Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 52 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Галин Иванов | "Плевен" | Плевен | 1 | Айредин Хюсеин | "Бургас" | Бургас |
2 | Антон Господинов | "Бургас" | Бургас | 2 | Цветомир Коцев | "Ботев-93" | Враца |
3 | Мирослав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Паоло Милков | "ЦСКА" | София |
4 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Десислав Георгиев | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Данаил Ризов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 5 | Цветелин Петков | "Етрополе" | Етрополе |
6 | Даниел Стоянов | "Левски" | София | 6 | Ерджан Раиф | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Алекс Тодоров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Димитър Спирдонов | "Левски" | София |
8 | Мартин Иванов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | ||||
кат. 60 кг | 9 | Радослав Кърнолски | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Борислав Кирилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 10 | Пламен Пенев | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Виктор Димитров | "Ботев-93" | Враца |
3 | Наско Лудов | "Левски" | София | 12 | Иван-Никола Спасов | "Левски" | София |
3 | Николай Георгиев | "Плевен" | Плевен | 13 | Ангел Христов | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Георги Митков | "Класик" | Белене | ||||
6 | Митко Ангелов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 63 кг | |||
7 | Седат Алиев | "Класик" | Белене | 1 | Мирослав Емилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
8 | Сашо Янакиев | "Бургас" | Бургас | 2 | Илия Чанев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 67 кг | 3 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Радослав Димитров | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Иван Митев | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Адриан Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Юлиян Делихаджиев | "Етрополе" | Етрополе |
3 | Стилян Дерменджиев | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Андон Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Радослав Александров | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Али Али | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
5 | Красимир Русинов | "Етрополе" | Етрополе | 10 | Роберто Владов | "Миньор" | Перник |
7 | Петър Стоянов | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Паруш Иванов | "Локомотив-93" | Пловдив |
8 | Денис Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Георги Ценов | "НСА-Васил Левски" | София |
9 | Петър Атанасов | "Левски" | София | 13 | Николай Петров | "Ботев-93" | Враца |
10 | Калин Мутев | "Славия" | София | 14 | Владислав Славчев | "Миньор" | Перник |
11 | Калоян Стефанов | "Славия" | София | 15 | Синан Юмер | "Бургас" | Бургас |
12 | Станислав Пироев | "Класик" | Белене | 16 | Йозджан Неждетов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
13 | Алекс Росенов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 17 | Атанас Асенов | "ЦСКА" | София |
14 | Трифон Тодоров | "Ловеч" | Ловеч | 18 | Тодор Лудов | "Левски" | София |
19 | Божидар Бочев | "Левски" | София | ||||
кат. 77 кг | 20 | Борислав Стоянов | "Славия" | София | |||
1 | Мартин Димитров | "НСА-Васил Левски" | София | 21 | Милчо Енчев | Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
2 | Иво Стоянов | "Славия" | София | ||||
3 | Николай Гушевилов | "Левски" | София | кат. 72 кг | |||
3 | Марин Маринов | "Балкан" | Ботевград | 1 | Димитър Стефчев | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 2 | Борислав Петров | "Бургас" | Бургас |
5 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Кевин Балиев | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Иван Ковачев | "Левски" | София | 3 | Любомир Кирилов | "Левски" | София |
8 | Христиан Ямболиев | "Левски" | София | 5 | Славен Маринов | "Локомотив-93" | Варна |
9 | Нанко Белаков | "Левски" | София | 5 | Стилян Димитров | "Славия-2009" | София |
10 | Венци Бамбов | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Якуб Дерменджиев | "НСА-Васил Левски" | София |
11 | Тезджан Бедри | "Класик" | Белене | 8 | Адриан Данчев | "Левски" | София |
12 | Александър Костюхин | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Никола Николов | "Левски" | Карлово |
13 | Стилян Желев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Александър Коев | "Левски" | София |
11 | Никола Чамишки | "Левски" | София | ||||
кат. 82 кг | 12 | Тодор Тенев | "Левски" | Карлово | |||
1 | Ивайло Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 13 | Виктор Гюров | "Славия" | София |
2 | Теодор Георгиев | "НСА-Васил Левски" | София | 14 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Николай Лазаридис | "ЦСКА" | София | 15 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово |
3 | Иван Манов | "Левски" | София | 16 | Йордан Йорданов | "Бургас" | Бургас |
5 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Ангел Стоянов | "Бургас" | Бургас |
5 | Емин Осман | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
7 | Тодор Петров | "ЦСКА" | София | кат. 87 кг | |||
8 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Калоян Иванов | "Левски" | София |
9 | Ангел Шуманов | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Юлиян Красимиров | "НСА-Васил Левски" | София |
10 | Добрин Даркев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Александър Косев | "НСА-Васил Левски" | София |
11 | Кевин Гаров | "Миньор" | Перник | 3 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
12 | Ивайло Ангелов | "Плевен" | Плевен | 5 | Николай Салутски | "Локомотив" | Пловдив |
13 | Александър Михов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Христомир Пиронков | "Локомотив" | Пловдив |
14 | Кристиян Антов | "Славия-2009" | София | 7 | Георги Захариев | "Левски" | София |
15 | Иво Димитров | "Левски" | София | 8 | Димо Георгиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
16 | Валентино Валентинов | "Ботев-93" | Враца | ||||
17 | Денис Дуев | "Левски" | София | кат. 97 кг | |||
18 | Радослав Киряков | "Бургас" | Бургас | 1 | Атанас Иванов | "НСА-Васил Левски" | София |
19 | Алишан Ангелов | "Класик" | Белене | 2 | Николай Велев | "Бургас" | Бургас |
20 | Данаил Даков | "Бургас" | Бургас | 3 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 130 кг | 5 | Ангел Георгиев | "Левски" | София | |||
1 | Тошко Ангелов | "Левски" | София | 5 | Иван Георгиев | "ЦСКА" | София |
2 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | 7 | Дейвид Пешев | "Левски" | София |
3 | Дионисиос Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Ангел Поибренски | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Иван Иванов | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
5 | Димитър Кънев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Арсен Асатрян | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Антоан Мотовски | "Плевен" | Плевен | 11 | Митко Митков | "Левски" | София |
7 | Николай Марков | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Илиян Върбанов | "НСА-Васил Левски" | София |
8 | Николай Николов | "Бургас" | Бургас | 13 | Васил Димитров | "Бургас" | Бургас |
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ | точки | ||||||
1 | "НСА-Васил Левски", Сф | 178 т. | Купа "Георги Райков" | ||||
2 | "Левски", София | 158 т. | |||||
3 | "Рилски спортист", См | 72 т. | |||||
Най-техничен състезател - Ивайло Иванов, кат. 82 кг, "Черноморец-кл.борба", Бургас | |||||||
Най-резултатен състезател - Айредин Хюсеин, кат. 55 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | |||||||
Гл.съдия: /Н. Кирезиев/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |