Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Даниел Праматаров | "Левски" | София | 1 | Петър Лазаров | "Берое" | Ст. Загора | |
2 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Герган Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Йордан Йорданов | "Тича" | Д. Чифлик | |
3 | Томислав Илиев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Антон Паралов | "Беласица" | Петрич | 5 | Християн Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Халил Халил | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Стоян Колев | "Ангел войвода" | Хасково | |
7 | Иео Илиев | "Изобор" | Плевен | 7 | Николай Христов | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Галин Славов | "Миньор" | Перник | 8 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | |
9 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Николай Костов | "Тича" | Д. Чифлик | |
10 | Кристиян Димитров | "Миньор" | Перник | 10 | Ангел Савков | "Ангел войвода" | Хасково | |
11 | Георги Райнов | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 11 | Даниел Зейнали | "Славия" | София | |
12 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
13 | Християн Александров | "Тича" | Д. Чифлик | 13 | Божидар Анданов | "Дупница" | Дупница | |
14 | Даниел Димитров | "Тича" | Д. Чифлик | |||||
15 | Георги Попов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | кат. 38 кг | ||||
16 | Емил Илиев | "Дупница" | Дупница | 1 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | |
17 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл. борба" | София | |
3 | Стойчо Димов | "Тича" | Д. Чифлик | |||||
кат. 35 кг | 3 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Станимир Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | |
2 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Илия-Теодор Мерджанов | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Николай Тодоров | "Берое" | Ст. Загора | 7 | Илия Деянов | "Ангел войвода" | Хасково | |
3 | Венислав Каменов | "Ботев-93" | Враца | 8 | Петър Фурнаджиев | "Торнадо" | Костандово | |
5 | Господин Киров | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 9 | Васил Колчаков | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Любчо Асенов | "Славия" | София | 10 | Цветелин Йософов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Кристиян Манев | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | |
8 | Ненко Вътанов | "Стоян Николов" | Златица | 12 | Илиян Илиев | "Селановци" | Селановци | |
9 | Иван Емилов | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Виктор Илиев | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Милчо Тодоров | "Тича" | Д. Чифлик | 14 | Иван Денкин | "Левски" | София | |
11 | Стойчо Николов | "Стоян Николов" | Златица | 15 | Иво Георгиев | "ЦСКА-кл. борба" | София | |
12 | Бирол Гърали | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 16 | Захари Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
13 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17 | Виктор Георгиев | "Тича" | Д. Чифлик | |
14 | Елис Саров | "Иван Илиев" | София | 18 | Костадин фурнаджиев | "Торнадо" | Костандово | |
15 | Теодор Марков | "Ботев-93" | Враца | 19 | Димитър Евгениев | "Локомотив-93" | Варна | |
16 | Виктор Ковачки | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 20 | Тодор Караиванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
17 | Жоро Минков | "Миньор" | Перник | 21 | Даниел Вуков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
18 | Красимир Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | 22 | Никола Димитров | "Локомотив-93" | Варна | |
19 | Севдалин Бенев | "Локомотив" | Пловдив | 23 | Иван Дорянов | "Рилски спортист" | Самоков | |
20 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | 24 | Наско Иванов | "Дупница" | Дупница | |
21 | Кольо Колев | "Ангел войвода" | Хасково | 25 | Християн Йотов | "Ловеч" | Ловеч | |
22 | Кольо Арабаджиев | "Тича" | Д. Чифлик | 26 | Юсню Юсню | "Ангел войвода" | Хасково | |
23 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | 27 | Росен Вичев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
