Архив резултати
ДЛОШ по класическа борба - юноши (28-29.04.2017, гр. Сливен)
- Събота, 29 Април 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | |||||||
1 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
2 | Божидар Вергилов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Валентин Илиев | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Алекс Василев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | |
5 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Стефан Спасов | "НСА-Академик" | София | |
6 | Иван Дамянов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Руси Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
кат. 60 кг | 8 | Красимир Иванов | "Изобор" | Плевен | ||||
1 | Севгин Мехмед | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | |
2 | Антон Шкретов | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Добрин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Иван Иванов | "НСА-Академик" | София | 11 | Кристиян Кочев | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Мартин Велев | "Балкан" | Ботевград | |||||
5 | Борислав Иванов | "Локомотив-93" | Варна | кат. 66 кг | ||||
5 | Васил Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Стоян Кубатов | "НСА-Академик" | София | |
7 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | 2 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Мариян Кирпиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Бойко Стоичков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
10 | Никола Аначков | "НСА-Академик" | София | 5 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
11 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | 5 | Симеон Даруиш | "НСА-Академик" | София | |
12 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
13 | Димитър Мицев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Станимир Иванов | "Атлетик" | Пловдив | |
14 | Антонио Томов | "Класик" | Белене | 9 | Николай Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
15 | Милен Неделчев | "Камчия" | Д.Чифлик | 10 | Костадин Борилков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
11 | Кристиян Панайотов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат. 74 кг | 12 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Александър Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
2 | Захари Зашев | "Левски" | София | 14 | Красимир Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Тихомир Димов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 15 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
3 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Мухамед Абдулакадер | "Бургас" | Бургас | |
5 | Светозар Тонев | "Бургас" | Бургас | 17 | Коста Костов | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 18 | Илия Деянов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
7 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 19 | Илиян Братов | "Класик" | Белене | |
8 | Даниел Николов | "НСА-Академик" | София | |||||
9 | Валентин Григоров | "НСА-Академик" | София | кат. 84 кг | ||||
10 | Благовест Киров | "Ботев-93" | Враца | 1 | Светослав Николов | "Левски" | София | |
11 | Златомир Петров | "Левски" | София | 2 | Владимир Стойчев | "НСА-Академик" | София | |
12 | Филип Радичков | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца | |
13 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Станимир Чернев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
14 | Борис Маринов | "Славия" | София | 5 | Теодор Домузинов | "Левски" | София | |
15 | Денис Кукушев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | |
16 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца | |
17 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | 8 | Росен Иванов | "Бургас" | Бургас | |
18 | Валентин Димитров | "НСА-Академик" | София | 9 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
19 | Виктор Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Александър Ковачки | "НСА-Академик" | София | |
20 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Марин Иванов | "НСА-Академик" | София | |
21 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна | |
22 | Калоян Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Тодор Мелконян | "Славия" | София | |
23 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | 14 | Кристиян Митрофанов | "Витяз-Панев" | Варна | |
24 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 15 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | |
25 | Жулиен Рахнев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Никълъс Йотов | "Левски" | София | |
26 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | 17 | Вартан Гарабедян | "Локомотив" | Пловдив | |
27 | Мартин Маринов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 18 | Арман Арменович | "Левски" | София | |
28 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 19 | Стас Серафимов | "Левски" | София | |
29 | Теодор Иванов | "Камчия" | Д.Чифлик | 20 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив | |
30 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | 21 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца | |
31 | Михаил Генев | "Изобор" | Плевен | 22 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | |
32 | Михаел Златев | "Балкан" | Ботевград | 23 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана | |
33 | Илиян Гегов | "Локомотив" | Пловдив | 24 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна | |
34 | Костадин Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 25 | Стоян Кънчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
35 | Ивелин Илиев | "Бургас" | Бургас | 26 | Радослав Ватафов | "Класик" | Белене | |
36 | Димитър Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 27 | Йордан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
37 | Стенли Ковачев | "Левски" | София | 28 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив | |
38 | Атанас Атанасов | "Левски" | Карлово | 29 | Петко Пашов | "Рилски спортист" | Самоков | |
30 | Чанко Алексиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |||||
кат. 96 кг | 31 | Емил Христов | "Левски" | Карлово | ||||
1 | Димитър Христов | "Локомотив" | Пловдив | 32 | Митко Деянов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
2 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 33 | Венцислав Христов | "Бургас" | Бургас | |
3 | Марио Мануилов | "Рилски спортист" | Самоков | 34 | Борислав Генчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Кристиян Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 35 | Юрий Бисеров | "Изобор" | Плевен | |
5 | Валери Иванов | "Левски" | София | 36 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
5 | Иво Челенков | "Левски" | София | 37 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | |
7 | Златан Клашнов | "Локомотив" | Пловдив | |||||
8 | Ивайло Петров | "Ботев-93" | Враца | кат. 120 кг | ||||
9 | Филип Радев | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Атанас Севриев | "Локомотив" | Пловдив | |
10 | Георги Христов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Денис Язяджи | "Левски" | София | |
11 | Милен Милчев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Петър Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | |
12 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Илиян Коцев | "Витяз-Панев" | Варна | |
13 | Димитър Георгиев | "Камчия" | Д.Чифлик | 5 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков | |
14 | Веселин Костов | "Миньор" | Перник | 5 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | |
15 | Искрен Торториков | "Класик" | Белене | 7 | Радослав Каймаканов | веб | Самоков | |
16 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Ангел Рангелов | "Миньор" | Перник | |
17 | Иван Профиров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Божидар Иванов | "НСА-Академик" | София | |
18 | Исус Ангелов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Мартин Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
19 | Пламен Русинов | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | |
20 | Антоан Станиславов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Павлин Христов | "Ловеч" | Ловеч | |
21 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | |
14 | Михаил Михайлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
ОТБОРНО | точки | 15 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | "Рилски спортист" Самоков | 70 т. | ||||||
2 | "Локомотив" Пловдив | 63 т. | ||||||
3 | "Левски" София | 62 т. | ||||||
Най-техничен състезател - Светослав Николов, кат. 84 кг, "Левски" София | ||||||||
Най-резултатен състезател - Красимир Крумов, кат. 74 кг., "Рилски спортист" Самоков | ||||||||
гл. Съдия: Д. Христов | Гл. Секретар: П. Лазов |