Регламент за участие на Балканиадата за момчета/момичета и кадети/кадетки
- Понеделник, 25 Септември 2017
РЕГЛАМЕНТ
ЗА УЧАСТИЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИ И СЪСТЕЗАТЕЛКИ ПО СВОБОДНА И КЛАСИЧЕСКА БОРБА МОМЧЕТА/МОМИЧЕТА И КАДЕТИ/КАДЕТКИ В БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ГР. МУРСКА СУБОТА, 03-05.11.2017г., СЛОВЕНИЯ
Всеки клуб по борба, желаещ да изпрати представител за участие в първенството следва да подаде писмена заявка по e-mail в БФ Борба до 06.10.2017 г.
Право на участие имат по двама състезателя от страна в теглова категория.
В случай, че в една и съща категория бъдат заявени повече от двама състезатели ще бъдат избрани тези, които са с най-добро класиране на ДЛОШ за момчета и момичета/кадети и кадетки през 2017 г. Всяко класиране носи предимство за категорията, в която се заявява. Предимство се признава само на шампионите!
Според регламента на домакините всеки участник трябва да заплати 60 евро на човек на ден – минимум три дни (180 EUR).
Транспортът ще бъде осигурен от БФ Борба. Участниците се водят от тяхния треньор/родител/настойник
Всеки участник е необходимо да притежава:
- Валиден задграничен паспорт.
- Декларация от двамата родители за пътуване в чужбина.
Право на участие:
Момчета и момичета – родени 2002 и 2003 г. (2004 с медицински сертификат и разрешение от родителите)
FS/GR: Категории – 29-32, 35, 38, 42, 47, 53, 59, 66, 73, 73-85 кг;
WW: Категории – 28-30, 32, 34, 37, 40, 44, 48, 52, 57, 57-62 кг;
Кадети и кадетки – родени 2000 и 2001 г. (2002 с медицински сертификат и разрешение от родителите)
FS/GR: Категории – 39-42, 46, 50, 54, 58, 63, 69, 76, 85, 85-100 кг;
WW: Категории – 36-38, 40, 43, 46, 49, 52, 56, 60, 65, 65-70 кг;
Състезанието е без толеранс.
Програма:
1 ноември – Пристигане на делегациите
2 ноември – Пристигане на делегациите
15.00-16.00 ч. – Съдийска конференция
16.00-16.30 ч. – Техническа конференция
18.00-18.30 ч. – Мерене момчета и момичета (FS, GR, WW) – всички категории
3 ноември
09.00-14.00 ч. – Елиминации и репесжаи – момчета и момичета (FS, GR, WW) – всички категории
15.00-15.30 ч. – Мерене кадети и кадетки (FS, GR, WW) – всички категории
16.00-16.30 ч. – Официално откриване
17.00-20.00 ч. – Финали – момчета и момичета (FS, GR, WW) – всички категории
04 ноември
09.00-14.00 ч. – Елиминации и репесажи – кадети и кадетки (FS, GR, WW) – всички категории
15.00-15.30 ч. – Мерене за отборните срещи момчета/момичета и кадети/кадетки – всички категории
17.00-20.00 ч. – Финали – кадети и кадетки (FS, GR, WW) – всички категории
05 ноември
09.00-16.30 ч. – Отборни срещи за всички възрасти и категории
06 ноември – Отпътуване на делегациите