Архив резултати
ДЛОШ кадетки (13-14.04.2018, Бургас)
- Понеделник, 16 Април 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 40 кг | кат. 43 кг | ||||||
1 | Кристияна Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Исабел Стоянова | "Ботев-93" | Враца |
2 | Галя Тодорова | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Антоанета Маринова | "Дан Колов" | Елена |
3 | Мариела Алексова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Снежана Иванова | "Кърджали" | Кърджали |
кат. 49 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Аделина Момъкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Ваня Узунова | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Айлен Ахмедова | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Ралица Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Йоанна Великова | "Багаин" | Силистра | 3 | Цветелина Цветанова | "Класик" | Белене |
4 | Радослава Станчева | "Дан Коолв" | Севлиево | 4 | Жулиета Бонева | "Левски" | София |
5 | Габриела Додова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
кат. 53 кг | |||||||
1 | Йоанна Петрова | "Левски" | София | ||||
2 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец | кат. 57 кг | |||
3 | Гергана Златева | "Багаин" | Силистра | 1 | Таня Тенева | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Петя Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Назифе Таир | "Станка Златева" | Сливен |
5 | Александра Никова | "Приморец" | Аксаково | 3 | Таня Пастарджиева | "Изобор" | Плевен |
5 | Моника Миткова | "Изобор" | Плевен | 4 | Мелтем Манаф | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
7 | Десислава Борисова | "Ботев-93" | Враца | 5 | Цветина-Зита Стоичкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
8 | Ивета Иванова | "Дан Колов" | Севлиево | 6 | Ваня Илиева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
8 | Моника Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Теодора Александрова | "Дунав" | Сливо поле |
10 | Габриела Чорбаджиева | "Бургас" | Бургас | ||||
11 | Елица Бъчварова | "Стоян Николов" | Златица | кат. 61 кг | |||
1 | Ванеса Маринова | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 65 кг | 2 | Жана Новакова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Станимира Танева | "Загорец" | Нова Загора |
2 | Никол Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 4 | Теодора Милкова | "Дунав" | Сливо поле |
3 | Никол Иванова | "Берое" | Стара Загора | 5 | Ирена Ценкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
4 | Павлина Вълкова | "Бургас" | Бургас | 6 | Кристина Кирилова | "Дан Колов" | Елена |
5 | Юлияна Кръстева | "Бургас" | Бургас | 7 | Бурчин Осман | "Бургас" | Бургас |
6 | Ванеса Димитрова | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 73 кг | |||||||
кат. 69 кг | 1 | Моника Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Кристина Мечкова | "Казанлък" | Казанлък | 2 | Ивета Бойнова | "Бургас" | Бургас |
2 | Сузана Миланова | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Бурчак Арслан | "Кубадън" | Лозница |
3 | Виктория Митева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 4 | Славея Радева | "Бургас" | Бургас |
4 | Диана Радева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Михаела Христова | "Бургас" | Бургас |
5 | Диана Асенова | "Класик" | Белене | ||||
6 | Мелис Карслъ | "Атлетик" | Пловдив | ||||
Най-технична състезателка - Таня Тенева, кат. 57 кг, СК Борба "Димитровград", Димитровград | |||||||
Най-резултатна състезателка - Йоанна Петрова, кат. 53 кг, "Левски", София | |||||||
Гл. съдия: Ив. Костадинов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |