КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
                   
  кат. 57 кг         кат. 61 кг      
1 Георги Вангелов 93 "Юнак-Локомотив" Русе 1 Стефан Иванов 92 "Юнак-Локомотив" Русе
2 Митко Асенов 88 "Черноморец-св.борба" Бургас 2 Олександър Златов 96 "Черноморец-св.борба" Борба
3 Кристиян Пеев 97 "НСА-Академик" София 3 Стилян Илиев 01 "Димитровград" Димитровград
3 Цветан Мустафов 00 "Черноморец-св.борба" Черн Бс 3 Красимир Кръстанов 82 "Илия Павлов" Велико Търново
5 Мехмед Рамадан 98 "Асеновец" Асеновград 5 Димитър Рандев 00 АСК "Сливен" Сливен
5 Костадин Гуцев 01 "Армеец-ЦСКА" София 5 Байрам Шабан 96 "Крепост" Стремци
7 Стоян Стоянов 00 "Левски" София 7 Велико Люцканов 91 "Станка Златева" Сливен
8 Марин Петков 01 "Етър-Виктори-2011" Велико Търново 8 Преслав Върбанов 01 "Локомотив" Г.Оряховица
9 Петър Владимиров 87 "Царевец-Етър-93" Велико Търново 9 Николай Миталов 99 "Би Риал" Сандански
10 Мариян Маринов 00 "Казанлък" Казанлък 10 Денислав Динев 01 "Етър-Виктори-2011" Велико Търново
11 Петър Петров 99 "Борба" Шумен 11 Атанас Толумов 01 "Локомотив" Пловдив
12 Рамадан Рамадан 01 "Лютфи Ахмедов" Разград 12 Ибрям Ибрямов 00 АСК "Сливен" Сливен
13 Атанас Иванов 01 АСК "Сливен" Сливен 13 Юсуф Юсуфов 01 "Локомотив" Г.Оряховица
14 Ердинай Ердуван 99 "Добруджански юнак" Добрич 14 Сертан Хюсеинов 97 "НСА-Академик" София
15 Никола Викторов 01 "Етър-Виктори-2011" Велико Търново 15 Вилислав Малинов 01 "Левски" София
16 Мехмед Мехмед 00 СК Борба и самбо Ямбол 16 Джем Данаилов 00 "Каолин-2000" Глоджево
дкл Юзнур Мехмедов 00 "Агросем" Острово          
            кат. 70 кг      
  кат. 65 кг       1 Михаил Георгиев 96 АСК "Сливен" Сливен
1 Владимир Дубов 88 "Славия-2009" София 2 Октай Салим 93 "НСА-Академик" София
2 Темур Мамедов 92 "Олимпиец" Търговище 3 Мишел Михайлов 92 "Юнак-Локомотив" Русе
3 Иван Бадавров 00 "Димитровград" Димитровград 3 Веселин Петров 98 "Димитровград" Димитровград
3 Алиш Алиш 00 "Армеец-ЦСКА" София 5 Николай Димитров 00 "Армеец-ЦСКА" София
5 Хасан Хасан 98 "НСА-Академик" София 5 Христо Христов 89 "Черноморец-св.борба" Бургас
5 Ердал Сали 01 "Локомотив" Г.Оряховица 7 Иван Енчев 99 АСК "Сливен" Сливен
7 Океан Асенов 99 "Румен Павлов" Стражица 8 Айдън Юмер 01 "Лютфи Ахмедов" Разград
8 Митко Георгиев 99 "НСА-Академик" София 9 Кристиян Панайотов 01 "Берое" Стара Загора
9 Ивайло Божилов 01 "Локомотив" Пловдив 10 Елвин Велиев 92 "Олимпиец" Търговище
10 Стилиян Калчев 01 "Казанлък" Казанлък 11 Иван Дишков 96 "Черноморец-св.борба" Бургас
11 Радостин Боев 01 АСК "Сливен" Сливен 12 Кристиян Ярославов 01 АСК "Сливен" Сливен
12 Страхил Паралов 98 "НСА-Академик" София 13 Венцислав Влахов 90 "Локомотив" Г.Оряховица
          14 Ивелин Илиев 99 "Бургас" Бургас
  кат. 74 кг       15 Йоан Георгиев 00 "Румен Павлов" Стражица
1 Мирослав Киров 91 "Юнак-Локомотив" Русе 16 Еркан Зия 01 "Лютфи Ахмедов" Разград
2 Али-Паша Умарпашаев 94 "Юнак-Локомотив" Русе 17 Симеон Спасимиров 99 "Армеец-ЦСКА" София
3 Мохамед-Йосеф Бакър 95 "Станка Златева" Сливен          
3 Пресиян Михов 96 "НСА-Академик" София   кат. 86 кг      
5 Айдънджан Исов 99 "Олимпиец" Търговище 1 Светослав Димитров 92 "Левски" София
5 Найден Иванов 91 "Локомотив" Пловдив 2 Антон Иванов 99 "НСА-Академик" София
7 Шенол Мехмедов 98 "Кубадън" Лозница 3 Марчело Кючуков 97 АСК "Сливен" Сливен
8 Назми Ибрямов 00 АСК "Сливен" Сливен 3 Анатолий Червоненко 95 "Илия Павлов" Велико Търново
9 Денислав Бадавров 96 "Тракиец" Пловдив 5 Димитър Казаков 86 "Христо Ставрев" Свиленград
10 Христо Стоянов 00 "Херкулес" Ямбол 5 Ангел Чолаков 98 "Асеновец" Асеновград
