Архив резултати
МТ "Серафим Бързаков" (4-5.11.2016 г, Петрич)
- Понеделник, 07 Ноември 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ -ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ | |||||||||
кат. 30 кг | кат. 35 кг | ||||||||
1 | Арда Сербест | Одрин | Турция | 1 | Стилян Джаров | "Би Реал" | Сандански | ||
2 | Папастаматиу Томас | Иматион | Гърция | 2 | Станислав Дамяновски | Славия-2009 | София | ||
3 | Йордан Котрулев | "Би Реал" | Сандански | 3 | Валентин Боянов | Славия-2009 | София | ||
3 | Лазар Табарски | "Беласица" | Петрич | 3 | Валентин Георгиев | Беласица | Петрич | ||
5 | Асен Сандов | "Беласица" | Петрич | 5 | Хасан Акгюл | Одрин | Турция | ||
5 | Ибрим Камберов | Гърмен | Гърмен | 5 | Николай Димов | Беласица | Петрич | ||
7 | Пламен Савов | Славия-2009 | София | 7 | Гоце Петрушев | Щип | Македония | ||
8 | Ставрев Ристе | Радовиш | Македония | 8 | Калоян Стоянов | "Би Реал" | Сандански | ||
9 | Петко Мицев | "Би Реал" | Сандански | 9 | Румен Джамбазов | "Би Реал" | Сандански | ||
10 | Атахан Четин | Одрин | Гърция | 10 | Христо Драгнев | Беласица | Петрич | ||
11 | Осман Маджаров | "Гърмен" | Гърмен | 11 | Деян Мардев | Беласица | Петрич | ||
12 | Киеку Йосиф | Евосмос | Гърция | 12 | Дикмигоридис Панделис | Евосмос | Гърция | ||
13 | Сабри Капитанов | Гърмен | Гърмен | 13 | Валентин Илиев | Митекс | Благоевград | ||
кат. 40 кг | |||||||||
1 | Ердал Шукри | "Черноморец" | Бургас | ||||||
2 | Алекс Александров | Славия-2009 | София | ||||||
3 | Алекс Кисов | Катунци | Катунци | ||||||
3 | Никола Ковачев | "Черноморец" | Бургас | ||||||
5 | Тео Стойков | Щип | Македония | ||||||
5 | Християн Петров | "Би Реал" | Сандански | ||||||
7 | Благой Георгиев | Митекс | Благоевград | ||||||
8 | Васил Щурков | "Би Реал" | Сандански | ||||||
9 | Никола Газов | Щип | Македония | ||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ -ДЕЦА | |||||||||
кат. 30 кг | кат. 35 кг | ||||||||
1 | Тунай Йордек | Одрин | Турция | 1 | Стефан Щерйов | Щип | Македония | ||
2 | Юнус Аталай | Одрин | Турция | 2 | Димитър Чолаков | "Черноморец" | Бургас | ||
3 | Димитър Бисерков | "Би Реал" | Сандански | 3 | Папастаматиу Костадинос | Иматион | Гърция | ||
3 | Ахмед Ахмед | "Черноморец" | Бургас | 3 | Ерсин Авджил | Одрин | Турция | ||
5 | Асен Асенов | "Би Реал" | Сандански | 3 | Божидар Джоров | "Би Реал" | Сандански | ||
5 | Гокай Ергюл | Одрин | Турция | 5 | Александър Лазаров | "Беласица" | Петрич | ||
7 | Иван Димитров | "Би Реал" | Сандански | 7 | Диян Ангелов | "Черноморец" | Бургас | ||
8 | Александър Трайков | "Беласица" | Петрич | 8 | Биртан Ергин | Одрин | Турция | ||
9 | Костадин Бибишков | Катунци | Катунци | 9 | Айвас Орс | Одрин | Турция | ||
10 | Стоянопулос Сотириос | Александрия | Гърция | ||||||
кат. 38 кг | 11 | Кирил Мутафчиев | Катунци | Катунци | |||||
1 | Емре Аталай | Одрин | Турция | 12 | Мите Йосифов | Радовиш | Македония | ||
2 | Ненад Панов | Щип | Македония | 13 | Радослав Александров | Катунци | Катунци | ||
3 | Деян Георгиев | "Беласица" | Петрич | ||||||
3 | Терзидис Георгиос | Солун | Гърция | кат. 43 кг | |||||
5 | Емануил Стефанов | "Би Реал" | Сандански | 1 | Дянко Дянков | "Берое" | Ст.Загора | ||
6 | Мустафа Мъсарлиев | Левски | София | 2 | Галин Христов | "Берое" | Ст.Загора | ||
7 | Богомил Карагьозов | Катунци | Катунци | 3 | Окан Мамудов | Щип | Македония | ||
3 | Кристиян Кръстев | "Черноморец" | Бургас | ||||||
кат. 47 кг | 5 | Андриян Романов | "Беласица" | Петрич | |||||
1 | Радомир Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Слави Стаменов | "Би Реал" | Сандански | ||
2 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | 7 | Владимир Димитров | "Би Реал" | Сандански | ||
3 | Селамджан Гюк | Одрин | Турция | 8 | Котанидис Георгиос | Солун | Гърция | ||
3 | Макриянис Никос | Александрия | Гърция | 9 | Дамотсидис Константинос | Солун | Гърция | ||
5 | Димитър Николов | "Беласица" | Петрич | 10 | Дарио Димитров | Щип | Македония | ||
5 | Стефан Димитров | Радовиш | Македония | 11 | Христо Гогулев | "Беласица" | Петрич | ||
7 | Карипидис Никос | Солун | Гърция | 12 | Фуркан Дуру | Одрин | Турция | ||
8 | Милчо Иванов | Левски | София | 13 | Иван Димов | "Черноморец" | Бургас | ||
9 | Росино Тодоров | Славия-2009 | София | ||||||
10 | Ибраим Шеинов | "Би Реал" | Сандански | кат. 53 кг | |||||
