Архив резултати
21-ви МТ "Васил и Георги Илиеви" (22-23.04.2016 г., София)
- Събота, 23 Април 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат.42 кг | кат.46 кг | |||||||
1 | Даниел Праматаров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | |
2 | Vukadinovich Luka | Сърбия | Serbia | 2 | Халил Халил | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Антонино Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат.54 кг | ||||||||
1 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | кат.50 кг | ||||
2 | Илиан Илиев | "Левски" | София | 1 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | |
3 | Жоро Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 2 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | |
3 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Петър Делчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
7 | Георги Антонов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив | |
8 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
9 | Дейвид Балджиев | "Левски" | София | 8 | Мартин Пеев | "Левски" | София | |
10 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | 9 | Илия Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | |
11 | Калоян Тенев | "Стоян Николов" | Златица | 10 | Валентин Илиев | "Локомотив" | Пловдив | |
11 | Валентин Пеев | "Левски" | София | |||||
кат.63 кг | 12 | Марино Цачев | "Левски" | София | ||||
1 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 13 | Християн Александров | "Левски" | София | |
2 | Николай Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 14 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | |
3 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
3 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
5 | Марко Алексиев | "Левски" | София | |||||
5 | Марио Алексиев | "Левски" | София | кат.58 кг | ||||
7 | Петър Горняшки | "Септември" | София | 1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | |
8 | Златомир Петров | "Левски" | София | 2 | Златко Митев | "Крали Бимбалов" | Царево | |
9 | Даниел Василев | "Славия" | София | 3 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
10 | Петър Лазаров | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Спас Говедаров | "Левски" | София | |
5 | Георги Стаменов | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат.76 кг | 5 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Теодор Домузинов | "Левски" | София | 7 | Димитър Ангелов | "Крали Бимбалов" | Царево | |
2 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | |
3 | Кристоф Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 9 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана | 10 | Papic Filip | Сърбия | Serbia | |
5 | Kovachevich Branko | Сърбия | Serbia | 11 | Цветомир Ценов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Калоян Павлов | "Левски" | София | 12 | Ангел Стоянов | "Славия" | София | |
7 | Денис Кукушев | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Никола Ганчев | "Тетевен" | Тетевен | |
8 | Никълъс Йотов | "Левски" | София | |||||
9 | Михаил Макарадзе | "Атлетик" | Пловдив | |||||
10 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | |||||
11 | Бахри Емин | "Септември" | София | кат.69 кг | ||||
12 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | |
13 | Кирчо Стоянов | "Левски" | София | 2 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков | |
14 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Пламен Делчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
15 | Антонио Нешев | "Септември" | София | 3 | Тодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | |
16 | Иван Игнатов | "Левски" | София | 5 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | |
17 | Мирослав Атанасов | "Миньор" | Перник | 5 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица | |
18 | Денис Николов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Кристиян Тодоров | "Локомотив-93" | Варна | |
19 | Живко Зашев | "Спартак" | Дупница | 8 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна | |
20 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца | 9 | Димитър Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
21 | Жоро Томанов | "Спартак" | Дупница | 10 | Денис Стойков | "Левски" | София | |
11 | Даниел Тодоров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |||||
кат.100 кг | 12 | Стоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
1 | Марио Мануилов | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
2 | Иво Челенков | "Левски" | София | |||||
3 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
3 | Игнат Миленов | "Тетевен" | Тетевен | кат.85 кг | ||||
5 | Иван Профиров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Олег Миров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Илиян Василев | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Александър Гогев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Димитър Грозев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Антонио Гавраилов | "Миньор" | Перник | 4 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна | |
9 | Петър Трифонов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Иван Николачков | "Спартак" | Дупница | |
Най-добре представил се български състезател и носител на златният пояс - Даниел Праматаров, кат. 42 кг, "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил | ||||||||
Най-добре представил се чуждестранен състезател - Kovachevich Branko, саt. 76 kg, Serbia |