Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 44 кг | кат. 48 кг | |||||||
1 | Ани Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Миглена Селишка | "Левски" | София | |
2 | Десислава Господинова | "Изобор" | Плевен | 2 | Еми Атанасова | "Изобор" | Плевен | |
3 | Петранка Петкова | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Веселина Николова | "Локомотив" | Г.Оряковица | |
3 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
5 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 51 кг | ||||
6 | Галя Иванова | "Стефан Караджа" | Елхово | 1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | |
7 | Глория Коева | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Николинка Стефанова | "Царевец-Етър-93" | Ц.Е.-В.Търново | |
3 | Лилия Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. 55 кг | 3 | Миглена Никифорова | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Беатрис Борисова | "Левски" | София | 5 | Димитрина Танева | "Загорец" | Н.Загора | |
2 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Мирела Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Несрин Юсуфова | "Шампиони" | Самуил | 7 | Катерина Маринова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 8 | Миглена Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | |
5 | Мара Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
5 | Арзу Хасанова | "Дунав" | Сливо Поле | кат. 59 кг | ||||
7 | Джоана Генева | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Биляна Дудова | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол | |
3 | Ива Георгиева | "Сливен" | Сливен | |||||
кат. 63 кг | 3 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград | ||||
1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Мирела Ангелова | "Ботев-93" | Враца | |
2 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Ивелина Петрова | "Сливен" | Сливен | 7 | Йорданка Петрова | "Багаин" | Силистра | |
4 | Недка Петрова | "Черноморски сокол" | Варна | 8 | Ипек Адем | "Шампиони" | Самуил | |
9 | Красимира Йоргова | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
кат. 67 кг | кат. 72 кг | |||||||
1 | София Георгиева | "Левски" | София | 1 | Габриела Пейчева | "Левски" | София | |
2 | Офелия Туджарова | "НСА-Академик" | София | 2 | Нели Шомева | "Бобошево" | Бобошево | |
3 | Василена Джамбазова | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Рая Николова | "Сливен" | Сливен | |
3 | Мерел Ахмед | "Шампиони" | Самуил | 3 | Мирослава Великова | "НСА-Академик" | София | |
5 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | 5 | Вероника Стайкова | "НСА-Академик" | София | |
5 | Натали Младенова | "Ботев-93" | Враца | 6 | Михаела Юмерова | "Царевец-Етър-93" | Ц.Е.-В.Търново | |
7 | Фейме Ибрахимова | "Кубадън" | Лозница | 7 | Жулиета Арнаудова | "Стефан Караджа" | Елхово | |
Най-технична състезателка - Миглена Селишка, кат. 48 кг, "Левски" София | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Виктория Бобева, кат. 63 кг, Димитровград | ||||||||
Гл. секретар: А. Пъръшмолла | Гл. съдия: И. Костадинов |