КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
               
  кат. 52 кг       кат. 55 кг    
1 Денис Демирев "Локомотив-93" Варна 1 Райко Райков "Черноморец-кл.борба" Бургас
2 Цветослав Симеонов "Изобор" Плевен 2 Георги Райнов "Бургас" Бургас
3 Христо Тошев "Локомотив" Пловдив декл. Любомир Владимиров "Ловеч" Ловеч
3 Сюлейман Хашин "Ангел войвода-Хасково" Хасково декл. Християн Кочев "Атлетик" Пловдив
5 Денис Ибров "Ангел войвода-Хасково" Хасково        
6 Зоран Руменов "Ловеч" Ловеч   кат. 60 кг    
7 Кирчо Т. Михайлов "Крали Бимбалов" Царево 1 Иво Илиев "Изобор" Плевен
8-9 Алихан Алиев "Ловеч" Ловеч 2 Димитър Димитров "Ловеч" Ловеч
8-9 Айджан Али "Ловеч" Ловеч 3 Михаил Михайлов "Ловеч" Ловеч
10 Георги Попов "Рилски спортист" Самоков 3 Илия Мустаков "Локомотив" Пловдив
декл. Добрин Димитров "Черноморец-кл.борба" Бургас 5 Петър Делчев "Ангел войвода-Хасково" Хасково
        5 Димитър Гечев "Левски" София
  кат. 63 кг     7 Младен Тоев "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
1 Никълъс Сулев "Левски" София 8 Стефан Ралчев "Стоян Николов" Златица
2 Цветан Сирашки "Изобор" Плевен 9 Борислав Георгиев "Слава" Монтана
3 Алекси Зашев "Стоян Николов" Златица 10-11 Георги Петров "Миньор" Перник
3 Мохамед Абдулкадер "Бургас" Бургас 10-11 Радослав Димитров "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
5 Димитър Петров "Атлетик" Пловдив 12 Красимир Пеев "Черноморец-кл.борба" Бургас
5 Тихомир Канавоев "Локомотив-93" Варна декл. Стойчо Атанасов "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
7 Илиян Илиев "Левски" София        
8 Петър Вълчев "Черноморец-кл.борба" Бургас   кат. 72 кг    
9 Мартин Борисов "Черноморец-кл.борба" Бургас 1 Михаил Махарадзе "Атлетик" Пловдив
10 Стоян Колев "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 2 Виктор Георгиев "Левски" София
        3 Ивайло Александров "Слава" Монтана
  кат. 67 кг     3 Юлиян Маринов "Балкан" Ботевград
1 Генади Севдалинов "Балкан" Ботевград 5 Николай Иванов "Ботев-93" Враца
2 Николай Дзезов "Изобор" Плевен 5 Георги Антонов "Ангел войвода-Хасково" Хасково
3 Станимир Иванов "Атлетик" Пловдив 7 Златомир Петров "Левски" София
3 Красимир Дормушев "НСА-Академик" София 8 Боян Георгиев "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
5 Георги Аначков "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил 9 Марко Алексиев "Левски" София
5 Мариян Тодоров "Левски" София 10 Ивайло Казаков "Берое" Стара Загора
7 Росен Бакрачев "Рилски спортист" Самоков 11 Никола Бабулев "ББС-Хасково" Хасково
8 Жоро Спасов "Локомотив-93" Варна 12 Ангел Добчев "Локомотив" Пловдив
9 Христо Христов "Черноморец-кл.борба" Бургас 13 Русан Ракитов "Рилски спортист" Самоков
10 Кирил Биволев "Рилски спортист" Самоков 14 Стефан Барев "Стоян Николов" Златица
11 Костадин Борилков "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат        
12 Цветелин Генчев "Берое" Стара Загора   кат. 82 кг    
