Архив резултати
ДЛОШ юноши, св. стил (25-27.9.2020, Сливен)
- Неделя, 27 Септември 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 53 кг | кат. 57 кг | ||||||
1 | Ивайло Тисов | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Мехмед Мехмед | СК Борба и самбо | Ямбол |
2 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 2 | Мариян Димитров | "Бургас" | Бургас |
3 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Исмаил Помаков | "Левски" | София |
4 | Сали Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Виктор Тисов | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Димитър Петров | "Спартак" | Варна | 5 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София |
6 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | 5 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Ергин Муса | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Виктор Нейчев | "Берое" | Стара Загора |
8 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 61 кг | 9 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Рухан Расим | "Крепост" | Стремци | 10 | Владислав Димитров | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
2 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 11 | Стоян Анастасов | "Румен Павлов" | Стражица |
3 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | ||||
3 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | кат. 65 кг | |||
5 | Ибрям Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Алиш Алиш | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора | 2 | Виктор Михов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Сали Салиев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Ерен Еюбов | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Денис Пинти | "НСА-Васил Левски" | София |
9 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора | 5 | Денислав Глинджурски | "Левски" | София |
10 | Йордан Касабов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 6 | Вилислав Малинов | "Левски" | София |
7 | Иван Бадавров | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
кат. 70 кг | 8 | Тунджай Шефкет | "Каолин-2000" | Глоджево | |||
1 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
2 | Иван Бербер | "НСА-Васил Левски" | София | кат. 74 кг | |||
3 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Никола Нейчев | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Николай Димитров | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Алекс Щерев | "Левски" | София | 3 | Велин Недялков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
7 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Денислав Стоянов | СК Борба и самбо | Ямбол |
8 | Кристиян Ярославов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Джовани Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София |
9 | Цанко Ганчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 7 | Йоан Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица |
10 | Кристиян Петков | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Диян Великов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
11 | Рамадан Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Мустафа Кафеджи | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Мерт Еибоглу | "Тракиец" | Пловдив | 10 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък |
13 | Юнал Мухаремов | "Каолин-2000" | Глоджево | 11 | Даниел Христов | "Левски" | София |
14 | Християн Стоянов | "Спартак" | Варна | 12 | Никълъс Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София |
15 | Ангел Тодоров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Ивайло Божилов | "Локомотив" | Пловдив |
16 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
17 | Ивайло Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол | кат. 86 кг | |||
1 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 79 кг | 2 | Мерт Славов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |||
1 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | Велико Търново | 3 | Аспарух Влахов | "Левски" | София |
2 | Денис Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново | 3 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Светослав Делев | "Левски" | София | 5 | Мирослав Николов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Адил Мехмедали | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Райчо Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич |
7 | Арсен Буруков | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
8 | Антон Паралов | "Локомотив" | Пловдив | кат. 92 кг | |||
9 | Валентин Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Денис Михайлов | СК Борба и самбо | Ямбол |
10 | Христо Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица | 2 | Иоан Карамфилков | "Армеец-ЦСКА" | София |
11 | Благовест Георгиев | "Тракиец" | Пловдив | 3 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол |
12 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 4 | Иван Игнатов | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Мустафа Мозак | "НСА-Васил Левски" | НСА |
14 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 6 | Йордан Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич |
15 | Николай Карапетров | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 97 кг | кат. 125 кг | ||||||
1 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Стоян Йорданов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Георги Велев | "Левски" | София |
3 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград |
4 | Теодор Мартинов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 4 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Магриот Маринов | "Бургас" | Бургас | 5 | Красимир Шомов | "Локомотив" | Пловдив |
6 | Ревин Исмаилов | "Боди спорт груп" | Кубрат | 6 | Драгомир Йорданов | "Спартак" | Варна |
7 | Мелих Бедриев | "Боди спорт груп" | Кубрат | 7 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
Отборно класиране | |||||||
1 | "Черн.-св.борба", Бургас | 130 т. | |||||
2 | АСК "Сливен", Сливен | 124 т. | |||||
3 | "Левски", София | 94 т. | |||||
Най-техничен състезател - Цветан Евтимов, кат. 97 кг, АСК "Сливен", Сливен | |||||||
Най-резултатен състезател - Димитър Ангелов, кат. 70 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас | |||||||
Гл.съдия: /М. Гочев/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |