КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
               
  кат. 50 кг       кат. 53 кг    
1 Бойка Иванова "Ботев-93" Враца 1 Петя Либчева "Черноморец-св.борба" Бургас
2 Димитринка Сергеева "Ангел войвода-Хасково" Хасково 2 Иванка Барутчийска "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
3 Жулиета Бонева "Загорец" Нова Загора 3 Елица Бъчварова "Стоян Николов" Златица
3 Петя Делчева "Ангел войвода-Хасково" Хасково 4 Даяна Недялкова "Класик" Белене
5 Габриела Додова "Рилски спортист" Самоков 5 Димитрина Кьосева "Челопеч" Челопеч
5 Ралица Димитрова "Атлетик" Пловдив        
7 Айлен Ахмедова "Олимпиец" Търговище   кат. 55 кг    
8 Исабел Стоянова "Ботев-93" Враца 1 Мариела Желязкова "Странджа-2001" Средец
9 Антоанета Маринова "Дан Колов" Елена 2 Назифе Таир "Станка Златева" Сливен
10 Ваня Узунова АСК "Сливен" Сливен 3 Атанаска Петрова "Черноморец-св.борба" Бургас
11 Цветелина Цветанова "Класик" Белене        
12-13 Мариела Алексова "Рилски спортист" Самоков   кат. 57 кг    
12-13 Ивета Цанева "Рилски спортист" Самоков 1 Таня Тенева "Димитровград" Димитровград
        2 Ирена Бинкова "Странджа-2001" Средец
  кат. 62 кг     3 Моника Барутчийска "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
1 Рая Кьосева "Челопеч" Челопеч 4 Ваня Илиева "Ангел войвода-Хасково" Хасково
2 Цветина-Зита Стоичкова "Рилски спортист" Самоков        
          кат. 72 кг    
  кат. 65 кг     1 Сийка Иванова "Левски" София
1 Никол Ангелова "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил 2 Сузана Миланова "НСА-Васил Левски" София
2 Мелис Карслъ "Атлетик" Пловдив 3 Ивета Бойнова "Черноморец-св.борба" Бургас
3 Никита Костова "Ловеч" Ловеч        
4 Ванеса Маринова "Ботев-93" Враца   кат. 76 кг    
5 Даяна Радева "Рилски спортист" Самоков 1 Ванеса Калоянова "Странджа-2001" Средец
6 Велислава Георгиева "Румен Павлов" Стражица 2 Моника Ангелова "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
7 Мария Тандова "Рилски спортист" Самоков 3 Христина Йотовска "НСА-Васил Левски" София
        4 Виктория Митева "Черноморец-св.борба" Бургас
  кат. 68 кг     5 Бурчак Арслан "НСА-Васил Левски" София
1 Цветалина Михайлова "Кубадън" Лозница        
2 Никол Иванова "Берое" Стара Загора        
               
Най-технична състезателка - Мариела Желязкова, кат. 55 кг, СК Борба "Странджа-2001", Средец  
Най-резултатна състезателка - Петя Либчева, кат. 53 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас  
               
  Гл. съдия: М. Марков         Гл.секретар: Хр. Стойнев