Класиране от турира по свободна борба в Айтос
- Вторник, 30 Ноември -0001
През миналия уикенд се проведе турнир по свободна борба по случай празника на град Айтос.
Участие взеха над 180 състезатели в различните възрастови групи и категории.
Най-техничен състезател: Мехмед Хасан, Айтос – деца кат. 53 кг.
Най-резултатен състезател: Шахин Русев, Айтос – подг. Групи, кат. 20 кг.
Най-атрактивен състезател: Радомир Стоянов, СКБ „Берое” Стара Загора – деца кат. 35 кг.
Най-добър гостуващ състезател: Рухан Расим СКБ „Крепост” Стремци – деца, кат. 30 кг.
Отборно класиране:
1. СКБ „Айтос” Айтос
2. СКБ „Продан Гарджев” Бургас
3. СКБ „Стефан Караджа” Елхово
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ – подготвителна група | ||||
кат. 20 кг | кат. 22 кг | |||
1.Шахин Русев | Айтос | 1.Ахмед Муталиб | Айтос | |
2.Божидар Митев | Елхово | 2.Давид Янков | Созопол | |
3.Христо Арабашев | Бургас | 3.Стоян Шийков | Созопол | |
4.Умут Хасан | Езерче | 4.Тодор Стефанов | В.Търново | |
5.Хюсеин Осман | Партизани | |||
кат. 25 кг | кат. 28 кг | |||
1.Никола Борисов | Елхово | 1.Георги Челебиев | Елхово | |
2.Емифан Маринов | Паисиево | 2.Иван Папазов | Средец | |
3.Ертан Фикрет | Айтос | 3.Антъни Бояджиев | Созопол | |
4.Енис Адаш | Айтос | 4.Денис Хикмет | Стремци | |
5.Артур Сашев | Созопол | |||
6.Диян Ангелов | Бургас | |||
кат. 30 кг | кат. 35 кг | |||
1.Калоян Атанасов | В.Търново | 1. Радомир Стоянов | Ст.Загора | |
2.Димитър Чолаков | Созопол | 2. Костадин Христов | Созопол | |
3.Александър Тодоров | В.Търново | 3.Ивайло Петров | Созопол | |
4.Илия Гочев | Елхово | 4. Живко Ангелов | Бургас | |
5.Юсеин Ибръам | Айтос | 5.Сали Сали | Партизани | |
6.Синан Ферхап | Айтос | 6.Мехмед Мехмед | Партизани | |
кат. +40 кг | ||||
1.Иван Петков | Бургас | |||
2.Георги Георгиев | В.Търново | |||
3.Рейан Севатин | Айтос | |||
4.Алиш Ерол | Партизани | |||
5.Иван Пейчев | Бургас | |||
6.Невзат Севлем | Паисиево | |||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ – деца | ||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||
1.Руфан Расим | Стремци | 1.Сашко Костадинов | Цска | |
2.Пламен Стефанов | В.Търново | 2.Ерхан Адем | Айтос | |
3.Марин Петков | В.Търново | 3.Гюлайдън Андреев | Паисиево | |
4.Мариян Димитров | В.Търново | 4.Ефкан Исмаилов | Езерче | |
5.Осман Хамза | Айтос | |||
6.Станислав Минчев | Средец | |||
кат. 35 кг | кат. 42 кг | |||
1Иван Стоянов | Ст.Загора | 1.Денис Демиров | Варна | |
2.Петър Петков | В.Търново | 2.Юмер Муталиб | Партизани | |
3.Михаил Лазаров | В.Търново | 3.Преслав Върбанов | В.Търново | |
4.Николай Бинков | Средец | 4.Смеон Шидеров | Созопол | |
5.Ерджеб Юсеин | Айтос | 5.Ибрям Осман | Айтос | |
6.Нурмохамед Могамадиев | Айтос | 6.Петър Михов | Бургас | |
кат. 47 кг | кат. 53 кг | |||
1.Николай Маринов | Бургас | 1.Мехмед Хасан | Айтос | |
2.Никола Тодоров | Бургас | 2.Красимир Стоянов | Средец | |
3.Алиосман Алиосман | Партизани | 3.Анъл Паша | Езарче | |
4.Георги Георгиев | Бургас | 4.Петко Недев | Бургас | |
5.Реджеб Алпай | Айтос | 5.Адем Исмаилов | Айтос | |
6.Димитър Стефанов | Варна | 6.Атанас Парушев | Варна | |
кат. 59 кг | кат. +60 кг | |||
1.Ивайло Христов | Средец | 1.Александър Балабамов | Созопол | |
2.Фахри Шенол | Стремци | 2.Мавро Георгиев | Бургас | |
3.Юмер Селейдин | Паисиево | 3. Елеман Елеман | Писмено | |
4.Еркан Аптула | Партизани | 4.Галин Ясенов | Варна | |
5.Кристиян Тодоров | Варна | 5. Костадин Георгиев | Елхово | |
6.Магриот Маринов | Бургас | 6.Павел Райков | Бургас | |
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ – момчета | ||||
кат. 42 кг | кат. 59 кг | |||
1.Алиш Алиш | Айтос | 1.Октай Хасан | Айтос | |
2.Ердинч Тугчу | Езерче | 2.Николай Михайлов | В.Търново | |
3.Мустафа Мустафа | Партизани | 3.Мехмед Акали | Езерче | |
4.Димитър Иванов | Елхово | 4.Николай Златев | Силистра | |
5.Станимир Янев | Бургас | 5.Тунджай Расим | Силистра | |
6.Красимир Томов | Силистра | 6.Вальо Стоянов | Созопол |