Архив резултати
ДЛП деца, кл. стил (25-26.03.2019, Сливен)
- Вторник, 26 Март 2019
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Андрей Дюзев | "Изобор" | Плевен | 1 | Альоша Илиев | "Изобор" | Плевен |
2 | Владислав Марков | "Изобор" | Плевен | 2 | Стефан Стефанов | "Септември" | София |
3 | Зарко Илиев | "Селановци-93" | Селановци | 3 | Ивайло Григоров | "Ботев-93" | Враца |
3 | Калоян Иванов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Божидар Митов | "НСА-Академик" | София |
5 | Алекс Лазаров | "Класик" | Белене | 5 | Луко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Димитър Димитров | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 5 | Христо Иванов | "Крали Бимбалов" | Царево |
7 | Мартин Костов | "НСА-Академик" | София | 7 | Деян Емилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Станчо Димитров | "Крали Бимбалов" | Царево | 8 | Недко Скачков | "Стоян Николов" | Златица |
9 | Адриан Канев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Кристиян Александров | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Кристиян Иванов | "Класик" | Белене | 10 | Майкъл Митов | "Ботев-93" | Враца |
11 | Никита Стюхин | "НСА-Академик" | София | 11 | Мартин Ангелов | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Милчо Черкезов | "Крали Бимбалов" | Царево | 12 | Теодор Гергов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
13 | Александър Росенов | "Камчия" | Долни чифлик | 13 | Михаил Чушев | "Дупница" | Дупница |
14 | Асен Юсниев | "Камчия" | Долни чифлик | 14 | Кристиян Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
15 | Иван Иванов | "Ботев-93" | Враца | 15 | Кристиян Лазаров | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Айхан Юнуз | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
17 | Станислав Иванов | "Ботев-93" | Враца | кат. 38 кг | |||
18 | Давид Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 1 | Цветелин Ангелов | "Селановци-93" | Селановци |
19 | Емин Еминов | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Исмаил Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Антонио Ризов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 35 кг | 3 | Антонио Христов | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Христо Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Никола Донев | "Берое" | Стара Загора |
2 | Кирил Маданчев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Димитър Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево |
3 | Божидар Лазаров | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Тодор Василев | "Тича" | Долни чифлик | 8 | Стилиян Пантелеев | "Слава" | Монтана |
5 | Мирослав Решовски | "Изобор" | Плевен | 9 | Мирослав Димитров | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Михаил Михайлидис | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Георги Йогакиев | "Камчия" | Долни чифлик |
7 | Цветелин Георгиев | "Класик" | Белене | 11 | Ивайло Великов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
8 | Камен Раданов | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 12 | Светлозар Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Георги Милошев | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Веселин Траянов | "Спартак" | Дупница |
10 | Николай Атанасов | "Борба и бойни спортове" | Хасково | 14 | Шукрю Асенов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11 | Кристиян Петков | "Стоян Николов" | Златица | 15 | Александър Марков | "Изобор" | Плевен |
12 | Петър Петров | "Славия" | София | 16 | Станислав Райчев | "Миньор" | Перник |
13 | Християн Арабаджиев | "Класик" | Белене | 17 | Йоан Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Алекс Николов | "НСА-Академик" | София | 18 | Теодор Илиев | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Божидар Геров | "Христо Трайков" | Елин Пелин | 19 | Николай Арангелов | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Емил Енчев | "НСА-Академик" | София | 20 | Борислав Иванов | "Рилски спортист" | Самоков |
17 | Ивайло Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
18 | Константин Попов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 47 кг | |||
19 | Ерик Дачански | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Александър Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
20 | Габриел Стоименов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас |
3 | Борислав Маринов | "Изобор" | Плевен | ||||
кат. 42 кг | 3 | Себрин Боев | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Лъчезар Бунов | "Селановци-93" | Селановци | 5 | Пресиян Генов | "Класик" | Белене |
2 | Леонардо Борисов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Павел Павлов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Евгени Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Денис Цветанов | "Изобор" | Плевен |
3 | Петьо Ангелов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Дилян Дочев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Виктор Йотов | "НСА-Академик" | НСА | 9 | Радослав Баджиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Михо Рачев | "Тича" | Долни чифлик | 10 | Стефан Таков | "Слава" | Монтана |
7 | Симеон Цветанов | "Слава" | Монтана | 11 | Никола Николов | "Локомотив-93" | Варна |
8 | Габриеле Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Кристиян Велчев | "Ботев-93" | Враца |
9 | Пламен Петров | "Берое" | Стара Загора | 13 | Мартин Трифонов | "Изобор" | Плевен |
10 | Теодор Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Любомир Георгиев | "Левски" | София |
11 | Георги Михайлов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Димитър Димитров | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Златомир Златев | "Локомотив-93" | Варна | 16 | Валентин Веселинов | "Ловеч" | Ловеч |
13 | Георги Кръстев | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Слав Кандов | "Христо Трайков" | Елин Пелин |
14 | Даниел Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 18 | Димитър Желязков | "Камчия" | Долни чифлик |
15 | Никола Георгиев | "НСА-Академик" | София | 19 | Тодор Тумбев | "НСА-Академик" | София |
16 | Християн Янчев | "Крали Бимбалов" | Царево | 20 | Илиян Росенов | "Слава" | Монтана |
