Архив резултати
ДЛП кадети, свободна борба (28.2-2.03.2018, гр. Сливен)
- Петък, 02 Март 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 45 кг | |||||||
1 | Антонио Димитров | "Румен Павлов 2016" | Стражица | 1 | Мариян Димитров | "Бургас" | Бургас | |
2 | Ергин Муса | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Димитър Кръстев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Виктор Нейчев | "Берое" | Стара Загора | |||||
кат. 48 кг | 4 | Владислав Димитров | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | ||||
1 | Исмаил Помаков | "Левски" | София | 5 | Сали Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Селяйтин Ферхатов | "Дан Колов" | Севлиево | 6 | Халит Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Йордан Попов | "Локомотив" | Горна Оряховица | 7 | Росен Николаев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
3 | Ивайло Тисов | "Атлетик" | Пловдив | |||||
5 | Марин Петков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | кат. 55 кг | ||||
5 | Димитър Петров | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Рухан Расим | "Димитовград" | Димитровград | |
7 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | 2 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
8 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Сашко Костадинов | "Левски" | София | |
8 | Стоян Анастасов | "Румен Павлов 2016" | Стражица | 3 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора | |
5 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |||||
кат. 51 кг | 5 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Велислав Малинов | "Левски" | София | |
2 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 8 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
4 | Денислав Глинджурски | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Йордан Касабов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | |
5 | Аляйдин Каранфилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
6 | Шенол Мъсърлиев | "Левски" | София | 12 | Хенвяр Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | |
7 | Валентин Вичев | "Бургас" | Бургас | 13 | Преслав Маринов | "Румен Павлов 2016" | Стражица | |
13 | Денис Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
кат. 60 кг | 13 | Рамадан Рамадан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
1 | Стилян Илиев | "Димитовград" | Димитровград | 16 | Светослав Ангелов | "Продан Гарджев" | Бургас | |
2 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Горна Оряховица | 16 | Виктор Тисов | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Виктор Михов | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора | |
3 | Преслав Върбанов | "Локомотив" | Горна Оряховица | 19 | Пламен Петров | "Борба и самбо" | Ямбол | |
5 | Емилиян Филипов | "Херкулес" | Ямбол | |||||
5 | Дилян Канев | "Берое" | Стара Загора | кат. 65 кг | ||||
7 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | 1 | Божидар Динев | "Димитовград" | Димитровград | |
8 | Никола Нейчев | "Димитовград" | Димитровград | 2 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
10 | Милеслав Милков | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
11 | Станислав Атанасов | "Борба и самбо" | Ямбол | 5 | Ростислав Александров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
12 | Деян Ветов | "Левски" | София | 5 | Игор Бакладжански | "Левски" | София | |
13 | Рамадан Осман | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Валентин Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
14 | Павел Василев | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Васил Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
15 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Ердал Сали | "Локомотив" | Горна Оряховица | |
16 | Ивайло Божилов | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
16 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Венцислав Николов | "Черноморски сокол" | Варна | |
18 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Кристиян Панайотов | "Берое" | Стара Загора | |
19 | Батухан Карътлъ | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Никола Андреев | "Черноморски сокол" | Варна | |
20 | Ангелос Антепов | "Приморец" | Аксаково | 14 | Бисер Христов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
21 | Лазар Дончев | "Би Риал" | Сандански | 15 | Стилиян Калчев | "Казанлък" | Казанлък | |
21 | Веселин Караджов | "Славия-2009" | София | 16 | Валентин Симеонов | "Казанлък" | Казанлък | |
21 | Диан Димитров | "Херкулес" | Ямбол | 17 | Даниел Бонков | "Румен Павлов 2016" | Стражица | |
21 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 18 | Ивайло Ройдев | "Борба и самбо" | Ямбол | |
21 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | 18 | Алекс Щерев | "Левски" | София | |
26 | Денислав Стоянов | "Борба и самбо" | Ямбол | 20 | Мустафа Мустафа | СК "Борба" | Шумен | |
21 | Атанас Атанасов | "Димитовград" | Димитровград | |||||
кат. 92 кг | 22 | Иван Селимски | "Локомотив" | Пловдив | ||||
1 | Йоан Карамфилов | "Левски" | София | 22 | Велин Недялков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | |
2 | Георги Иванов | "Димитовград" | Димитровград | 24 | Николай Карапетров | "Бургас" | Бургас | |
3 | Магриот Маринов | "Бургас" | Бургас | 24 | Никола Квалвалджиев | "Славия-2009" | София | |
3 | Георги Велев | "Левски" | София | 26 | Аспарух Влахов | "Левски" | София | |
5 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич | 27 | Стелиян Кабакчиев | "Румен Павлов 2016" | Стражица | |
5 | Алекс Аргиров | "Локомотив" | Пловдив | 27 | Йордан Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
7 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Горна Оряховица | 29 | Йордан Петров | "Дан Колов" | Елена | |
8 | Мики Стамболиев | "Левски" | София | 30 | Байрам Ахмед | "Бургас" | Бургас | |
9 | Мустафа Мозак | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 31 | Шабан Шабан | "Руен" | Руен | |
10 | Васко Ганин | "Казанлък" | Казанлък | |||||
11 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 71 кг | ||||
12 | Красимир Шомов | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
13 | Зелкиф Зелкиф | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Диян Великов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
14 | Мелен Панайотов | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Адил Мехмедали | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
3 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |||||
кат. 110 кг | 5 | Денис Динев | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
1 | Стоян Йорданов | "Бургас" | Бургас | 5 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали | |
2 | Николай Дончев | "Казанлък | Казанлък | 7 | Денис Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново | |
3 | Мюмюн Дурмушали | "Кърджали | Кърджали | 8 | Кольо Колев | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Иван Кьосев | "Левски" | София | 9 | Кристиян Ярославов | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Сезер Фераим | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Георги Ангелов | "Димитовград" | Димитровград | |
5 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Хасан Хасан | "Аркос" | Партизани | |
7 | Кристиян Сергев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 12 | Джовани Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София | |
8 | Петър Неделчев | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 13 | Георги Жисгов | "Димитовград" | Димитровград | |
9 | Ивелин Димитров | "Херкулес" | Ямбол | 14 | Айхан Сабри | "Кубадън" | Лозница | |
10 | Петър Петков | "Локомотив" | Горна Оряховица | 15 | Алекс Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
11 | Александър Михалев | "Дан Колов" | Елена | 16 | Светослав Делев | "Левски" | София | |
12 | Десислав Петров | "Черноморски сокол" | Варна | 16 | Никола Тодоров | "Продан Гарджев" | Бургас | |
18 | Даниел Христов | "Би Риал" | Сандански | |||||
19 | Максим Христов | "Борба и самбо" | Ямбол | |||||
кат. 80 кг | 20 | Васил Георгиев | "Би Риал" | Сандански | ||||
1 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора | 21 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
2 | Мехмед Ахмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 22 | Айхан Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Цветомир Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 23 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък | |
3 | Антон Паралов | "Локомотив" | Пловдив | 24 | Кристиян Петков | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Мусти Пиргов | "Левски" | София | 25 | Станимир Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Ахмед Бейти | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 25 | Джанер Селями | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
7 | Васил Радулов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 25 | Мехмед Джамбаз | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Иван Игнатов | "Атлетик" | Пловдив | 28 | Георги Славков | "Славия-2009" | София | |
9 | Венелин Ненов | "Румен Павлов 2016" | Стражица | |||||
10 | Александър Балабанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
11 | Кирил Пърцев | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
12 | Юмер Селяйтин | "Кубадън" | Лозница | |||||
13 | Теодоси Златев | "Берое" | Стара Загора | |||||
14 | Динчер Шефкетов | "Олимпиец" | Търговище | |||||
15 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
16 | Страхил Юриев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |||||
17 | Георги Лазаров | "Би Риал" | Сандански | |||||
18 | Сонер Хамидов | СК "Борба" | Шумен | |||||
19 | Атанас Атанасов | "Продан Гарджев" | Бургас | |||||
20 | Никола Иванов | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
21 | Банчо Банков | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
21 | Димитър Богданов | "Бургас" | Бургас | |||||
23 | Живко Железов | "Херкулес" | Ямбол | |||||
Най-резултатен състезател - Християн Стефанов, кат. 71 кг, "Юнак-Локомотив" Русе | ||||||||
Най-техничен състезател - Божидар Динев, кат. 65 кг., "Димитровград" Димитровград | ||||||||
Гл.съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Х. Стойнев |