24 | Денис Орисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
25 | Георги Тодоров | "Ловеч" | Ловеч | кат. 42 кг | ||||
26 | Ивайло Ризов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | |
27 | Спас Спасов | "Стоян Николов" | Златица | 2 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | |
28 | Йоан Магуски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Даниел Благоев | "Левски" | София | |
29 | Радослав Чолаков | "Славия" | София | 3 | Филип Радоойков | "Рилски спортист" | Самоков | |
30 | Давид Балджиев | "Беласица" | Петрич | 5 | Никола Спасов | "Ботев-93" | Враца | |
31 | Антон Танков | "Беласица" | Петрич | 5 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив | |
32 | Рсан Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Димитър Пенчев | "Атлетик" | Пловдив | |
8 | Димитър Василков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат. 47 кг | 9 | Димитър Кьосев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Зхари Зашев | "Левски" | София | 10 | Мариян Кондов | "Тича" | Д. Чифлик | |
2 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Тихомир Димов | "Тича" | Д. Чифлик | |
3 | Мариян Мартинов | "Ботев-93" | Враца | 12 | Салих Аббас | "Берое" | Ст. Загора | |
3 | Ангел Желязков | "Ботев-93" | Враца | 13 | Иван Предьов | "Стоян Николов" | Златица | |
5 | Теодор Домозинов | "Класик" | Белене | 14 | Тодор Русев | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Денис Кокушев | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Спас Говедаров | "ЦСКА-кл. борба" | София | |
7 | Тони Карагьозов | "Славия" | София | 16 | МАриян Кирпиев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
8 | Максим Милевски | "Крали Бимбалов" | Царево | 17 | МАртин Неделков | "Слава" | Монтана | |
9 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | 18 | Ивелин Илиев | "Черноморец-кл. Борба" | Бургас | |
10 | Габриел Георгиев | "Класик" | Белене | 19 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | |
11 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца | 20 | Пламен Делчев | "Ангел войвода" | Хасково | |
12 | Евгени фурнаджиев | "Торнадо" | Костандово | 21 | Стефан Огнянов | "Атлетик" | Пловдив | |
13 | Красимир Тирфонов | "Ботев-93" | Враца | 22 | Денис Солаков | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
14 | Николай Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Стоян Йовчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
15 | Цветан Мичевски | "Ловеч" | Ловеч | 23 | Теодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | |
16 | Теодор Тодоров | "ЦСКА-кл. борба" | София | 24 | Иван Лобутов | "Рилски спортист" | Самоков | |
17 | Борислав Василев | "Миньор" | Перник | 26 | Александър Маршаков | "Класик" | Белене | |
18 | Габриел Борисов | "Миньор" | Перник | 27 | Николай Аспарухов | "ЦСКА-кл. борба" | София | |
19 | Костадин Борилков | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 28 | Здравко Пасков | "Тича" | Д. Чифлик | |
20 | Станимир Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 29 | Костадин Костадинов | "Дупница" | Дупница | |
21 | Кирил Кирчев | "Слава" | Монтана | 30 | Алекс Симов | "Селановци" | Селановци | |
22 | Тихомир Канавоев | "Локомотив-93" | Варна | 31 | Йордан Георгиев | "Атлетик" | Пловдив | |
23 | Марияел Чавдаров | "Селановци" | Селановци | 32 | Антон Тренев | "Рилски спортист" | Самоков | |
24 | Красимир Цанков | "Изобор" | Плевен | 33 | Антонио Цветански | "Ботев-93" | Враца | |
25 | Христо Иванчев | "Ботев-93" | Враца | 34 | Любомир Дукодимов | "Рилски спортист" | Самоков | |
26 | Никола Ганчев | "Ловеч" | Ловеч | |||||
27 | Милен Торториков | "Класик" | Белене | кат. 53 кг | ||||
28 | Стилиян Янев | "Слава" | Монтана | 1 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана | |
29 | Денислав Алексов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Ренол Юсуфов | "Локомотив-93" | Варна | |
30 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Александър Маринов | "Тича" | Д. Чифлик | |
3 | Филип Радев | "Локомотив-93" | Варна | |||||
