Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 44 кг | кат. 59 кг | |||||||
1 | Ивона Горова | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 1 | Мими Христова | "Левски" | София | |
2 | Цветомира Георгиева | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Евелина Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Десеслава Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Мюмюне Мехмед | "Дан Колов" | Севлиево | |
4 | Гергана Василева | "Ботев-93" | Враца | 4 | Цвета Бойкова | "Тракия спорт" | Пловдив | |
5 | Бистра Светославова | "Ангел войвода" | Хасково | |||||
кат. 63 кг | ||||||||
кат. 48 кг | 1 | Ивона Стоилова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Пепа Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Ива Бонева | "Ангел войвода" | Хасково | |
2 | Веселка Тенева | "Берое" | Ст. Загора | 3 | Анифе Мустафова | "Дан Колов" | В. Преслав | |
3 | Марина Тодорова | "Дарк Енджълс" | София | 3 | Леман Мустафова | "Дан Колов" | В. Преслав | |
4 | Теодора Петрова | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Ина Шиварова | "Дан Колов" | Севлиево | |
5 | Мартина Господинова | "Дан Колов" | Севлиево | 6 | Цветелина Сапунова | "Херкулес" | Ямбол | |
кат. 51 кг | кат. 67 кг | |||||||
1 | Елена Якимчук | "Левски" | София | 1 | Даяна Иванова | "Берое" | Ст. Загора | |
2 | Кристина Велева | "Тракия спорт" | Пловдив | 2 | Хаджер Юмер | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Мервин Ислаил | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Гюлджан Бехчедова | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Ивана Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 4 | Милена Шидерова | "Ангел войвода" | Хасково | |
5 | Яна Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Даниела Чапликова | "Ангел войвода" | Хасково | |
5 | Каролина Грозданова | "НСА-2004" | София | |||||
7 | Венка Анкова | "Тракия-93" | Стамболийски | кат. 72 кг | ||||
1 | Джанан Манолова | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
кат. 55 кг | 2 | Златка Жекова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
1 | Елица Янкова | "Левски" | София | 3 | Даринка Лападжова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Джейлян Ахмед | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Палмина Желева | "НСА-Академик" | София | |
3 | Дороти Любенова | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Айсел Халил | "Дан Колов" | В. Преслав | |
3 | Живка Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Цветелина Хараламова | "Дан Колов" | Елена | |
5 | Марина Петрова | "Ботев-93" | Враца | 7 | Айгюл Мандалова | "Дан Колов" | Севлиево | |
6 | Мерлин Славчева | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Невена Радославова | "Дан Колов" | Севлиево | |
7 | Шерифе Али | "Ангел войвода" | Хасково | |||||
Най-технична състезателка - Мими Христова, кат. 59 кг., "Левски" София | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Елица Янкова, кат. 55 кг., "Левски" София | ||||||||
Гл. секретар: А. Пъръшмолла | Гл. съдия: И. Радков |