Архив резултати
ДЛОШ момчета, класически стил (2-3.06.2017, гр. Пловдив)
- Понеделник, 05 Юни 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Борислав Емилов | "Надежда-Оряхово" | Оряхово | 1 | Мирослав Емилов | "Надежда-Оряхово" | Оряхово |
2 | Галин Иванов | "Изобор" | Плевен | 2 | Кубрат Коев | "Спартак" | Варна |
3 | Антон Ковачев | "Бургас" | Бургас | 3 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца |
4 | Алишан Ризов | "Камчия" | Долни чифлик | 4 | Емил Асенов | "Спартак" | Дупница |
5 | Георги Георгиев | "Слава" | Монтана | ||||
кат. 42 кг | |||||||
кат. 38 кг | 1 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Красимир Калоянов | "Надежда-Оряхово" | Оряхово | 2 | Любомир Павлов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Ивайло Николов | "НСА-Академик" | София | 3 | Симеон Симеонов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 5 | Денис Владимиров | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Радослав Дишкелев | "Левски" | Карлово |
5 | Деан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Александър Илиев | "Изобор" | Плевен |
7 | Красен Станев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 8 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана |
8 | Дарио Огнянов | "Септември" | София | 9 | Павел Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Мартин Иванов | "Камчия" | Долни чифлик | 10 | Милчо Енчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
10 | Денис Георгиев | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Любомир Атанасов | "Спартак" | Дупница |
12 | Пепи Йотов | "Слава" | Монтана | ||||
кат. 47 кг | 13 | Роберто Владов | "Миньор" | Перник | |||
1 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Тодор Лудов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
2 | Виктор Маринов | "Изобор" | Плевен | ||||
3 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора | кат. 53 кг | |||
3 | Викторио Василев | "Надежда-Оряхово" | Оряхово | 1 | Рафет Рашид | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Ивайло Иванов | "Бургас" | Бургас | 2 | Теодор Георгиев | "Изобор" | Плевен |
5 | Адриан Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Исус Янев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
7 | Иван Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна |
8 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Калоян Иванов | "Левски" | София |
9 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Радослав Димитров | "Левски" | София |
10 | Десислав Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Никола Димитров | "Локомотив" | Пловдив |
11 | Синан Юмер | "Бургас" | Бургас | 8 | Любомир Кирилов | "Левски" | София |
12 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Иво Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
13 | Айредин Хюсеин | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Стефан Георгиев | "Локомотив-93" | Варна |
14 | Андриян Данчев | "Левски" | София | 11 | Янко Христов | "Тича" | Долни чифлик |
15-16 | Калоян Цамбов | "Миньор" | Перник | 12 | Валери Красимиров | "Ловеч" | Ловеч |
15-16 | Александър Михайлов | "Септември" | София | 13 | Борис Гюровски | "Септември" | София |
17 | Габриел Иванов | "Дупница" | Дупница | 14 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора |
18 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
19-20 | Кирил Владимиров | "Миньор" | Перник | 16 | Георги Ценов | "Левски" | София |
19-20 | Виктор Христов | "Левски" | София | 17 | Валери Иванов | "Камчия" | Долни чифлик |
21 | Илия Чонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 18 | Стоян Милев | "Крали Бимбалов" | Царево |
19 | Филип Николов | "Левски" | София | ||||
кат. 59 кг | 20 | Данаил Георгиев | "Етрополе" | Етрополе | |||
1 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | 21-27 | Власилав Ангелов | "Левски" | Карлово |
2 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 21-27 | Калин Мутев | "Левски" | София |
3 | Мартин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 21-27 | Евгени Ценов | "Слава" | Монтана |
3 | Атанас Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 21-27 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Валентин Червенков | "Стоян Николов" | Златица | 21-27 | Добромир Колев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Антонио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 21-27 | Лъчезар Митков | "Тича" | Долни чифлик |
7 | Адриан Айков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 21-27 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Николай Марков | "Локомотив" | Пловдив | 28 | Нури Али | "Камчия" | Долни чифлик |
9 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица | 29 | Ростислав Димитров | "Витяз-Панев" | Варна |
10 | Кевин Балиев | "Торнадо-Костандово" | Костандово | ||||
11-12 | Микаел Тоталов | "Локомотив" | Пловдив | кат. 66 кг | |||
11-12 | Мердан Шабан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Иво Стоянов | "Славия" | София |
13 | Петър Пачев | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна |
14 | Райчо Георгиев | "Дупница" | Дупница | 3 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Нино Златанов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна |
16 | Светлозар Гочев | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Антони Въчев | "Ловеч" | Ловеч |
17 | Валентин Илиев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Илиян Върбанов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
18 | Пламен Радулов | "Левски" | София | 7 | Юлиян Андреев | "Изобор" | Плевен |
19-22 | Митко Митков | "Левски" | София | 8 | Алберто Кирилов | "Миньор" | Перник |
19-22 | Мойсей Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Николай Саудски | "Локомотив" | Пловдив |
19-22 | Даниел Божилов | "Левски" | София | 10 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков |
19-22 | Славчо Методиев | "Дупница" | Дупница | 11 | Николай Гушевилов | "Левски" | София |
23 | Борис Димитров | "Етрополе" | Етрополе | 12 | Преслав Кировски | "Изобор" | Плевен |
24 | Емилиян Мехмедов | "Дупница" | Дупница | 13 | Ангел Георгиев | "Левски" | София |
14 | Марио Агайн | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 73 кг | 15 | Кънчо Камбуров | "Атлетик-2004" | Куклен | |||
1 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | 16 | Павлин Мотовски | "Изобор" | Плевен |
2 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 17 | Георги Велинов | "Септември" | София |
3 | Иван Манов | "Левски" | София | 18 | Денислав Ценов | "Слава" | Монтана |
3 | Рашко Каменаров | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Красимир Бацов | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Милен Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 20 | Некаляю Тошков | "Ботев-93" | Враца |
5 | Кевин Гаров | "Миньор" | Перник | 21 | Александър Борисов | "Левски" | София |
7 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков | 22-25 | Цветан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Красимир Златев | "Берое" | Стара Загора | 22-25 | Бейнур Бейнур | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
9 | Владислав Михайлов | "Миньор" | Перник | 22-25 | Георги Жеков | "Крали Бимбалов" | Царево |
10 | Мехмед Юсеинов | Плевен | 22-25 | Александър Косев | "Левски" | София | |
11 | Георги Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 26 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца |
12 | Красимир Исягов | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 27 | Момчил Бимбалов | "Бургас" | Бургас |
13 | Живко Петров | "Атлетик" | Пловдив | 28 | Иво Димитров | "Левски" | София |
14 | Никола Данаилов | "Септември" | София | 29 | Симеон Популски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Георги Добрев | "Рилски спортист" | Самоков | 30 | Диян Митрев | "Крали Бимбалов" | Царево |
16 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | ||||
17 | Виктор Блажев | "Изобор" | Плевен | кат. 85 кг | |||
18-19 | Георги Велчев | "Миньор" | Перник | 1 | Георги Раев | "Рилски спортист" | Самоков |
18-19 | Богдан Славчев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 2 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца |
20 | Благовест Чорбаджийски | "Спартак" | Дупница | 3 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. +85 кг | 5 | Илиян Георгиев | "Изобор" | Плевен | |||
1 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Пламен Йорданов | "Славия" | София |
2 | Пламен Цалов | "Изобор" | Плевен | 7 | Пламен Захариев | "Септември" | София |
3 | Орхан Юсеин | "Левски" | София | 8 | Тошко Ангелов | "Слава" | Монтана |
3 | Георги Бушнаков | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Денислав Харалампиев | "Спартак" | Дупница |
5 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10-12 | Пресиян Пенев | "Витяз-Панев" | Варна |
5 | Кристиян Пандов | "Бургас" | Бургас | 10-12 | Арман Акопян | "Септември" | София |
7 | Емил Емилов | "Изобор" | Плевен | 10-12 | Красимир Здравков | "Спартак" | Дупница |
8 | Дейвид Пешев | "Етрополе" | Етрополе | 13 | Иван Иванов | "Локомотив" | Пловдив |
9-11 | Теодор Христов | "Ловеч" | Ловеч | 14-15 | Христомир Раев | "Стоян Николов" | Златица |
9-11 | Джевдет Молламахмуд | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 14-15 | Борис Дечков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
9-11 | Димитър Пепелджийски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
12-13 | Хасан Хасан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | Отборно класиране: | |||
12-13 | Теодор Александров | "Стоян Николов" | Златица | 1 | "Изобор" | Плевен | 52 точки |
2 | "Рилски спортист" | Самоков | 46 точки | ||||
3 | "Левски" | София | 42 точки | ||||
Най-техничен състезател - Йордан Арнаудов, кат. 42 кг, СК Борба "Локомотив", Пловдив | |||||||
Най-резултатен състезател - Марио Цветанов, кат. 59 кг, СК Борба "Изобор", Плевен | |||||||
Гл. съдия: Димо Христов /п/ | Гл. Секретар: Али Пъръшмолла /п/ |