Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 45 кг | ||||||
1 | Ростислав Симеонов | "Спартак" | Варна | 1 | Георги Илиев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
2 | Йовчо Христов | "Руен" | Руен | 2 | Павлин Паунов | "Дан Колов" | Севлиево |
кат. 55 кг | 3 | Пламен Стоянов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |||
1 | Ергюн Шукри | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 4 | Свилен Маринов | "Мадарски конник" | Шумен |
2 | Мурад Иляз | "Буря" | Караманци | ||||
3 | Дениз Хълми | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 48 кг | |||
3 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Владимир Мандалов | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Ивелин Димитров | "Станка Златева" | Сливен | 2 | Васил Василев | "Добруджански юнак" | Добрич |
6 | Иван Георгиев | "Ангел Гочев" | Созопол | 3 | Никола Николов | "Спартак" | Варна |
7 | Лъчезар Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | ||||
8 | Иван Димитров | "Би Риал" | Сандански | кат. 51 кг | |||
9 | Габриел Василев | "Берое" | Стара Загора | 1 | Димитър Бисерков | "Би Риал" | Сандански |
10 | Нур Юсуф | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Пресиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
11 | Нурай Селиман | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Димитър Славов | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Йордан Иванов | "Спартак" | Варна | 4 | Мехмед Мехмедов | "Мадарски конник" | Шумен |
13 | Салиф Али | "Родопи-1935" | Момчилград | ||||
кат. 65 кг | |||||||
кат. 60 кг | 1 | Ердал Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Денис Наим | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Димитър Чолаков | "Бургас" | Бургас |
2 | Ахмед Ахмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Димитър Димитров | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
3 | Исмаил Косин | "Левски" | София | 3 | Аднан Таиров | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Беркай Тефик | "Буря" | Караманци | 5 | Стефан Иванов | "Ангел Гочев" | Созопол |
5 | Никола Колев | "Лудогорска слава" | Глоджево | 5 | Берк Искендер | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково |
5 | Диан Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Георги Пеев | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Джанер Орманлиев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Александър Сърбинов | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Румен Джамбазов | "Би Риал" | Сандански | 9 | Семих Зюхтиев | "Дунав" | Сливо поле |
9 | Николай Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 10 | Анъл Сали | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
10 | Ник Дойчинов | "Илия Павлов" | Велико Търново | 11 | Каан Кадовлуев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
11 | Янислав Гунгалов | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
12 | Даниел Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Мартин Милев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
13 | Ивайло Гаджев | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Иван Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен |
14 | Дарин Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич | 15 | Даниел Койков | "Левски" | София |
15 | Абил Сеферов | "Лудогорска слава" | Глоджево | 16 | Веселин Гешев | "Димитровград" | Димитровград |
16 | Кристиян Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Алекс Александров | "Левски" | София |
17 | Константин Димитров | "Левски" | София | 18 | Николай Иванов | "Станка Златева" | Сливен |
19 | Мустафа Исмаилов | "Айтос" | Айтос | ||||
кат. 71 кг | 20 | Едоард Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Калоян Атанасов | "Берое" | Стара Загора | 21 | Акън Саглък | "Каолин-2000" | Глоджево |
2 | Дениз Ибрям | "Крепост" | Стремци | 22 | Кристиян Христов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
3 | Хамди Басри | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 23 | Пламен Демерджиев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Стилиян Джоров | "Би Риал" | Сандански | 24 | Тихомир Драгиев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Антон Стоянов | "Тракия-93" | Стамболийски | 25 | Николай Василев | "Левски" | София |
5 | Атанас Милев | "Би Риал" | Сандански | 26 | Стивън Великов | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Емил Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
8 | Станислав Янков | "Борба" | Шумен | кат. 80 кг | |||
9 | Роман Фазлъ | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Гюкан Хазим | "Берое" | Стара Загора |
10 | Никола Ковачев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Слави Стаменов | "Би Риал" | Сандански |
11 | Денис Ивелинов | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Константин Райков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Димитър Дражев | "Левски" | София | 3 | Александър Тулба | "Димитровград" | Димитровград |