        1 Тихомир Димов "Армеец-ЦСКА" София
  кат. 77 кг     2 Габриел Иванов "НСА-Академик" София
1 Захари Зашев "Ботев-93" Враца 3 Цветелин Йосифов "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
2 Стефан Тодоров "НСА-Академик" София 3 Валери Алексиев "Балкан" Ботевград
3 Стоян Барев "Стоян Николов" Златица 5 Емил Станоин "Рилски спортист" Самоков
3 Теодор Домозинов "Изобор" Плевен 5 Никола Ганчев "Ловеч" Ловеч
5 Ангел Алов "Атлетик" Пловдив 7 Иван Стоянов "Левски" Карлово
5 Теодор Русев "Локомотив-93" Варна 8 Николай Шидеров "Атлетик" Пловдив
7 Петър Горняшки "Миньор" Перник 9 Слави Стоянов "Бургас" Бургас
8 Здравко Димитров "Армеец-ЦСКА" София        
9 Кристиян Стоев "Бургас" Бургас   кат. 97 кг    
10 Драгостин Милянов "Левски" Карлово 1 Калоян Павлов "Левски" София
11 Димитър Илиев "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил 2 Христо Димов "Рилски спортист" Самоков
12 Величко Величков "Стоян Николов" Златица 3 Денис Стойков "Левски" София
13 Спас Говедаров "Левски" София 3 Христо Цветанов "Слава" Монтана
14 Стоян Стоянов "Бургас" Бургас 5 Камен Петров "Балкан" Ботевград
15 Марио Алексиев "Левски" София 5 Тодор Динев "Локомотив-93" Варна
16 Давид Кочев "Левски" София 7 Петър Илчев "Локомотив" Пловдив
17 Емил Христов "Бургас" Бургас 8 Кристиян Любомиров "Слава" Монтана
18 Георги Георгиев "Изобор" Плевен 9 Сабо Стайков "Рилски спортист" Самоков
19 Илиян Гегов "Локомотив" Пловдив 10 Венелин Веселинов "Рилски спортист" Самоков
20 Кирил Тодоров "Бургас" Бургас 11 Тодор Димитров "Черноморец-кл.борба" Бургас
21 Йордан Митрев "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат 12 Венцислав Христов "Бургас" Бургас
        13 Марио Маноилов "НСА-Академик" София
  кат. 87 кг     14 Александър ВЪтев "ББС-Хасково" Хасково
1 Александър Петров "НСА-Академик" София 15 Бетино Георгиев "Ботев-93" Враца
2 Олег Миров "Армеец-ЦСКА" София 16 Димитър Грозев "Армеец-ЦСКА" София
3 Теодор Рангелов "Левски" София 17 Христо Красимиров "Локомотив" Пловдив
3 Валери Пенчев "Левски" Левски 18 Димитър Атанасов "Крали Бимбалов" Царево
5 Севдалин Илиев "Левски" София        
5 Борислав Василев "Рилски спортист" Самоков        
7 Румен Балабанов "Рилски спортист" Самоков   кат. 130 кг    
8 Кирчо Стоянов "НСА-Академик" София 1 Игнат Миленов "Балкан" Ботевград
9 Славчо Попов "Ангел войвода-Хасково" Хасково 2 Кристислав Радев "Бургас" Бургас
10 Емил Христов "Левски" Карлово 3 Ивайло Дражев "Бургас" Бургас
11 Ивайло Иванов "Локомотив" Пловдив 4 Илиян Василев "Берое" Стара Загора
12 Денис Кукушев "НСА-Академик" София 5 Петър Трифонов "Берое" Стара Загора
13 Георги Чакъров "Берое" Стара Загора декл. Иван Стоянов "Олимпиец-Ат.Комшев" Карнобат
               
Най-техничен състезател - Иво Илиев, кат. 60 кг, СК Борба "Изобор", гр. Плевен    
Най-резултатен състезател - Захари Зашев, кат. 77 кг, СК Борба "Ботев-93", Враца    
               
  Гл. съдия: /п/ М. Марков       Гл. секретар: /п/ Али Пъръшмолла