Архив резултати
ДЛОШ момичета (18-19.09.2020, Бургас)
- Петък, 25 Септември 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 33 кг | кат. 42 кг | ||||||
1 | Никол Александрова | "Левски" | София | 1 | Ани Асенова | "Девня" | Девня |
2 | Роксана Николова | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. 36 кг | 3 | Теодора Арнаудова | "Странджа-2001" | Средец | |||
1 | Виктория Бойнова | "Левски" | София | 4 | Елиф Салиф | "Родопи-1935" | Момчилград |
2 | Емине Али | "Ангел Гочев" | Созопол | 5 | Кристина Станева | "Дан Колов" | Елена |
6 | Сибел Юмер | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 39 кг | |||||||
1 | Христина Алиева | "Станка Златева" | Сливен | кат. 50 кг | |||
2 | Азра Мустафова | "Дунав" | Сливо поле | 1 | Никол Крумова | "Ботев-93" | Враца |
3 | Жулиета Илиева | "Вълко Костов" | Симеоновград | 2 | Несрин Сюлейманова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Ягмур Шен | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 46 кг | 3 | Даяна Кирова | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | |||
1 | Яна Димитрова | "Плевен" | Плевен | 5 | Памела Добрева | "Бургас" | Бургас |
2 | Соломия Столяр | "Станка Златева" | Сливен | 5 | Стефани Петрова | "Спартак" | Варна |
3 | Илинка Стефанова | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Христинка Здравкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
4 | Дилай Мустафа | "Родопи-1935" | Момчилград | 8 | Петя Маринова | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
5 | Никол Тодорова | "Ботев-93" | Враца | 9 | Мария Велчева | "Загорец" | Нова Загора |
# | Ева Минкова | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. 54 кг | |||||||
1 | Цветелина Цонева | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 58 кг | |||
2 | Десислава Иванова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Изабел Йотова | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Галина Стоянова | "Станка Златева" | Сливен | 2 | Божидара Динева | "Загорец" | Нова Загора |
3 | Ана-Мария Петрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Емел Мустафова | "Мадарски конник" | Шумен |
5 | Неслихан Нуриева | "Мадарски конник" | Шумен | 3 | Наталия Динева | "Берое" | Стара Загора |
5 | Нюлюфер Махмудова | "Кубадън" | Лозница | 5 | Зийнеб Али | "Ангел Гочев" | Созопол |
7 | Николета Ефтимова | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Павлина Стойчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Мариса Цекова | "Ботев-93" | Враца | 7 | Айше Шефкет | "Бургас" | Бургас |
9 | Мирослава Методиева | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Венцислава Пумпалова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Емилия Кръстева | "Челопеч" | Челопеч | ||||
11 | Камелия Хасанова | "Ангел Гочев" | Созопол | кат. 62 кг | |||
12 | Галя Антонова | "Тича" | Долни чифлик" | 1 | Натали Тошковска | "Ботев-93" | Враца |
13 | Любов Антова | "Плевен" | Плевен | 2 | Мелиса Аджартабак | "Кубадън" | Лозница |
14 | Александра Герджикова | "Ангел Гочев" | Созопол | 3 | Моника Михайлова | "Атлетик" | Пловдив |
4 | Ясена Янева | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. 70 кг | |||||||
1 | Василена Бумбарска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 66 кг | |||
2 | Габриела Маева | "Тракия-93" | Стамболийски | 1 | Гергана Стоянова | "Левски" | София |
3 | Мелис Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | 2 | Виктория Радева | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Юлия Сашева | "Девня" | Девня | 3 | Цветомира Петрова | "Левски" | София |
5 | Минка Пашова | "Вълко Костов" | Симеоновград | 4 | Жанина Петкова | "Славия-2009" | София |
5 | Миглена Анастасова | "Ангел Гочев" | Созопол | 5 | Ниляй Назифова | "Кубадън" | Лозница |
7 | Нора Желева | "Загорец" | Нова Загора | ||||
8 | Елена Василева | "Рилски спортист" | Самоков | Отборно класиране | |||
1 | "Левски", София | 90 т. | |||||
2 | "Рилски спортист", Самоков | 68 т. | |||||
3 | "Ботев-93", Враца | 66 т. | |||||
Най-технична състезателка - Гергана Стоянова, кат. 66 кг, СК Борба "Левски", гр. София | |||||||
Най-резултатна състезателка - Никол Крумова, кат. 50 кг, СК Борба "Ботев-93", гр. Враца | |||||||
Гл. съдия: Мирослав Гочев | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |