КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
                   
  кат. 55 кг         кат. 60 кг      
1 Недялко Петров 95 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил 1 Иво Илиев 00 "Изобор" Плевен
2 Димитър Андонов 96 "НСА-Академик" София 2 Севгин Мехмед 97 "Черноморец-кл.борба" Бургас
3 Райко Райков 01 "Черноморец-кл.борба" Бургас 3 Андрей Георгиев 95 "Локомотив-93" Варна
3 Александър Мирчев 98 "Балкан" Ботевград 3 Августин Спасов 95 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
5 Християн Кочев 99 "Атлетик" Пловдив 5 Димитър Н. Димитров 01 "Ловеч" Ловеч
5 Марио Михайлов 90 "НСА-Академик" София 5 Илия Мустаков 01 "Локомотив" Пловдив
7 Христо Тошев 01 "Локомотив" Пловдив 7 Стефан Ралчев 01 "Стоян Николов" Златица
8 Любомир Владимиров 00 "Ловеч" Ловеч 8 Радослав Димитров 01 "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
9 Кирчо Михайлов 01 "Крали Бимбалов" Царево 9 Михаил Михайлов 01 "Ловеч" Ловеч
10 Генчо Боянов 94 "Станка Златева" Сливен 10 Димитър Ив. Димитров 95 "Ловеч" Ловеч
11 Георги Райнов 01 "Бургас" Бургас          
12 Калин Славчев 98 "Ловеч" Ловеч   кат. 67 кг      
13 Денис Демиров 01 "Локомотив-93" Варна 1 Константин Стас 92 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
          2 Халил Атанасов 93 "НСА-Академик" София
  кат. 63 кг       3 Нестър Нестъров 96 "НСА-Академик" София
1 Николай Вичев 92 "Ботев-93" Враца 3 Стоян Илиев 97 "Черноморец-кл.борба" Бургас
2 Никълъс Сулев 00 "Левски" София 5 Георги Аначков 01 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
3 Десислав Дормушев 97 "НСА-Академик" София 5 Кирил Биволев 00 "Рилски спортист" Самоков
3 Цветан Сирашки 01 "Изобор" Плевен 7 Ангел Добчев 01 "Локомотив" Пловдив
5 Стоян Чобанов 84 "Ангел войвода-Хасково" Хасково 8 Едуард Евтимов 98 "Ботев-93" Враца
5 Емилиян Георгиев 98 "Ботев-93" Враца 9 Костадин Борилков 99 "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
7 Илия Деянов 99 "Ангел войвода-Хасково" Хасково 10 Николай Дзезов 01 "Изобор" Плевен
8 Илиян Илиев 00 "Левски" София 11 Момчил Сирашки 93 "Изобор" Плевен
9 Станимир Иванов 99 "Атлетик" Пловдив 12 Жоро Добрев 01 "Локомотив-93" Варна
10 Цветелин Генчев 00 "Берое" Стара Загора 13 Владимир Божилов 92 "Миньор" Перник
11 Стоян Колев 01 "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 14 Росен Бакрачев 00 "Рилски спортист" Самоков
12 Мохамед Абдулкадер 99 "Бургас" Бургас 15 Невен Младенов 89 "Славия" София
13 Алекси Зашев 00 "Стоян Николов" Златица 16 Милен Станков 85 "Рилски спортист" Самоков
                   