11 | Николай Стоянов | "Беласица" | Петрич | 1 | Георги Анасков | "Беласица" | Петрич | ||
12 | Андон Стоянов | "Беласица" | Петрич | 2 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | ||
13 | Живко Чолаков | "Черноморец" | Бургас | 3 | Карапидис Феодорос | Солун | Гърция | ||
14 | Росен Герчев | "Черноморец" | Бургас | 3 | Ахмет Каракурт | Одрин | Турция | ||
15 | Атанас Милев | "Би Реал" | Сандански | 5 | Фазпи Узинов | Гърмен | Гърмен | ||
5 | Мартин Костадинов | Радовиш | Македония | ||||||
7 | Зафиропулос | Иматион | Гърция | ||||||
кат. 59 кг | 8 | Кристалидис | Евосмос | Гърция | |||||
1 | Елефтериадис Антонис | Серес | Гърция | 9 | Райчо Георгиев | Дупница | Дупница | ||
2 | Ерол Шукри | "Черноморец" | Бургас | 10 | Стефан Шавков | "Би Реал" | Сандански | ||
3 | Славчо Любков | "Дупница" | Дупница | 11 | Христо Ташев | "Черноморец" | Бургас | ||
4 | Деян Йосифов | Радовиш | Македония | 12 | Мустафа Комаров | Гърмен | Гърмен | ||
13 | Умут Рашид | Левски | София | ||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМЧЕТА | |||||||||
кат. 47 кг | кат. 42 кг | ||||||||
1 | Иван Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Валентин Илиев | Митекс | Благоевград | ||
2 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Синан Кая | Одрин | Турция | ||
3 | Мухамед Къзмаз | Одрин | Турция | 2 | Исмаил Помаков | Левски | София | ||
4 | Перикъл Алексиев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Шенол Мъсърлиев | Левски | София | ||
5 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Денислав Глинджурски | "Армеец-ЦСКА" | София | ||
5 | Алишан Демирбозан | Одрин | Турция | ||||||
кат. 53 кг | 7 | Стефанидис Петрос | Иматион | Гърция | |||||
1 | Куюмтсидис Георгиос | Солун | Гърция | ||||||
2 | Георгиадис Димитрис | Солун | Гърция | ||||||
3 | Филип Тасев | Щип | Македония | кат. 66 кг | |||||
3 | Вилислав Малинов | Левски | София | 1 | Мехмед Ахмед | "Черноморец" | Бургас | ||
5 | Сашко Костадинов | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Иван Маргонов | "Локомотив" | Пловдив | ||
5 | Дилян Канев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Теодоси Златев | "Берое" | Ст.Загора | ||
7 | Дахан Четин | Одрин | Турция | 3 | Давид Мишев | Щип | Македония | ||
8 | Игор Баклажански | Левски | София | 5 | Гивизидис | Евосмос | Гърция | ||
9 | Деан Амов | Левски | София | 5 | Мустии Пиргов | Левски | София | ||
10 | Метин Камбуров | Гърмен | Гърмен | 7 | Светослав Делев | Левски | София | ||
11 | Емил Димитров | Митекс | Благоевград | 8 | Атанас Толумов | "Беласица" | Петрич | ||
12 | Даниел Тактаков | "Беласица" | Петрич | 9 | Макриянис Йоаннис | Александрия | Гърция | ||
13 | Димитър Китанов | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Аспарус Влахов | Левски | София | ||
11 | Филип Стойков | Щип | Македония | ||||||
кат. 73 кг | 13 | Алекс Щерев | Левски | София | |||||
1 | Каланидис Константинос | Серес | Гърция | 13 | Красимир Шамов | "Локомотив" | Пловдив | ||
2 | Антон Паралов | "Беласица" | Петрич | 14 | Калоян Желязков | "Армеец-ЦСКА" | София | ||
3 | Кукларис Ангелос | Солун | Гърция | 15 | Димитър Кирилов | "Армеец-ЦСКА" | София | ||
3 | Мурад Йеитоглу | Одрин | Турция | 16 | Георги ПЕтров | "Берое" | Ст.Загора | ||
5 | Мики Стамболиев | Гърмен | Гърмен | 17 | Никола Иванов | "Армеец-ЦСКА" | София | ||
6 | Кирил Пърцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 18 | Копоглу Георгиос | Серес | Гърция | ||
7 | Георги Лазаров | "Би Реал" | Сандански | 19 | Далибор Георгиев | Радовиш | Македония | ||
20 | Тодор Леванов | "Беласица" | Петрич | ||||||
кат. 85 кг | 21 | Александар Петрушев | Щип | Македония | |||||
1 | Блиадзе Гиви | Солун | Гърция | ||||||
2 | Йоан Карамфилов | "Би Реал" | Сандански | ||||||
3 | Иван Деведжиев | "Беласица" | Петрич | ||||||
3 | Петар Костов | Щип | Македония | ||||||
5 | Георги Велев | Левски | София | ||||||
6 | Трайко Йованов | Радовиш | Македония | ||||||
Купа "Серафим Бързаков" - момчета - Иван Стоянов, кат. 47 кг, "Берое" Стара Загора | |||||||||
Най-добър български състезател - Мехмед Ахмед, кат. 66 кг - момчета, "Черноморец" Бургас | |||||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Синан Кая, 42 кг - момчета, Одрин, Турция | |||||||||
Гл. Секретар: Иван Ставрев | гл. Съдия: Людмил Кандиларов |