Архив резултати
ДЛП, девойки (16-17.01.2016 г. - гр. Горна Оряховица)
- Неделя, 17 Януари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 44 кг | кат. 48 кг | |||||||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 1 | Миглена Селишка | "Левски" | София | |
2 | Грета Колева | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Танита Христова | "Загорец" | Н.Загора | |
3 | Елеонора Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Димитрина Танева | "Загорец" | Н.Загора | |
3 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Цветелина Райкова | "Дан Колов" | Севлиево | |
5 | Айлян Алибашева | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Атанска Русева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Катрин Иванова | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Петранка Петкова | "Черноморски сокол" | Варна | 7 | Таня Атанасова | "Бургас" | Бургас | |
8 | Гинка Тодорова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
9 | Ани Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | кат. 55 кг | ||||
10 | Десислава Господинова | "Изобор" | Плевен | 1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
11 | Пенка Петкова | "Загорец" | Н.Загора | 2 | Беатрис Борисова | "Левски" | София | |
3 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. 51 кг | 4 | Недка Петрова | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
1 | Кремена Петова | АСК Сливен | Сливен | 5 | Кристина Лазарова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
2 | Миглена Никифорова | "Славия-2009" | София | |||||
3 | Мирела Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 59 кг | ||||
3 | Еми Атанасова | "Левски" | София | 1 | Биляна Дудова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Ипек Хакъ | "Шампиони" | Самуил | 2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол | |
5 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Евелина Петрова | АСК Сливен | Сливен | |
7 | Емилия Бакрачева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Моника Илиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Божана Йорданова | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Юлджан Алиева | "Дан Колов" | Севлиево | |
9 | Борислава Генова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Мариела Танева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
10 | Любов Атемин | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Ипек Адем | "Шампиони" | Самуил | |
11 | Теодора Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
12 | Илияна Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 67 кг | ||||
1 | Рая Николова | АСК Сливен | Сливен | |||||
кат. 63 кг | 2 | Ралета Костин | АСК Сливен | Сливен | ||||
1 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Василена Джамбазова | "Дан Колов" | Севлиево | |
2 | Никол Георгиева | "Ботев-93" | Враца | 3 | Ива Георгиева | "Загорец" | Н.Загора | |
3 | Севел Алкин | "Кубадън" | Лозница | 5 | Мерел Ахмед | "Шампиони" | Самуил | |
3 | Юлияна Янева | "Борба и Самбо" | Ямбол | 5 | Миглена Маринова | "Дунав" | Сливо Поле | |
5 | Здравка Попова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||||
5 | Мирела Ангелова | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 72 кг | ||||||||
1 | Боряна Борисова | "Ставен" | Ставен | |||||
2 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |||||
3 | Бахтенур Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |||||
4 | Джамиле Ниньова | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
Най-технична състезателка - Кремена Петова, кат. 51 кг, "АСК Сливен" Сливен | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Фатме Мандева, кат. 44 кг, "Левски" София | ||||||||
Г. Секретар: Х.Харалампиев | Гл. Съдия: И. Ламбов |