  кат. 72 кг         кат. 77 кг      
1 Айк Мнацаканян 95 "Миньор" Перник 1 Даниел Александров 91 "Миньор" Перник
2 Стоян Кубатов 97 "Ботев-93" Враца 2 Красимир Крумов 98 "Миньор" Перник
3 Михаил Махарадзе 00 "Атлетик" Пловдив 3 Атанас Колев 89 "НСА-Академик" София
3 Андрей Борисов 94 "НСА-Академик" София 3 Захари Зашев 99 "Ботев-93" Враца
5 Тунай Бекир 92 "Ангел войвода-Хасково" Хасково 5 Кристиян Тошков 94 "НСА-Академик" София
5 Теодор Русев 01 "Локомотив-93" Варна 5 Мартин Борисов 94 "Бургас" Бургас
7 Мартин Гергинов 98 "Рилски спортист" Самоков 7 Марио Алексиев 00 "Левски" София
8 Васил Славов 85 "Спартак" Поморие 8 Стефан Тодоров 99 "НСА-Академик" София
9 Стефан Барев 01 "Стоян Николов" Златица 9 Теодор Домозинов 99 "Изобор" Плевен
10 Валентин Григоров 97 "НСА-Академик" София 10 Спас Говедаров 00 "Левски" София
11 Боян Георгиев 01 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил 11 Стоян Стоянов 01 "Бургас" Бургас
12 Аптула Аптула 96 "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 12 Величко Величков 01 "Стоян Николов" Златица
13 Александър Кавърджиев 84 "Борба и бойни спортове" Хасково 13 Дейвид Димитров 96 "Слава" Монтана
14 Марко Алексиев 00 "Левски" София 14 Кристиян Стоев 00 "Бургас" Бургас
15 Михаил Петков 94 "Ловеч" Ловеч 15 Давид Кочев 01 "Левски" София
16 Ивайло Казаков 01 "Берое" Стара Загора 16 Стоян Барев 01 "Стоян Николов" Златица
17 Атанас Атанасов 98 "Левски" Карлово          
18 Русан Ракитов 00 "Рилски спортист" Самоков   кат. 82 кг      
19 Юсню Юсню 01 "Ангел войвода-Хасково" Хасково 1 Росиан Дермански 95 "Ботев-93" Враца
20 Тодор Димов 98 "Юнак" Велико Търново 2 Стилиян Найденов 91 "Ботев-93" Враца
21 Ангел Алов 01 "Атлетик" Пловдив 3 Стефан Хасърбасанов 98 "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
22 Илиян Василев 98 "НСА-Академик" София 3 Светослав Николов 98 "Ботев-93" Враца
дк Ивайло Александров 00 "Слава" Монтана 3 Габриел Иванов 99 "НСА-Академик" София
          5 Ивайло Иванов 01 "Локомотив" Пловдив
  кат. 87 кг       5 Тихомир Димов 99 "Армеец-ЦСКА" София
1 Йоан Димитров 96 "Ботев-93" Враца 7 Мартин Иванов 97 "НСА-Академик" София
2 Христо Димов 99 "Рилски спортист" Самоков 8 Иван Стоянов 00 "Левски" Карлово
3 Марио Доцин 93 "НСА-Академик" София 10 Калоян Латев 85 "Борба и бойни спортове" Хасково
3 Борислав Василев 00 "Рилски спортист" Самоков 11 Цветелин Йосифов 01 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
5 Енчо Аврамов 98 "Атлетик" Пловдив 12 Слави Стоянов 01 "Бургас" Бургас
5 Георги Чакъров 01 "Берое" Стара Загора 13 Йордан Митев 98 "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
7 Румен Балабанов 00 "Рилски спортист" Самоков 14 Никола Ганчев 00 "Ловеч" Ловеч
8 Олег Миров 00 "Армеец-ЦСКА" София 15 Димитър Илиев 00 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
9 Кирчо Стоянов 00 "НСА-Академик" София 16 Емил Станоин 00 "Рилски спортист" Самоков
10 Емил Христов 99 "Левски" Карлово          
11 Иван Вълчанов 89 "Борба и бойни спортове" Хасково   кат. 97 кг      
12 Славчо Попов 01 "Ангел войвода-Хасково" Хасково 1 Николай Байряков 89 "Миньор" Перник
13 Теодор Рангелов 00 "Левски" София 2 Кирил Милов 97 "Ботев-93" Враца
14 Николай Пиронков 97 "Локомотив" Пловдив 3 Ради Недков 90 "НСА-Академик" София
          3 Симеон Станкович 95 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
  кат. 130 кг       5 Сабо Стайков 01 "Рилски спортист" Самоков
1 Милослав Методиев 92 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил 5 Денислав Златев 96 "Черноморец-кл.борба" Бургас
2 Петър Арнаудов 99 "Локомотив" Пловдив 7 Васил Бимбалов 96 "НСА-Академик" София
3 Иван Пенков 90 "НСА-Академик" София 8 Денис Стойков 00 "Левски" София
3 Кристиян Димитров 98 "Берое" Стара Загора 9 Тодор Чонов 90 "Левски" Карлово
5 Добрин Николов 92 "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 10 Петър Гичев 99 "Локомотив" Пловдив
5 Йордан Кръстев 95 "Балкан" Ботевград 11 Тони Танчев 90 "Левски" Карлово
7 Илиян Василев 00 "Берое" Стара Загора 12 Харалампи Няголов 98 "Локомотив" Пловдив
8 Даниел Кардашлиев 87 "Локомотив" Пловдив 13 Леонид Христов 84 "Рилски спортист" Самоков
9 Венелин Веселинов 00 "Рилски спортист" Самоков 14 Асен Табаков 91 "Ангел войвода-Хасково" Хасково
10 Иван Дорянов 00 "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил 15 Кристиян Любомиров 00 "Слава" Монтана
11 Тодор Ганев 89 "Черноморец-св.борба" Бургас 16 Венцислав Христов 99 "Бургас" Бургас
12 Младен Каварджиев 84 "Ангел войвода-Хасково" Хасково 17 Христо Цветанов 01 "Слава" Монтана
13 Радостин Колев 00 "Славия" София 18 Георги Златански 86 "Левски" София
14 Петър Трифонов 00 "Берое" Стара Загора 19 Мартин Кирилов 98 "НСА-Академик" София
15 Кристислав Радев 00 "Бургас" Бургас 20 Димитър Богданов 01 "Бургас" Бургас
16 Ивайло Дражев 00 "Бургас" Бургас 21 Митко Деянов 98 "Борба и бойни спортове" Хасково
17 Иван Бахов 85 "Борба и бойни спортове" Хасково 22 Златан Клашнов 98 "Локомотив" Пловдив
                   
Най-техничен състезател - Иво Илиев, СК Борба "Изобор", Плевен, кат. 60 кг      
Най-резултатен състезател - Айк Мнацаканян, "Миньор", Перник, кат. 72 кг      
                   
  Гл. съдия: Мирослав Гочев /п/         Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/