13 | Окан Салиев | "Кубадън" | Лозница | 5 | Мустафа Смаил | "Айтос" | Айтос |
14 | Есер Белбер | "Лудогорска слава" | Глоджево | 5 | Иван Андонов | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Мелих Рамадан | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Райчо Йорданов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Мерт Късов | "Каолин-2000" | Глоджево | 8 | Александър Ваканин | "Левски" | София |
17 | Станислав Дамяновски | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 9 | Ахмед Ахмед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
18 | Румен Димов | "Станка Златева" | Станка Златева | 10 | Фаридин Фаридин | "Добруджански юнак" | Добрич |
19 | Джан Яхя | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Умур Пантелеев | "Илия Павлов" | Велико Търново |
20 | Хакан Хюсеин | "Мадарски конник" | Шумен | 12 | Атанас Денчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
21 | Михаил Убчев | "Берое" | Стара Загора | 13 | Георги Илиев | "Левски" | София |
22 | Борислав Иванов | "Берое" | Стара Загора | 14 | Доан Сака | "Каолин-2000" | Глоджево |
23 | Павел Гендов | "Стефан Караджа" | Елхово | 15 | Юсеин Юсеин | "Родопи-1935" | Момчилград |
24 | Лъчезар Гендов | "Станка Златева" | Станка Златева | 16 | Огнян Тодоров | "Руен" | Руен |
25 | Антонио Дочев | "Дан Колов" | Севлиево | 17 | Димитър Романов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
26 | Петър Диков | "Бургас" | Бургас | 18 | Виктор Рачев | "Бургас" | Бургас |
19 | Хюсмен Идризов | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 92 кг | 20 | Християн Георгиев | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково | |||
1 | Андриан Вълканов | АСК "Сливен" | Сливен | 21 | Васил Козарев | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Онур Яшар | "Юнак-Локомотив" | Русе | 22 | Петър Стефанов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Кольо Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 23 | Деан Петров | "Спартак" | Варна |
3 | Орлин Асенов | "Осман Дуралиев" | Исперих | 24 | Огнян Шутов | "Би Риал" | Сандански |
5 | Денислав Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 25 | Александрин Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Ерай Кямил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 26 | Ерен Емин | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Драгомир Пашов | "Илия Павлов" | Велико Търново | 27 | Джан Февзиев | "Борба" | Шумен |
8 | Далга Салиев | "Кубадън" | Лозница | ||||
9 | Иван Ангелов | "Стефан Караджа" | Елхово | кат. 110 кг | |||
10 | Григор Чернаков | "Берое" | Стара Загора | 1 | Исмаил Айваз | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Цветелин Русев | "Берое" | Стара Загора | 2 | Калоян Енчев | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Сабри Лешков | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Диан Мънев | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
13 | Юсеин Мустафа | "Родопи-1935" | Момчилград | 3 | Калоян Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
14 | Борислав Петков | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 5 | Николай Бадев | "Херкулес" | Ямбол |
15 | Габриел Бинев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Генади Йорданов | СК Борба и самбо | Ямбол |
16 | Ефе Зекерия | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Ниязи Сеид | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
17 | Каяхан Йениджи | "Лудогорска слава" | Глоджево | 8 | Емре Мухамед | "Димитровград" | Димитровград |
18 | Иванин Бонев | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Искрен Виденов | "Добруджански юнак" | Добрич |
19 | Кямил Кямил | "Руен" | Руен | 10 | Гюркан Хасан | "Руен" | Руен |
20 | Владимир Димитров | "Би Риал" | Сандански | 11 | Дарин Стойчев | "Спартак" | Варна |
21 | Венцислав Михайлов | "Спартак" | Варна | 12 | Радостин Николов | "Дан Колов" | Севлиево |
22 | Момчил Минчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
23 | Алпер Йонков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | кат. 125 кг | |||
24 | Петко Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Петър Цонев | "Добруджански юнак" | Добрич |
25 | Ферад Ферад | "Кубадън" | Лозница | 2 | Стефан Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
26 | Мелих Мехмед | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Радослав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич |
27 | Ангел Рачев | "Бургас" | Бургас | 4 | Деан Костов | "Берое" | Стара Загора |
Отборно класиране: | 5 | Александър Александров | "Михо Дуков" | Шивачево | |||
1. АСК "Сливен", Сливен: - 114 т. | |||||||
2. "Черноморец-св.борба", Бургас - 105 т. | |||||||
3. "Димитровград", Димитровград - 100 т. | |||||||
Най-техничен състезател - Гюкан Хазим, кат. 80 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Най-резултатен състезател - Андриан Вълканов, кат. 92 кг, АСК "Сливен", Сливен | |||||||
Гл.съдия: Милен Марков | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |