Архив резултати
ДЛП кадетки, (26-27.01.2018 г. Г. Оряховица)
- Събота, 27 Януари 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 40 кг | кат. 43 кг | ||||||
1 | Кристияна Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Снежана Иванова | "Кърджали" | Кърджали |
2 | Галя Тодорова | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Исабел Стоянова | "Ботев-93" | Враца |
3 | Мариела Алексова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Антоанета Маринова | "Дан Колов" | Елена |
4 | Пенка Петкова | "Загорец" | Нова Загора | ||||
кат. 46 кг | 5-6 | Ивета Цонева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
1 | Ваня Узунова | АСК "Сливен" | Сливен | 5-6 | Сийка Тодорова | "Крали Бимбалов" | Царево |
2 | Ралица Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
3 | Цветелина Цветанова | "Класик" | Белене | кат. 53 кг | |||
1 | Йоанна Петрова | "Левски" | София | ||||
кат. 49 кг | 2 | Петя Липчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Аделина Момъкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Моника Миткова | "Изобор" | Плевен |
2 | Елица Бъчварова | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Ирена Бинкова | "Странджа-2011" | Средец |
3 | Жулиета Бонева | "Левски" | София | 5 | Ирена Ценкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Йоанна Великова | "Багаин" | Силистра | 5 | Теодора Александрова | "Дунав" | Сливо поле |
5 | Моника Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Александрина Николова | "Приморец" | Аксаково |
5 | Гергана Златева | "Багаин" | Силистра | 8 | Ивета Иванова | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Десислава Борисова | "Ботев-93" | Враца | 9 | Ваня Илиева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
8 | Айлен Ахмедова | "Олимпиец" | Търговище | ||||
кат. 61 кг | |||||||
кат. 57 кг | 1 | Жана Новакова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Таня Тенева | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Кристина Кирилова | "Дан Колов" | Елена |
2 | Назифе Таир | "Станка Златева" | Сливен | ||||
3 | Станимира Танева | "Загорец" | Нова Загора | кат. 65 кг | |||
4 | Мелтем Манаф | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2011" | Средец |
5 | Таня Ластарджиева | "Изобор" | Плевен | 2 | Никол Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
6 | Ванеса Маринова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Мелис Карслъ | "Атлетик" | Пловдив |
4 | Никол Иванова | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 69 кг | |||||||
1 | Кристина Мечкова | "Казанлък" | Казанлък | кат. 73 кг | |||
2 | Нурхаят Идрисова | "Класик" | Белене | 1 | Моника Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Диана Асенова | "Класик" | Белене | 2 | Ивета Бойнова | "Бургас" | Бургас |
4 | Виктория Митева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Ивелина Пенева | "Дан Колов" | Севлиево |
4 | Славея Радева | "Бургас" | Бургас | ||||
Най-технична състезателка - Аделина Момъкова, кат. 49 кг, СК Борба "Локомотив", Г.Оряховица | |||||||
Най-резултатна състезателка - Таня Тенева, кат. 57 кг, СК Борба "Димитровград", Дгр | |||||||
Гл. съдия: А. Згрипаров | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |