Архив резултати
ДЛП момичета, (26-27.01.2018 г. Г. Оряховица)
- Събота, 27 Януари 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 33 кг | кат. 39 кг | ||||||
1 | Роксана Николова | "Изобор" | Плевен | 1 | Яна Димитрова | "Изобор" | Плевен |
2 | Таня Димитрова | "Вълко Костов" | Симеоновград | 2 | Стефани Петрова | "Приморец" | Аксаково |
3 | Камелия Анастасова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Весела Стойкова | АСК "Сливен" | Сливен |
4 | Александра Михайлова | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
кат. 36 кг | 5 | Теодора Иванова | "Загорец" | Нова Загора | |||
1 | Меган Димчева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 6 | Назлъ Салимова | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Даяна Кирова | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | ||||
3 | Светла Веселинова | "Херкулес" | Ямбол | кат. 46 кг | |||
4 | Моника Петкова | "Берое" | Стара Загора | 1 | Емине Осман | "Станка Златева" | Сливен |
2 | Диана Павлова | "Загорец" | Нова Загора | ||||
кат. 42 кг | 3 | Еманоела Деспова | "Багаин" | Силистра | |||
1 | Никол Крумова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Сонгюл Мехмед | "Кърджали" | Кърджали |
2 | Гюлсевин Ферхатова | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Нурджан Исмаил | "Кубадън" | Лозница |
3 | Златина Атанасова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Петя Стоянова | АСК "Сливен" | Сливен |
4 | Анета Петрова | "Никола Станчев" | Созопол | 7 | Християна Маркова | "Изобор" | Плевен |
5 | Мийрем Османова | "Шампиони" | Самуил | 8 | Миланка-Ерослава Евдокимова | "Локомотив" | Г.Оряховица |
6 | Александра Герджикова | "Никола Станчев" | Созопол | 9 | Несрин Сюлейманова | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
10 | Изабела Йотова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
кат. 50 кг | 11 | Таня Танева | "Берое" | Стара Загора | |||
1 | Фатме Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Алекса Шукадарова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
2 | Катерина Манчова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13-15 | Стойка Петкова | "Загорец" | Нова Загора |
3 | Елис Юсеин | "Кърджали" | Кърджали | 13-15 | Атидже Нурула | "Шампиони" | Самуил |
3 | Гергана Стоянова | "Левски" | София | 13-15 | Мине Адем | "Кубадън" | Лозница |
5 | Зюлбие Илязова | "Кубадън" | Лозница | 16-17 | Красимира Димитрова | "Изобор" | Плевен |
5 | Йоана Дачева | "Берое" | Стара Загора | 16-17 | Елеонора Атанасова | "Вълко Костов" | Симеоновград |
7 | Василена Рангелова | "Странджа-2011" | Средец | 18 | Дебора Христова | "Херкулес" | Ямбол |
8 | Михаела Михова | "Загорец" | Нова Загора | ||||
9 | Светослава Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 58 кг | |||
10 | Зорница Трендафилова | "Левски" | София | 1 | Теодора Станкова | "Бургас" | Бургас |
11 | Мила Кюмюрджиева | "Багаин" | Силистра | 2 | Сесилия Пейкова | "Странджа-2011" | Средец |
12 | Вени Търновалийска | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Ева Енчева | "Аркос" | Партизани |
13 | Лилия Николова | "Левски" | София | 3 | Александрина Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Анастасия Данаилова | "Приморец" | Аксаково | 5 | Севинч Ремзи | "Аркос" | Партизани |
15 | Виктория Брайкова | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Ванеса Георгиева | "Загорец" | Нова Загора |
7 | Диана Боева | "Никола Станчев" | Созопол | ||||
кат. 54 кг | 8 | Цветелина Дамянова | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Християна Димитрова | "Бургас" | Бургас | 9 | Даниела Пенкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Росица Канева | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Есра Ахмедова | "Шампиони" | Самуил |
3 | Симона Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Силвина Димитрова | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Мима Танева | "Загорец" | Нова Загора | 12 | Ивелина Митева | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Айлин Шакир | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
5 | Елмаз Бейямиева | "Шампиони" | Самуил | кат. 62 кг | |||
7 | Кристияна Георгиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Даниела Браснарова | "Левски" | София |
8 | Наталия Димитрова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Софи Тенева | "Станка Златева" | Сливен |
9 | Галина Стоянова | "Станка Златева" | Сливен | 3 | Никита Николаева | "Странджа-2011" | Средец |
10-11 | Габриела Кръстанова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 4 | Пламена Тодорова | АСК "Сливен" | Сливен |
10-11 | Михаела Стефанова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Айшегюл Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12-13 | Виктория Иванова | "Левски" | София | ||||
12-13 | Мирослава Тодорова | "Херкулес" | Ямбол | кат. 66 кг | |||
1 | Живка Чолева | "Левски" | София | ||||
кат. 70 кг | 2 | Василена Бумбарска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Мария Кърхарманлиева | "Странджа-2011" | Средец | 3 | Габриела Маева | "Тракия-93" | Стамболийски |
2 | Ивелина Долчинкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | 4 | Виктория Вълкова | "Димитров" | Димитровград |
3 | Донка Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Мария Стойчева | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
Най-технична състезателка - Фатме Шабан, кат. 50 кг, СК Борба "Лютфи Ахмедов", Разград | |||||||
Най-резултатна състезателка - Яна Димитрова, кат. 39, СК Борба "Изобор", Плевен | |||||||
Гл. съдия: А. Згрипаров | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |