Архив резултати
МТ "Динко Петров" (29-30.03.2019, Стара Загора)
- Понеделник, 01 Април 2019
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - КЛАСИЧЕСКА БОРБА | |||||||
МОМЧЕТА | |||||||
кат. 48 кг | кат. 62 кг | ||||||
1 | Стилян Дерменджиев | "Берое" | Стара Загора | 1 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
2 | Йозджан Неждетов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Павел Младенов | ЦСКА | София |
3 | Стоян Казаков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Никола Чамишки | "Левски" | София |
5 | Doumuras Orfeas | Athena | Greece | 5 | Koukos Angelos | Athena | Greece |
5 | Атанас Пенев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Тодор Петров | ЦСКА | София |
7 | Йордан Манев | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Ангел Поибренски | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Николай Ганев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 8 | Борислав Здравков | ЦСКА | София |
9 | Иван Петров | "Стоян Николов" | Златица | ||||
кат. 68 кг | 10 | Виктор Радулов | "Берое" | Стара Загора | |||
1 | Николай Велев | "Крали Бимбалов" | Царево | 11 | Петър Стоянов | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Нанко Белаков | "Левски" | София | 12 | Routis Konstantinos | Athena | Greece |
3 | Венци Бамбов | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Диян Генев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Йоан Кесяков | "Стоян Николов" | Златица | 14 | Димо Димов | ЦСКА | София |
5 | Liakopoulos Jim | Athena | Greece | 15 | Margaritis John | Athena | Greece |
5 | Стефан Стамов | "Берое" | Стара Загора | 16 | Mateo Murratai | Athena | Greece |
7 | Александър Коев | "Левски" | София | 17 | Сали Салиев | "Борба и бойни спортове" | асково |
8 | Николай Енчев | "Берое" | Стара Загора | ||||
9 | Юлиян Иванов | "Берое" | Стара Загора | кат. 85 кг | |||
10 | Иван Ковачев | "Левски" | София | 1 | Ziou Dimiter | Athena | Greece |
11 | Живко Йорданов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Ismail Ayvaz | Edirne | Turkey |
3 | Арсен Асатрян | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 75 кг | 3 | Стас Узунов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||
1 | Димитър Рачев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Денислав Петров | "Берое" | Стара Загора |
2 | Христомир Пиронков | "Берое" | Стара Загора | 5 | Даниел Сапунджиев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Ангел Шуманов | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Божидар Стойчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
8 | Sklias Eyagelos | Athena | Greece | ||||
КАДЕТИ | |||||||
кат. 48 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Dimitrios Romanidis | Ksanti | Greece | 1 | Йордан Арнаудов | "Берое" | Стара Загора |
2 | Тайфун Тодоров | "Берое" | Стара Загора | 2 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Ивайло Тисов | "Атлетик" | Пловдив | ||||
кат. 60 кг | 3 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Рафет Рашид | "Берое" | Стара Загора | 5 | Айредин Хюсеин | "Берое" | Стара Загора |
2 | Радослав Димитров | "Радема" | Аксаково | 5 | Aleksandros Vasiliadis | Ksanti | Greece |
3 | Адриан Романов | ЦСКА | София | 7 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Кирчо Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Ивън Петков | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
5 | Георги Ценов | "Левски" | София | ||||
7 | Атанас Асенов | ЦСКА | София | кат. 71 кг | |||
8 | Илия Чанев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Димитър Стефчев | "Берое" | Стара Загора |
9 | Виктор Христов | "Левски" | София | 2 | Красимир Златев | "Берое" | Стара Загора |
10 | Милчо Енчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Ивайло Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
11 | Калин Мутев | "Левски" | София | 3 | Якуб Дерменджиев | "Левски" | София |
12 | Vladimiros Georgios | Ksanti | Greece | 5 | Емин Осман | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Ahmet Karakurt | Edirne | TUR | ||||
кат. 80 кг | 7 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора | |||
1 | Атанас Иванов | "Берое" | Стара Загора | 8 | Митко Митков | "Левски" | София |
2 | Калоян Иванов | "Левски" | София | 9 | Davres John | Athena | Greece |
3 | Николай Салутски | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Емилиян Мехмедов | "Левски" | София |
3 | Илиян Върбанов | ЦСКА | София | 11 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Кънчо Кънчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
Най-добър чуждестранен състезател - Ziou Dimiter, кат. 85 кг, Athena, Greece | |||||||
Най-техничен състезател - Димитър Рачев, кат. 75 кг, СК Борба "Берое", гр. Стара Загора | |||||||
Най-резултатен състезател - Рафет Рашид, кат. 60 кг, СК Борба "Берое", гр. Стара Загора | |||||||
Приз "Динко Петров" - Димитър Стефчев, кат. 71 кг - СК Борба "Берое", гр. Стара Загора | |||||||
Главен съдия: Димо Христов | Главен секретар: /п/ Али Пъръшмолла |