11 Айхан Сабри 01 "Кубадън" Лозница 7 Светослав Делев 01 "Левски" София
12 Александър Димитров 01 "Добруджански юнак" Добрич 8 Лятиф Сали 97 "Продан Гарджев" Бургас
13 Илиян Парушев 92 "Черноморец-св.борба" Бургас 9 Христо Методиев 99 "Би Риал" Сандански
14 Бончо Бончев 98 "НСА-Академик" София 10 Николай Стоянов 87 "Станка Златева" Сливен
15 Мартин Димчев 98 "НСА-Академик" София 11 Юмер Гюлсевим 01 "Кубадън" Лозница
16 Галин Ангелов 00 "Локомотив" Г.Оряховица 12 Станимир Димитров 00 АСК "Сливен" Сливен
дкл Христо Георгиев 00 "Румен Павлов" Стражица 13 Георги Ангелов 01 "Димитровград" Димитровград
          14 Радослав Качулков 98 "НСА-Академик" София
  кат. 79 кг       15 Чавдар Минев 00 АСК "Сливен" Сливен
1 Джемал Али 98 "Армеец-ЦСКА" София 16 Станимир Атанасов 83 "Казанлък" Казанлък
2 Мирослав Христов 95 "НСА-Академик" София дкл Павел Иванов 98 "НСА-Академик" София
3 Мирослав Иванов 97 "Димитровград" Димитровград          
3 Октай Хасан 99 "НСА-Академик" София   кат. 92 кг      
5 Антон Паралов 01 "Локомотив" Пловдив 1 Мирослав Гешев 84 "Руен" Руен
5 Христо Илиев 99 "Армеец-ЦСКА" София 2 Георги Димитров 96 "НСА-Академик" София
7 Борислав Добрев 89 АСК "Сливен" Сливен 3 Велин Иванов 99 "Бургас" Бургас
8 Борислав Колев 00 "Илия Павлов" Велико Търново 3 Магомедрасул Газимагомедов 97 "Митекс" Благоевград
9 Ефим Вълков 94 "Юнак-Локомотив" Русе 5 Анатоли Христов 97 "Дан Колов" Елена
10 Виктор Стойков 95 "Армеец-ЦСКА" София 5 Мариян Ганев 96 АСК "Сливен" Сливен
11 Хюсеин Мустафа 96 "Руен" Руен 7 Велико Великов 98 "Димитровград" Димитровград
12 Юсуф Халил 96 "Черноморец-св.борба" Бургас 8 Васко Ганин 01 "Казанлък" Казанлък
13 Ибрахим Карабаджак 00 "Каолин-2000" Глоджево 9 Живко Иванов 84 "Станка Златева" Сливен
14 Ахмед Тахир 94 "Продан Гарджев" Бургас 10 Юмер Юмер 89 "Руен" Руен
15 Емануил Минчев 01 "Берое" Стара Загора 11 Кристиян Димитров 99 "Херкулес" Ямбол
16 Константин Иванов 88 "Дан Колов" Севлиево 12 Райко Войнов 97 "Продан Гарджев" Бургас
17 Серкан Сюлейман 01 "Лютфи Ахмедов" Разград 13 Йовчо Георгиев 01 "Добруджански юнак" Добрич
18 Цветомир Николов 01 АСК "Сливен" Сливен 14 Божидар Тодоров 99 "НСА-Академик" София
19 Нихат Хасан 95 "Продан Гарджев" Бургас дкл Магриот Маринов 01 "Бургас" Бургас
20 Кольо Димитров 01 АСК "Сливен" Сливен          
            кат. 97 кг      
  кат. 125 кг       1 Ахмед Батаев 91 "Юнак-Локомотив" Русе
1 Георги Ванчев 95 "Ангел войвода-Хасково" Хасково 2 Николай Щерев 86 "Левски" София
2 Янко Ханджийски 84 "Би Риал" Сандански 3 Димитър Караиванов 96 "НСА-Академик" София
3 Драгомир Димов 97 "Димитровград" Димитровград 3 Бехчет Хамид 88 "Осман Дуралиев" Исперих
3 Стоян Йорданов 01 "Бургас" Бургас 5 Ради Радев 95 СК Борба и самбо Ямбол
5 Нергюн Джинали 96 "Юнак-Локомотив" Русе 5 Атанас Дончев 91 "Дан Колов" Севлиево
5 Николай Димитров 91 "Стефан Караджа" Елхово 7 Георги Велев 01 "Левски" София
7 Николай Дончев 01 "Казанлък" Казанлък 8 Цветан Евтимов 00 АСК "Сливен" Сливен
8 Стефан Петров 01 "Херкулес" Ямбол 9 Ахмед Ахмед 86 "Кубадън" Лозница
9 Константин Димитров 98 "НСА-Академик" София 10 Динко Иванов 00 "Бургас" Бургас
10 Симеон Илиев 99 "Херкулес" Ямбол 11 Танер Ридванов 97 "Борба" Шумен
11 Иван Кьосев 01 "Левски" София дкл Калин Чакъров 87 "Царевец-Етър-93" Велико Търново
12 Красимир Калев 88 "Дан Колов" Севлиево          
                   
Най-техничен състезател - Георги Вангелов, кат. 57 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе    
Най-резултатен състезател - Мирослав Киров, кат. 74 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе    
                   
  Гл. съдия: М. Гочев             Гл.секретар: Али Пъръшмолла