Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | |||||||
1 | Нестър Нестъров | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | |
2 | Иван Иванов | "Слава" | Монтана | 2 | Августин Спасов | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Нурхан Феврад | "Ангел Войвода" | Хасково | 3 | Венцислав Ангелов | "Ангел Войвода" | Хасково | |
3 | Недялко Петров | "Левски" | София | 4 | Ромео Драгов | "Миньор" | Перник | |
5 | Димитър Андонов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Венцислав Василев | "Слава" | Монтана | |
6 | Константин Куртрев | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 54 кг | ||||||||
кат. 50 кг | 1 | Йото Христов | "Левски" | София | ||||
1 | Кънчо Емилов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Йордан Петков | "Черноморец" | Бургас | |
2 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Муса Кехайов | "Левски" | София | |
3 | Мирослав Виячев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Светльо Вутов | "Левски" | София | |
3 | Любослав Любомиров | "Миньор" | Перник | 5 | Габриел Григоров | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Панчо Панчев | "Черноморец" | Бургас | 5 | Марко Марков | "Славия" | Славия | |
5 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Даниел Балтов | "Локомотив" | Пловдив | |
7 | Венцислав Илиев | "Левски" | София | 8 | Виктор Андонов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Илиян Стефанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Методи Методиев | "Рилски спортист 2000" | Самоков-2000 | |
9 | Иивън Колев | "Берое" | Ст. Загора | 10 | Християн Петков | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Божидар Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | 11 | Стелян Стоянов | "Локомотив-93" | Варна | |
11 | Андрей Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 12 | Валентин Гулев | "Класик" | Белене | |
12 | Даниел Цветанов | "Миньор" | Перник | 13 | Оливър Карамелски | "Ботев-93" | Враца | |
13 | Съби Димитров | "Олимпиец" | Карнобат | 14 | Ивайло Русинов | "Изобор" | Плевен | |
14 | Александър Бозов | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Марио Калпазанов | "Изобор" | Плевен | |
15 | Бисер Йорданов | "Берое" | Ст. Загора | 16 | Стефан Мирчев | "Изобор" | Плевен | |
кат. 58 кг | кат. 69 кг | |||||||
1 | Красимир Димитров | "Берое" | Ст. Загора | 1 | Георги Мончев | "Локомотив-93" | Варна | |
2 | Никола Николов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 2 | Димитър Димитров | "Черноморец" | Бургас | |
3 | Станислав Луков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Мустафа Бошнаков | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
3 | Стефан Ханков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Йоан Димитров | "Левски" | София | |
5 | Бейхан Идрисов | "Класик" | Белене | 5 | Владимир Босилков | "Класик" | Белене | |
5 | Хасан Хасанов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Идрис Пашалиев | "Левски" | София | |
7 | Юсеин Юсеин | "Черноморец" | Бургас | 7 | Тихомир Тонев | "Берое" | Ст. Загора | |
8 | Кънчо Раднев | "Славия" | Славия | 8 | Иван Живаров | "Берое" | Ст. Загора | |
9 | Владимир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Олег Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | |
10 | Емил Николов | "Черноморец" | Бургас | 10 | Слави Въжарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
11 | Георги Петров | "Ботев-93" | Враца | 11 | Мариян Павлов | "Олимпиец" | Карнобат | |
12 | Цветан Русев | "Черноморец" | Бургас | 12 | Иво Кьосев | "Рилски спортист" | Самоков | |
13 | Аптула Аптула | "Олимпиец" | Карнобат | 13 | Никола Павлов | "Левски" | София | |
14 | Християн Ханчев | "Стоян Николов" | Златица | 14 | Божидар Митев | "Берое" | Ст. Загора | |
15 | Теодор Петров | "Олимпиец" | Карнобат | 15 | Томислав Тодоров | "Слава" | Монтана | |
16 | Борис Ушанов | "Стоян Николов" | Златица | 16 | Иван Чакъров | "Локомотив" | Пловдив | |
17 | Неделчо Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 17 | Петьо Генев | "Рилски спортист" | Самоков | |
18 | Василиос Карапас | "Берое" | Ст. Загора | 18 | Марио Иванов | "Изобор" | Плевен | |
19 | Тихомир Красимиров | "Ангел Войвода" | Хасково | 19 | Димитър Калканджиев | "Стоян Николов" | Златица | |
кат. 63 кг | кат. 76 кг | |||||||
1 | Сали Сали | "Левски" | София | 1 | Николай Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Росиян Дермански | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Димитър Ников | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Християн Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Щерьо Щерев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
3 | Диян Котленски | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Марио Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Косьо Иванов | "Берое" | Ст. Загора | 5 | Веско Шехтов | "Локомотив" | Пловдив | |
5 | Калоян Диков | "Черноморец" | Бургас | 5 | Дениз Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Тони Георгиев | "Класик" | Белене | 7 | Семин Варетин | "Ангел Войвода" | Хасково | |
8 | Атанас Аркадиев | "Изобор" | Плевен | 8 | Ангел Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | |
9 | Валентин Събев | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Даниел Стефанов | "Левски" | София | |
10 | Георги Генчев | "Класик" | Белене | 10 | Веселин Благоев | "Славия" | Славия | |
11 | Тодор Кънчашки | "Изобор" | Плевен | 11 | Стоян Стоянов | "Берое" | Ст. Загора | |
12 | Данаил Куртев | "Локомотив-93" | Варна | |||||
кат. 85 кг | 13 | Георги Ламбрев | "Локомотив" | Пловдив | ||||
1 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Преслав Иванов | "Ловеч" | Ловеч | |
2 | Денислав Златев | "Берое" | Ст. Загора | 15 | Станислав Иванов | "Изобор" | Плевен | |
3 | Никола Михайлов | "Левски" | София | 16 | Деян Георгиев | "Левски" | София | |
3 | Иван Аврамов | "Левски" | София | 17 | Яни Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | |
5 | Максим Дойчинов | "Изобор" | Плевен | 18 | Велимир Христов | "Иван Илиев" | София | |
5 | Денислав Ников | "ЦСКА-кл.борба" | София | 19 | Руси Чолаков | "Олимпиец" | Карнобат | |
7 | Петър Кюков | "Ботев-93" | Враца | |||||
8 | Васил Костадинов | "Черноморец" | Бургас | кат. 100 кг | ||||
9 | Даниел Куртев | "Берое" | Ст. Загора | 1 | Трифон Агов | "Локомотив" | Пловдив | |
10 | Иван Ушанов | "Стоян Николов" | Златица | 2 | Тодор Танев | "Берое" | Ст. Загора | |
11 | Александър Георгиев | "Левски" | София | 3 | Алекс Венциславов | "Миньор" | Перник | |
12 | Кристиян Пешев | "Слава" | Монтана | 3 | Симеон Ганчев | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Стефан Кръстев | "Славия" | Славия | |||||
5 | Георги Кръстев | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. +100 кг | 7 | Стефан Андреев | "Левски" | София | ||||
1 | Ивайло Шуполов | "Славия" | Славия | 8 | Биян Славов | "Берое" | Ст. Загора | |
2 | Георги Славов | "Олимпиец" | Карнобат | 9 | Венислав Пантич | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Иван Иванов | "Берое" | Ст. Загора | 10 | Красимир Стоянов | "Миньор" | Перник | |
3 | Божидар Петков | "Олимпиец" | Карнобат | 11 | Васил Бимбалов | "Черноморец" | Бургас | |
5 | Георги Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Борислав Петров | "Левски" | София | |
5 | Георги Пенев | "Левски" | София | 13 | Илиян Борисов | "Слава" | Монтана | |
7 | Валери Гаджев | "Черноморец" | Бургас | 14 | Данчо Златков | "Славия" | Славия | |
Най-техничен състезател: Дейвид Димитров, кат. 46 кг., "Слава", гр. Монтана | ||||||||
Най-резултатен състезател: Георги Мончев, кат. 69 кг., "Локомотив 93", гр. Варна | ||||||||
Гл. Съдия: Недялко Кирезиев | Гл. Секретар: Али Пъръшмолла |