Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Йолина Стоянова | "Дунав" | Сливо поле |
2 | Станимира Малчева | "Херкулес" | Ямбол | ||||
кат. 37 кг | |||||||
кат. 34 кг | 1 | Мария Маринска | "Левски" | София | |||
1 | Гинка Тодорова | "Тича" | Д.чифлик | 2 | Ани Иванова | "Тича" | Д.чифлик |
2 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Делина Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Елеонора Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Атанаска Русева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Кристияна Пенева | инд. | Димитровград | ||||
кат. 40 кг | 5 | Светлана Детелинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Николинка Стефанова | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Артизе Фартънова | "Вихър-94" | Славяново |
2 | Петранка Петкова | "Черноморски сокол" | Варна | 8 | Нина Радкова | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 9 | Марта Миланова | "Дунав" | Сливо поле |
3 | Елена Стоянова | "Приморец" | Аксаково | ||||
5 | Михаела Темелкова | "Багаин" | Силистра | кат. 44 кг | |||
5 | Ангелина Николова | "Багаин" | Силистра | 1 | Милена Селишка | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
7 | Христинка Илиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Шенай Тургуд | инд. | Димитровград |
8 | Хриси Александрова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Кремена Петрова | инд. | Димитровград |
3 | Айше Методиева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
кат. 48 кг | 5 | Николинка Илиева | "Приморец" | Аксаково | |||
1 | Ивелина Владимирова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Йорданка Петрова | "Багаин" | Силистра |
2 | Дани Иванова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Еми Атанасова | "Изобор" | Плевен |
3 | Теодора Иванова | "Берое" | Стара Загора | 8 | Петя Манева | "Берое" | Стара Загора |
3 | Байсе Абдулова | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Джеврие Нуриева | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Мария Маркова | "Берое" | Стара Загора | 10 | Елфидан Салиева | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
7 | Илияна Илиева | инд. | Димитровград | кат. 52 кг | |||
8 | Владимира Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 1 | Александра Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
9 | Божана Йорданова | "Берое" | Стара Загора | 2 | Светлана Янчева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
10 | Джеврие Салим | "Кубадън" | Лозница | 3 | Силвия Калайджиева | "Херкулес" | Ямбол |
11 | Теодора Трифонова | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Нерхан Алиева | "Вихър-94" | Славяново | 5 | Мариана Черешарова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Мара Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 57 кг | 7 | Теодора Иванова | инд. | Димитровград | |||
1 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | 8 | Марияна Вакова | "Вихър-94" | Славяново |
2 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Миглена Маринова | "Дунав" | Сливо поле |
3 | Виктория Анастасова | "Тича" | Д.чифлик | 10 | Ивелина Петрова | инд. | Димитровград |
3 | Пламена Михалева | "Херкулес" | Ямбол | 11 | Илияна Христова | "Тича" | Д.чифлик |
5 | Памела Каръкова | "Митекс" | Благоевград | 12 | Мелвин Кула | "Кубадън" | Лозница |
5 | Натали Младенова | "Ботев-93" | Враца | 13 | Катерина Маринова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Бурчин Сабриева | "Дунав" | Сливо поле | 14 | Богомила Михайлова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
8 | Соня Костадинова | "Кубадън" | Лозница | 15 | Емилия Бакрачева | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
9 | Ани Мишева | инд. | Димитровград | ||||
10 | Ива Георгиева | "Загорец" | Нова Загора | кат. 62 кг | |||
11 | Теодора Крушарска | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Елис Ахмед | "Армеец-ЦСКА" | София |
12 | Салиха Хюсеинова | "Спартак" | Цар Калоян | 2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол |
13 | Фатме Стайкова | "Вихър-94" | Славяново | 3 | Недка Петрова | "Черноморски сокол" | Варна |
14 | Марияна Добрева | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Рая Николова | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Вили Карадакова | "Митекс" | Благоевград | 5 | Мариела Тенева | инд. | Димитровград |
16 | Даяна Атанасова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Сеяр Салиева | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Мария Иванова | "Багаин" | Силистра | ||||
8 | Арзу Хасанова | "Дунав" | Сливо поле | ||||
9 | Антония Корназова | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
Най-технична състезателка - Мария Маринска, кат. 37 кг, "Левски", София | |||||||
Най-резултатна състезателка - Елис Ахмед, кат. 62 кг, "Армеец-ЦСКА", София | |||||||
Гл. съдия: Иван Радков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |