Архив резултати
ДЛП юноши, класическа борба (17-19.01.2018 г., гр. Бургас)
- Петък, 19 Януари 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 55 кг | кат. 60 кг | ||||||
1 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен |
2 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | 2 | Мартин Велев | "НСА-Академик" | София |
3 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Теодор Вишев | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Денис Ибров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Валентин Илиев | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Петър Делчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Ивайло Въчев | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Васил Цинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
8 | Алекс Василев | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Мариян Кирпиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
9 | Йордан Неджат | "Левски" | София | 9 | Халил Халил | "Локомотив-93" | Варна |
10 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
11 | Добрин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 67 кг | |||
1 | Антон Шкретов | "Балкан" | Ботевград | ||||
кат. 63 кг | 2 | Бойко Стоичков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 3 | Красимир Дормушев | "НСА-Академик" | София |
2 | Мухамед Абдулкадер | "Бургас" | Бургас | 3 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Станимир Иванов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Илиян Илиев | "Левски" | София | 6 | Георги Антонов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора | 7 | Илиян Василев | "НСА-Академик" | София |
5 | Тихомир Канавоев | "Витяз-Панев" | Варна | 8 | Венцислав Цветанов | "Изобор" | Плевен |
7 | Девид Балджиев | "Левски" | София | 9 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана |
8 | Иван Славов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Габриел Георгиев | "Класик" | Белене |
11 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 72 кг | 12 | Илиян Братов | "Класик" | Белене | |||
1 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Николай Тодоров | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Стасимир Дойчинов | "НСА-Академик" | София | 14 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Златомир Петров | "Левски" | София | 15 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Калоян Попов | "Балкан" | Ботевград | 16-17 | Радослав Недков | "Класик" | Белене |
5 | Марко Алексиев | "Левски" | София | 16-17 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
7 | Русан Ракитов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | кат. 77 кг | |||
8 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Теодор Домозинов | "Левски" | София |
9 | Светозар Тонев | "Бургас" | Бургас | 2 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
10 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Денис Кукушев | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Спас Говедаров | "Левски" | София | 3 | Михаил Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Салех Аббас | "Берое" | Стара Загора | 5 | Никола Ганчев | "Ловеч" | Ловеч |
13 | Красимир Цанков | "Изобор" | Плевен | 5 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков |
14 | Боян Аспарухов | "Левски" | София | 7 | Кристиян Стоев | "Бургас" | Бургас |
15-16 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Здравко Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София |
15-16 | Владислав Аньосисие | "Берое" | Стара Загора | 9 | Стефан Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
17 | Димитър Ангелов | "Ботев-93" | Враца | 10 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив |
11 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | ||||
кат. 82 кг | 12 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | |||
1 | Светослав Николов | "Ботев-93" | Враца | 13 | Димитър Стоев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
2 | Тихомир Димов | "Армеец-ЦСКА" | София | 14 | Александър Евтимов | "НСА-Академик" | София |
3 | Олег Миров | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
3 | Станимир Чернев | "НСА-Академик" | София | кат. 87 кг | |||
5 | Филип Радойков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца |
5 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Марио Алексиев | "Левски" | София | 3 | Кирчо Стоянов | "Левски" | София |
9 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца |
10 | Никълъс Йотов | "Левски" | София | 5 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца |
11 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 7 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Росен Иванов | "Бургас" | Бургас | 8 | Марио Маноилов | "Рилски спортист" | Самоков |
13 | Антон Дюлгеров | "Витяз-Панев" | Варна | 9 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков |
14 | Бахри Емин | "Септември" | София | 10 | Венцислав Христов | "Бургас" | Бургас |
15-18 | Иван Стоянов | "Левски" | Карлово | 11-13 | Иван Дорянов | "Армеец-ЦСКА" | София |
15-18 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | 11-13 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив |
15-18 | Теодор Рангелов | "Левски" | София | 11-13 | Мирослав Атанасов | "Миньор" | Перник |
15-18 | Стоян Кънчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14-15 | Желязко Грудов | "Бургас" | Бургас |
19 | Йордан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14-15 | Емил Христов | "Левски" | Карлово |
кат. 130 кг | |||||||
кат. 97 кг | 1 | Сергей Велев | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Делян Али Шахи | "Левски" | София | 2 | Петър Арнаудов | "Локомотив" | Локомотив Пд |
2 | Мартин Кирилов | "НСА-Академик" | София | 3 | Радко Бонев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Димитър Христов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас |
3 | Кристиян Димитров | "Берое" | Стара Загора | 5 | Божидар Иванов | "НСА-Академик" | София |
3 | Петър Трифонов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Ивайло Дражев | "Бургас" | Бургас |
5 | Филип Радев | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Валери Иванов | "Септември" | София | 8 | Илиян Василев | "Берое" | Стара Загора |
7 | Денис Стойков | "Левски" | София | 9 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана |
8 | Димитър Грозев | "Армеец-ЦСКА" | София | 10-11 | Драгомир Петров | "Армеец-ЦСКА" | София |
10 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | 10-11 | Антонио Гаврилов | "Миньор" | Перник |
11-12 | Петко Пашов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
11-12 | Кирил Кирчев | "Слава" | Монтана | ||||
13-14 | Вартан Гарабедян | "Локомотив" | Пловдив | ||||
13-14 | Златан Клашнов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
15 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | ||||
Най-техничен състезател - Иво Илиев, кат. 60 кг, СК Борба "Изобор", Плевен | |||||||
Най-резултатен състезател - Светослав Николов, кат. 82 кг, СК Борба "Ботев-93", Враца | |||||||
Гл. съдия: /п/ М. Марков | Гл. секретар: /п/ Али Пъръшмолла |