Архив резултати
MT "Русенски легенди", 22-23.04.2017, гр. Русе
- Неделя, 23 Април 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - FS | |||||||
кат. 42 кг | кат. 50 кг | ||||||
1 | Исмаил Помаков | Национален отбор | България | 1 | Димитър Тодоров | Национален отбор | България |
2 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово |
3 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
кат. 46 кг | 3 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Рухан Расим | Национален отбор | България | 5 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Дениз Зекериев | Национален отбор | България | 6 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Йордан Попов | Национален отбор | България | ||||
4 | Виктор Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 54 кг | |||
5 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 1 | Мехмед Мехмед | Национален отбор | България |
2 | Илия Иванов | Национален отбор | България | ||||
кат. 58 кг | 3 | Ердинч Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||
1 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Никола Нейчев | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Рамадан Рамадан | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Хюсеин Хюсеинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица | 9 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Алиш Алиш | Национален отбор | България | 10 | Васил Стамов | СК Борба и самбо | Ямбол |
8 | Райчо Иванов | Национален отбор | България | 11 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол |
9 | Павлин Ничев | "Черноморски сокол" | Варна | 12 | Симеон Христов | "Добруджански юнак" | Силистра |
10 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
11 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци | кат. 69 кг | |||
12-13 | Цанко Ганчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Мерт Рамадан | Национален отбор | България |
12-13 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | В.Търново |
3 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
кат. 63 кг | 3 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Иван Бадавров | Национален отбор | България | 5 | Галин Ангелов | Национален отбор | България |
2 | Николай Димитров | Национален отбор | България | 5 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Айхан Сабри | "Кубадън" | Лозница |
5 | Мехмед Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Христо Карабашев | "Христо Ставрев" | Свиленград |
5 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
7 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 76 кг | |||
8 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Емре Мурат | Национален отбор | България |
9 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Боби Ников | Национален отбор | България |
10-11 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Денис Михайлов | СК Борба и самбо | Ямбол |
10-11 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Мариян Владимиров | "Черноморски сокол" | Варна |
5 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
5 | Чавдар Минев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
7 | Калин Железов | "Добруджански юнак" | Силистра | ||||
кат. 85 кг | 8 | Туран Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
1 | Цветан Евтимов | Национален отбор | България | 9 | Георги Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
2 | Йордан Георгиев | Национален отбор | България | ||||
3 | Енай Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 100 кг | |||
3 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Димитър Христов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Стелиян Христакиев | "Добруджански юнак" | Добрич | 2 | Динко Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Мустафа Мозак | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Денис Крумов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Съби Парашкевов | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Стоян Йорданов | Национален отбор | България |
8-9 | Мартин Атанасов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
8-9 | Сезер Фераим | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Артур Славчев | "Армеец-ЦСКА" | София |
10 | Суат Вели | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Въчо Делчев | Национален отбор | България |
8 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
9 | Данчо Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
10 | Петър Неделчев | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | ||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - FW | |||||||
кат. 38 кг | |||||||
кат. 40 кг | Димитринка Сергеева | Национален отбор | България | ||||
1 | Durac Nicoleta | Roumania | |||||
2 | Димитрина Георгиева | Национален отбор | България | кат. 46 кг | |||
1 | Петя Делчева | Национален отбор | България | ||||
кат. 43 кг | 2 | Tif Roxana | Roumania | ||||
1 | Петя Делчева | Национален отбор | България | 3 | Pirvu Ana | Roumania | |
2 | Gorgos Gabriela | Roumania | 4 | Йоанна Петрова | Национален отбор | България | |
3 | Мерал Зиберова | Национален отбор | България | 5 | Аделина Момъкова | "Локомотив" | Г.Оряховица |
кат. 49 кг | кат. 52 кг | ||||||
1 | Ferentz Beatrice | Roumania | 1 | Ana Andreea | Roumania | ||
2 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Мариела Желязкова | Национален отбор | България |
3 | Светлана Караянева | Национален отбор | България | 3 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Бетина Колева | "Берое" | Стара Загора | 4 | Атанаска Петрова | "Странджа-2001" | Средец |
5 | Добринка Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Мариела Ценкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
6 | Габриела Тодорова | "Дунав" | Сливо поле | ||||
кат. 60 кг | |||||||
кат. 56 кг | 1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец | |||
1 | Таня Тенева | Национален отбор | България | 2 | Рая Кьосева | Национален отбор | България |
2 | Атанаска Петрова | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Петя Липчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Ралица Ганева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 4 | Giura Adina | Roumania | |
кат. 65 кг | кат. 70 кг | ||||||
1 | Capezan Roxana | Roumania | 1 | Сийка Иванова | Национален отбор | България | |
2 | Сийка Иванова | Национален отбор | България | 2 | Irirmia Adina | Roumania | |
3 | Zidaru Simona | Roumania | 3 | Руска Максимова | СК Борба и самбо | Ямбол | |
4 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец | 4 | Дебора Анастасова | "Берое" | Стара Загора |
5 | Виктория Митева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Росица Маркова | "Берое" | Стара Загора |
Най-добра чуждестранна състезателка - Ana Andreea - cat. 52 kg, Roumania | |||||||
Най-добра българска състезателка - Петя Делчева, кат. 43 кг | |||||||
Най-добър български състезател - Рухан Расим, кат. 46 кг, България | |||||||
Най-етичен треньор (Most ethical coach) - Валентин Ангелов | |||||||
Най-добър съдия - Хикмет Шабан | |||||||
Главен съдия: /п/ Светлен Генчев | Главен секретар: /п/ Али Пъръшмолла |