелин Тимофеев | "Ловеч" | Ловеч |
17 | Михаил Николов | "Слава" | Монтана | ||||
кат. +85 кг | |||||||
1 | Слав Василев | "Локомотив" | Пловдив | кат. 85 кг | |||
2 | Христо Цанковски | "Плевен" | Плевен | 1 | Теодор Трендафилов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Тони Тодоров | "Плевен" | Плевен | 2 | Антонио Тахов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
3 | Християн Васков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Борислав Въжаров | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Митко Маринов | "Борба" | Хасково | 3 | Стефан Търгов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Стефано Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Стоян Налбански | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Ивайло Милошев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Илиян Димитров | "Левски" | София |
8 | Габриел Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Пламен Георгиев | "Левски" | София |
9 | Андраник Нерисян | "Бургас" | Бургас | 8 | Джовани Добрев | "Плевен" | Плевен |
10 | Никола Арабаджиев | "Борба" | Хасково | 9 | Кирил Стефанов | "Септември" | София |
11 | Мартин Себахтин | "Борба" | Хасково | 10 | Кристиян Викторов | "Левски" | София |
12 | Димитър Граховски | "Дупница" | Дупница | 11 | Стоян Димитров | "Локомотив" | Пловдив |
13 | Йордан Петров | "Левски" | София | 12 | Антонио Симеонов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Николай Събев | "Класик" | Белене | 13 | Стивън Нанев | "Левски" | Карлово |
Отборно класиране: | |||||||
1 | "Плевен", гр. Плевен | 117 т. | |||||
2 | "Ботев-93", гр. Враца | 116 т. | |||||
3 | "Рилски спортист", гр. Самоков | 106 т. | |||||
Най-резултатен състезател - Сергей Стоев, кат. 57 кг, СК Борба "Балкан", Ботевград | |||||||
Най-техничен състезател - Петьо Ангелов, кат. 52 кг, СК Борба "Локомотив", гр. Пловдив | |||||||
Гл.съдия: /п/ М. Гочев | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |