Архив резултати
ДЛП по класическа борба – юноши (13-14.01.2017 г. - гр. Сливен)
- Събота, 14 Януари 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Божидар Вергилов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
2 | Алекс Василев | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Валентин Илиев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Добрин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив |
6 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 6 | Йордан Йорданов | "Левски" | София |
кат. 60 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Иван Иванович | "НСА-Академик" | София | 1 | Стоян Кубатов | "НСА-Академик" | София |
2 | Руси Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 2 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Борислав Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Симеон Даруиш | "НСА-Академик" | София |
3 | Севгин Хасан | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Валентин Димитров | "НСА-Академик" | София |
5 | Мариян Кирпичев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Красимир Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 5 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Мартин Велев | "Балкан" | Ботевград | 7 | Данаил Николов | "НСА-Академик" | София |
8 | Никола Аначков | "НСА-Академик" | София | 8 | Станимир Иванов | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | 9 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
10 | Васил Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Бойко Стоичков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | 11 | Ивелин Илиев | "Бургас" | Бургас |
12 | Димитър Мицев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Али Коч Атанасов | "Витяз-Панев" | Варна |
13 | Мохамед Абдулкадер | "Бургас" | Бургас | 13 | Николай Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
14 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 74 кг | 15 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Златомир Петров | "Левски" | София |
2 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17 | Стоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
3 | Захари Зашев | "Левски" | София | 18 | Валентин Йоцов | "Изобор" | Плевен |
3 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 19 | Коста Костов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков | 20 | Костадин Борилков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 21 | Мартин Мартинов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
7 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив | 22 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Боян Иванов | "Берое" | Стара Загора | 23 | Стенли Ковачев | "Левски" | София |
9 | Тодор Мелконян | "Славия" | София | 24 | Владислав Аньосисие | "Берое" | Стара Загора |
10 | Тихомир Димов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
11 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 84 кг | |||
12 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | 1 | Владимир Стойчев | "НСА-Академик" | София |
13 | Денис Кокушев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Светослав Николов | "Левски" | София |
14 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Арман Арменович | "Левски" | София |
15 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Кристиян Димитров | "Берое" | Стара Загора |
16 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца | 5 | Златан Клашнов | "Локомотив" | Пловдив |
17 | Михаел Генев | "Изобор" | Плевен | 5 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца |
18 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 7 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана |
19 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Борислав Генчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
20 | Филип Радойков | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
21 | Теодор Домозинов | "Левски" | София | 10 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив |
22 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Никълъс Йотов | "Левски" | София |
23 | Борис Маринов | "Славия" | София | 12 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков |
24 | Светозар Тонев | "Бургас" | Бургас | 13 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца |
25 | Илиян Гегов | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Стас Серафимов | "Левски" | София |
26 | Атанас Атанасов | "Левски" | Карлово | 15 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив |
27 | Димитър Г. Димитров | "Левски" | София | 16 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков |
28 | Димитър Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 17 | Александър Ковачки | "НСА-Академик" | София |
29 | Иво Цветанов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 18 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна |
30 | Жулиен Рахнев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 19 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
20 | Антоан Светославов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 96 кг | 21 | Мартин Иванов | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Кирил Милов | "Левски" | София | 22 | Венцислав Христов | "Бургас" | Бургас |
2 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 23 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Асен Петров | "Левски" | София | 24 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков | 25 | Румен Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Желязко Грудов | "Бургас" | Бургас | 26 | Петко Пашов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Димитър П. Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | 27 | Росен Иванов | "Бургас" | Бургас |
7 | Филип Радев | "Локомотив" | Пловдив | 28 | Никола Петров | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
8 | Милко Хардалов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 29 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Иво Челенков | "Левски" | София | 30 | Вартан Гарабедян | "Локомотив" | Пловдив |
10 | Пламен Михайлов | "Берое" | Стара Загора | 31-32 | Стоян Кънчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
31-32 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
кат. 120 кг | |||||||
1 | Атанас Севриев | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Петър Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Димитър Христов | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Андрея Андреев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Димитър А. Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Симеон Захариев | "Левски" | София |
5 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Марио Мануилов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Христо Вълев | "Бургас" | Бургас |
Най-техничен състезател - Владимир Стойчев, кат. 84 кг, СК Борба "НСА-Академик", София | |||||||
Най-резултатен състезател - Красимир Крумов, кат. 74 кг, СК Борба "Р.спортист", Самоков | |||||||
Гл. съдия: /п/ М. Гочев | Гл. секретар: /п/ Али Пъръшмолла |