Архив резултати
ДЛОШ жени (15-16.10.2020, Ловеч)
- Неделя, 18 Октомври 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 50 кг | кат. 53 кг | ||||||||
1 | Миглена Селишка | 96 | "Левски" | София | 1 | Сезен Белберова | 99 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Мерал Зиберова | 00 | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Весела Бръмчева | 99 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Еми Атанасова | 97 | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Димитринка Сергеева | 00 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Фатме Мандева | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Кристина Велева | 93 | "Тракиец" | Пловдив |
5 | Аделина Момъкова | 01 | "Локомотив" | Г. Оряховица | 5 | Петя Либчева | 01 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Ралица Димитрова | 02 | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Даяна Кундрева | 97 | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Ивана Димитрова | 94 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Атанаска Петрова | 01 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Цветелина Цветанова | 02 | "Класик" | Белене | 8 | Ани Иванова | 96 | "НСА-Васил Левски" | София |
9 | Даниела Крумова | 00 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Ипек Хакъ | 98 | "Борба" | Шумен |
10 | Даяна Недялкова | 02 | "Класик" | Белене | 10 | Димитрина Кьосева | 00 | "Челопеч" | Челопеч |
11 | Елеонора Борисова | 02 | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
12 | Адриана Димитрова | 90 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 59 кг | ||||
1 | Ирена Бинкова | 02 | "Странджа-2001" | Средец | |||||
кат. 55 кг | 2 | Айше Ватансевер | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Александрина Кашинова | 98 | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Инес Малишева | 98 | "НСА-Васил Левски" | София |
2 | Магдалена Върбанова | 93 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 4 | Ваня Илиева | 01 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Назифе Таир | 02 | "Станка Златева" | Станка Златева | 5 | Полин Балева | 98 | "НСА-Васил Левски" | София |
4 | Веселка Веселинова | 02 | "Ловеч" | Ловеч | 6 | Симона Виноградова | 99 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Изабел Христова | 98 | "НСА-Васил Левски" | София | |||||
кат. 65 кг | |||||||||
1 | Мими Христова | 93 | "Левски" | София | кат. 57 кг | ||||
2 | Мелис Карслъ | 02 | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Евелина Николова | 93 | "Ангел Гочев" | Созопол |
3 | Барбара Иванова | 99 | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Биляна Дудова | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
4 | Айджан Ибрям | 00 | "Борба" | Шумен | 3 | Моника Барутчийска | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
кат. 62 кг | кат. 68 кг | ||||||||
1 | Виктория Бобева | 95 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | София Георгиева | 95 | "Левски" | София |
2 | Изабел Христова | 98 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Никол Ангелова | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Рая Кьосева | 00 | "Челопеч" | Челопеч | 3 | Илияна Димитрова | 98 | "НСА-Васил Левски" | София |
4 | Ралица Барутчийска | 02 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 4 | Велислава Георгиева | 00 | "Румен Павлов" | Стражица |
5 | Юлиана Иванова | 99 | "Берое" | Стара Загора | |||||
6 | Цветина-Зита Стоичкова | 01 | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
7 | Боряна Минкова | 99 | "Борба" | Шумен | кат. 76 кг | ||||
1 | Мария Оряшкова | 88 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
кат. 72 кг | 2 | Боряна Борисова | 98 | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
1 | Юлияна Янева | 98 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Габриела Гигова | 95 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Даяна Иванова | 93 | "Берое" | Стара Загора | 4 | Моника Ангелова | 02 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Сийка Иванова | 00 | "Левски" | София | 5 | Мирослава Великова | 95 | "НСА-Васил Левски" | София |
4 | Рая Николова | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 6 | Виктория Митева | 02 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Христина Йотковска | 00 | "НСА-Васил Левски" | София | 7 | Сузана Миланова | 01 | "НСА-Васил Левски" | София |
Най-технична състезателка - Мими Христова, кат. 65 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||||
Най-резултатна състезателка - Миглена Селишка, кат. 50 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||||
Гл.съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |