Архив резултати
ДЛП юноши, кл. стил (8-10.1.2020, Сливен)
- Събота, 11 Януари 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 52 кг | кат. 55 кг | |||||||
1 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 1 | Едмонд Назарян | "Бургас" | Бургас | |
2 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 2 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | |
4 | Кирчо Т. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Мирослав Емилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | |
дк | Денис Ибров | "Хасково-Хасково" | Хасково | 5 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | |
дк | Сюлейман Хашим | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково | |
7 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | |||||
кат. 60 кг | 8 | Борислав Георгиев | "Слава" | Монтана | ||||
1 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | 9 | Айхан Алиев | "Ловеч" | Ловеч | |
2 | Илия Мустаков | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Марино Цачев | "Бенковски" | Тетевен | |
3 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 11 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Иван Иванов | "Бенковски" | Тетевен | 12 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | |
5 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Ивайло Красимиров | "Бенковски" | Тетевен | |
5 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | 13 | Лило Лилов | "Ловеч" | Ловеч | |
7 | Андриан Красимиров | "Бенковски" | Тетевен | 15 | Тодор Лудов | "Левски" | София | |
8 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
9 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | кат. 67 кг | ||||
10 | Ивайло Въчев | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Теодор Георгиев | "Изобор" | Плевен | |
10 | Александър Стоянов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
12 | Калин Мутев | "Левски" | София | 3 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | |
3 | Рафет Рашид | "Локомотив" | Пловдив | |||||
кат. 63 кг | 5 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | ||||
1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 5 | Якуб Дерменджиев | "Левски" | София | |
2 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | 7 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора | |
3 | Мариян Тодоров | "Левски" | София | 8 | Антонио Пармаков | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София | |
3 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Кевин Балиев | "Торнадо-Костандово" | Костандово | |
5 | Георги Ценов | "Левски" | София | 10 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Кирчо А. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 11 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | |
7 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | 12 | Михаил Веновски | "Славия" | София | |
8 | Атанас Асенов | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София | 13 | Даниел Божилов | "Септември" | София | |
9 | Илия Чанев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 14 | Стефан Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | |
10 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора | 15 | Самуел Панделиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
11 | Александър Стефанов | "Славия" | София | |||||
12 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Черн Бс | кат. 72 кг | ||||
1 | Петър Горняшки | "Изобор" | Плевен | |||||
кат. 77 кг | 2 | Жоро Добрев | "Локомотив-93" | Варна | ||||
1 | Рашко Каменаров | "Левски" | София | 3 | Велислав Киров | "Левски" | София | |
2 | Боян Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Иво Стоянов | "Славия" | София | |
3 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас | 5 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | |
4 | Ерик Ненков | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | |
7 | Юлиян Маринов | "Балкан" | Ботевград | |||||
кат. 82 кг | 8 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
1 | Димитриас Цамбанудис | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | |
2 | Никола Ганчев | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Адриян Айков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Илиян Върбанов | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София | 11 | Кирил Биволев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Валери Алексиев | "Балкан" | Ботевград | 12 | Симеон Симеонов | "Славия" | София | |
5 | Цветан Мичевски | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Красимир Златев | "Берое" | Стара Загора | |
5 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | 13 | Жоро Маринов | "Изобор" | Плевен | |
7 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора | |
8 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | 16 | Мердан Шабан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
9 | Давид Кочев | "Левски" | София | |||||
10 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица | кат. 87 кг | ||||
11 | Марио Алексов | "НСА-Васил Левски" | София | 1 | Калоян Павлов | "Левски" | София | |
11 | Пламен Захариев | "Септември" | София | 2 | Олег Миров | "НСА-Васил Левски" | София | |
3 | Иван Манов | "Левски" | София | |||||
кат. 97 кг | 3 | Борислав Василев | "Миньор" | Перник | ||||
1 | Игнат Миленов | "Балкан" | Ботевград | 5 | Александър Косев | "Левски" | София | |
2 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Пламен Йорданов | "Славия" | София | 7 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас | |
3 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 8 | Георги Чакъров | "Берое" | Стара Загора | |
5 | Христо Цветанов | "Слава" | Монтана | 9 | Християн Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
7 | Валери Пенчев | "Левски" | София | |||||
8 | Юлиян Андреев | "Изобор" | Плевен | кат. 130 кг | ||||
9 | Тодор Динев | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | |
10 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 2 | Венелин Веселинов | "НСА-Васил Левски" | София | |
11 | Кирчо Стоянов | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Мустафа Мустафа | "Хасково-Хасково" | Хасково | |
12 | Сабо Стайков | "Рилски спортист" | Самоков | 4 | Робин Муртазали | "Хасково-Хасково" | Хасково | |
13 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | 5 | Антонио Гаврилов | "Миньор" | Перник | |
14 | Бетино Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 6 | Димитър Грозев | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София | |
7 | Николай Чотов | "Стоян Николов" | Златица | |||||
Най-техничен състезател - Едмонд Назарян, кат. 55 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | ||||||||
Най-резултатен състезател - Игнат Миленов, кат. 97 кг, СК Борба "Балкан", Ботевград | ||||||||
Гл. съдия: М. Марков | Гл. секретар: Хр. Стойнев |