кат. 59 кг | 5 | Кристиян Флорев | "Класик" | Белене | ||||
1 | Стефан Тодоров | "Беласица" | Петрич | 5 | Кристо Тодоров | "Ботев-93" | Враца | |
2 | Палмен Михайлов | "Берое" | Ст. Загора | 7 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Петър Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Йордан Киров | "Тича" | Д. Чифлик | 9 | Денис Стефанов | "Дупница" | Дупница | |
5 | Николай Стоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Аликоч Атанасов | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Георги Илиев | "Тича" | Д. Чифлик | 11 | Мирослав Асенов | "Селановци" | Селановци | |
7 | Иван Стоянов | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 12 | Димитър Димитров | "Миньор" | Перник | |
8 | Баръш Али | "Ангел войвода" | Хасково | 13 | Александър Грозданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Денислав Йорданов | Индивидуално | Сапарева баня | 14 | Лъчезар Златанов | "Стоян Николов" | Златица | |
10 | Ивайло Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Михаил Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив | |
11 | Антоан Йорданов | "Миньор" | Перник | 16 | Александър Чакърски | "Дупница" | Дупница | |
12 | Тома Томов | "Стоян Николов" | Златица | 17 | Алекс Хаджийски | Индивидуално | Сапарева баня | |
13 | Ивайло Мурджев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 18 | Юлиян Валиев | "Локомотив" | Пловдив | |
14 | Здравко Ников | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 19 | Георги Петров | "Ботев-93" | Враца | |
15 | Калоян Павлов | "Етрополе" | Етрополе | 20 | Иван Илиев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
16 | Александър Драгомиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 21 | Пламен Живков | "Локомотив-93" | Варна | |
17 | Цветомир Шуманов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||||
18 | Димитър Стоев | "Ангел войвода" | Хасково | кат. 73 кг | ||||
19 | Бано Върбанов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Велислав Петров | "Беласица" | Петрич | |||||
3 | Денис Карачов | "Стоян Николов" | Златица | |||||
кат. 66 кг | 3 | Любослав Йонков | "Ловеч" | Ловеч | ||||
1 | Стас Серафимов | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Кристиян Нещански | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Росен Иванов | "Тича" | Д. Чифлик | 5 | Антон Николов | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Зарко Христов | "Тича" | Д. Чифлик | 7 | Красимир Фасулджиев | "Ангел войвода" | Хасково | |
3 | МАртин Митев | "Тича" | Д. Чифлик | 8 | Момчил Евтимов | "Миньор" | Перник | |
5 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Емил Ганчевски | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Янислав Радев | "Тича" | Д. Чифлик | |||||
7 | Мирослав Пешев | "Ботев-93" | Враца | кат. +73 кг | ||||
8 | Божидар Стоянов | "Левски" | София | 1 | Ивайло Петров | "Ботев-93" | Враца | |
9 | Ивайло Челенков | Индивидуално | Сапарева баня | 2 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
10 | Георги Стоянов | "Класик" | Белене | 3 | Радостин Колев | "Славия" | София | |
11 | Георги Христов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Мартин Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
12 | Димитър Илиев | "Дупница" | Дупница | 5 | Драгомир Петров | "Локомотив-93" | Варна | |
13 | Георги Йорданов | "Дупница" | Дупница | 5 | Георги Борисов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
14 | Стефан Димитров | "Крали Бимбалов" | Царево | 7 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | |
15 | Стоян Попов | "ЦСКА-кл. борба" | София | 8 | Светлозар Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
16 | Николай Костадинов | "Ботев-93" | Враца | 9 | Марио Мануилов | "Дупница" | Дупница | |
17 | Иван Петков | "Крали Бимбалов" | Царево | 10 | Любослав Балов | "Стоян Николов" | Златица | |
Най-техничен състезател - Габриел Иванов, 42 кг., "Слава", Монтана | ||||||||
Най-резултатен състезател - Ивайло Петров, +73 кг., "Ботев-93", Враца | ||||||||
Гл. секретар: П. Лазов | Гл.съдия: П. Антов |