17 | Ангел Георгиев | "Тича" | Долни чифлик | 21 | Красимир Митков | "Класик" | Белене |
18 | Георги Георгиев | "Слава" | Монтана | 22 | Николай Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
19 | Сашо Костов | "Септември" | София | 23 | Александър Петков | "Стоян Николов" | Златица |
20 | Стоян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 24 | Дейвид Младенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
21 | Христо Христов | "Дупница" | Дупница | 25 | Димитър Коев | "Класик" | Белене |
22 | Стивън Йорданов | "Ботев-93" | Враца | 26 | Янко Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
23 | Валентино Илиев | "Дупница" | Дупница | 27 | Байчо Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
24 | Донимир Димитров | "Ботев-93" | Враца | 28 | Адриан Гайдаров | "Рилски спортист" | Самоков |
25 | Винсън Марков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
26 | Петър Велев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 59 кг | |||
27 | Теодор Милушев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Атанас Радев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
28 | Петко Русев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 2 | Виктор Спасов | "Левски" | София |
29 | Джани Александров | "Тича" | Долни чифлик | 3 | Джовани Добрев | "Изобор" | Плевен |
30 | Кирил Борисов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Тумер Тинков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Димитър Димитров | "Камчия" | Долни чифлик | ||||
кат. 53 кг | 5 | Ангел Кьосев | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Гено Ненов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Захан Милков | "Борба и бойни спортове" | Хасково |
2 | Александър Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Иван Байрактаров | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Хюсеин Юсеин | "Борба и бойни спортове" | Хасково | 9 | Алекс Илиев | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Николай Зеленков | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Звезделин Иванов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Константин Тодоров | "НСА-Академик" | София | 11 | Николай Алексиев | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Ивалин Цветанов | "Изобор" | Плевен | 12 | Стамен Асенов | "Камчия" | Долни чифлик |
7 | Емилиян Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Георги Ушанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Андрей Иванов | "Слава" | Монтана | 14 | Велизар Стоянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Жуан-Пол Кръстев | "Крали Бимбалов" | Царево | 15 | Билян Николаев | "Класик" | Белене |
10 | Кателия Павлов | "Тича" | Долни чифлик | 16 | Калоян Борисов | "Славия" | София |
11 | Кристиян Вълчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 17 | Ферди Алиосман | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
12 | Михаил Стоянов | "Ловеч" | Ловеч | 18 | Антон Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Димитър Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Радостин Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
14 | Радослав Тонев | "Класик" | Белене | 20 | Томас Димитров | "Слава" | Монтана |
15 | Виктор Бочев | "Левски" | София | ||||
16 | Георги Петров | "Стоян Николов" | Златица | кат. 73 кг | |||
17 | Васил Иванов | "Дупница" | Дупница | 1 | Тодор Десков | "Атлетик" | Пловдив |
18 | Найден Петров | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Тодор Узунов | "Ботев-93" | Враца |
19 | Бисер Павлов | "Левски" | София | 3 | Сашо Сергеев | "Тича" | Долни чифлик |
20 | Георги Георгиев | "Тича" | Долни чифлик | 3 | Теодор Трендафилов | "Атлетик" | Пловдив |
21 | Теодор Коцев | "Славия" | София | 5 | Иван Яръмов | "Рилски спортист" | Самоков |
22 | Тодор Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 5 | Теодор Тодоров | "Атлетик" | Пловдив |
23 | Иван Кметски | "Спартак" | Дупница | 7 | Станчо Стефанов | "Тича" | Долни чифлик |
24 | Светослав Тонкин | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Николай Николов | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Кирил Стефанов | "Септември" | София | ||||
кат. 66 кг | 10 | Васил Василев | "Тича" | Долни чифлик | |||
1 | Мартин Шишеков | "Локомотив" | Пловдив | ||||
2 | Константин Янчев | "Бургас" | Бургас | кат. +73 кг | |||
3 | Росен Димитров | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 1 | Слав Василев | "Армеец-ЦСКА" | София |
3 | Мустафа Робов | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Салих Каплан | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Радостин Василев | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Христо Цонковски | "Изобор" | Плевен |
5 | Исус Велев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Стефано Йорданов | "Спартак" | Дупница |
7 | Петър Талев | "Борба и бойни спортове" | Хасково | 5 | Илиян Димитров | "Левски" | София |
8 | Николай Илиев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Виктор Христов | "Тича" | Долни чифлик |
9 | Стефан Търгов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Цанко Асенов | "Стоян Николов" | Златица |
10 | Денислав Мишев | "Левски" | София | 8 | Андраник Нерсисян | "Бургас" | Бургас |
11 | Стефан Желязков | "Тича" | Долни чифлик | 9 | Димитър Граховски | "Дупница" | Дупница |
12 | Стоян Налбански | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Даниел Димитров | "Камчия" | Долни чифлик |
13 | Красимир Красимиров | "Камчия" | Долни чифлик | 11 | Тони Тодоров | "Изобор" | Плевен |
14 | Дейвид Каллаиан | "Левски" | София | 12 | Габриел Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Михаил Николов | "Слава" | Монтана | 13 | Ивайло Милошев | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Борис Георгиев | "Берое" | Стара Загора | 14 | Йордан Петров | "Левски" | София |
15 | Данчо Янкулов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
Най-техничен състезател - Лъчезар Бунов, кат. 42 кг - СК Борба "Селановци-93", Селановци | |||||||
Най-резултатен състезател - Атанас Радев, кат. 59 кг - СК Борба "Олимпиец-Ат.Комшев", Карнобат | |||||||
Гл.съдия: Н.Кирезиев | |||||||
Гл.секретар: Али Пъръшмолла |