Резултати текущи
ДЛП деца, кл. стил (17-18.03.2022, Сандански)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 30 кг | ||||||
1 | Борис Крумов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Иван Александров | "ЦСКА" | София |
2 | Владислав Иванов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Наско Костов | "ЦСКА" | София |
3 | Робърт Димитров | "Левски" | София | 3 | Ивайло Джамов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Георги Гагов | "ЦСКА" | София | 3 | Лоренсо Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Емилиян Райков | "Миньор" | Перник | 5 | Ради Радев | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Румен Руменов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 5 | Мариян Боянов | "Септември" | София |
7 | Георги Николов | "Ботев-93" | Враца | 7 | Мартин Здравков | "ЦСКА" | София |
8 | Браян Асенов | "Слава" | Монтана | 8 | Петко Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
9 | Андрей Данаилов | "Левски" | София | 9 | Марио Тодоров | "Стоян Николов" | Златица |
10 | Иван Светлозаров | "Левски" | София | 10 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца |
11 | Жеко Димов | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Максимилиян Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
12 | Иван Вуков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 12 | Тервел Вълчев | "ЦСКА" | София |
13 | Симеон Кръстев | "Левски" | София | 13 | Пламен Дуралийски | "Левски" | Карлово |
14 | Тихомир Божичков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 14 | Сергей Мехтер | "Торнадо-Костандово" | Костандово |
15 | Цветан-Йоанис Николов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
кат. 35 кг | 16 | Димитър Пенев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
1 | Данимир Йорданов | "Миньор" | Перник | 17 | Йордан Чапалов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
2 | Антоан Цветанов | "Левски" | София | ||||
3 | Валентин Начев | "ЦСКА" | София | кат. 38 кг | |||
3 | Адриан Цветанов | "Левски" | София | 1 | Станислав Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Преслав Минков | "Класик" | Белене | 2 | Иван Лебанов | "Торнадо-Костандово" | Костандово |
5 | Денислав Тенчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Яко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Кристиян Райков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Васил Машов | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Мартин Станев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Иван Иванов | "Дупница" | Дупница |
9 | Борислав Думков | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Михаил Димитров | "Ботев-93" | Враца |
10 | Иян Златанов | "Левски" | София | 7 | Константин Иванов | "ЦСКА" | София |
11 | Велислав Савов | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Робен Ангелов | "Плевен" | Плевен |
12 | Крис Благоев | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Арман Маргарян | "Локомотив" | Пловдив |
13 | Теодор Николов | "Балкан" | Ботевград | 10 | Радостин Атанасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Севдалин Обрешков | "Класик" | Белене | 11 | Мартин Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
15 | Петър Костадинов | "Ботев-93" | Враца | 12 | Станислав Вуков | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
16 | Илия Димитров | "Атлетик" | Пловдив | ||||
17 | Константин Николов | "Балкан" | Ботевград | кат. 47 кг | |||
18 | Валентин Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Кристиян Кръстев | "Левски" | София |
19 | Владимир Вълков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Георги Старошалиев | "Стоян Николов" | Златица |
20 | Евтим Стефанов | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Иван Байчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
21 | Стилиан Първанов | "Слава" | Монтана | 3 | Георги Кондаков | "Торнадо-Костандово" | Костандово |
22 | Тони Минков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Димитър Помпулуски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Чанко Неделчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
кат. 42 кг | 7 | Марин Гиров | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Юлиян Рашков | "Плевен" | Плевен | 8 | Йордан Изворов | "Септември" | София |
2 | Емилиян Шишеков | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Стоян Зебеков | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Кирил Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Беркан Юмер | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Александър Балабанов | "Славия" | София | 11 | Камен Найденов | "Плевен" | Плевен |
5 | Александър Василев | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Васил Ангелов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Християн Николов | "Ботев-93" | Враца | 13 | Константин Димитров | "Ботев-93" | Враца |
7 | Милен Боянов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 14 | Илиян Кръстев | "Ботев-93" | Враца |
8 | Камен Лозанов | "Плевен" | Плевен | 15 | Стивън Михайлов | "Слава" | Монтана |
9 | Александър Каракашев | "Левски" | Карлово | 16 | Симеон Павлов | "ЦСКА" | София |
10 | Златомир Ганков | "Класик" | Белене | 17 | Васил Димитров | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Димитър Кишев | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 18 | Марио Къдреков | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Антони Маринов | "Левски" | София | 19 | Иван Младенов | "Славия-2009" | София |
13 | Раян Илиев | "Надежда-2014" | Оряхово | 20 | Димитър Милков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
14 | Марио Георгиев | "Левски" | София | 21 | Светослав Шуменски | "Левски" | Карлово |
15 | Николай Данчев | "Балкан" | Ботевград | 22 | Георги Георгиев | "Миньор" | Перник |
16 | Петър Бойков | "Слава" | Монтана | 23 | Марио Ников | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Костадин Калунчев | "Слава" | Монтана | ||||
18 | Александър Димитров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 53 кг | |||
19 | Мартин Валериев | "Левски" | София | 1 | Велизар Стоянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
20 | Николай Николов | "Ангел войвода" | Хасково | 2 | Денислав Гоцев | "Слава" | Монтана |
21 | Жеко Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Цветелин Демирев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Денислав Петров | "Миньор" | Перник | ||||
кат. 59 кг | 5 | Мехмед Топалски | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Даниел Ангелов | "Плевен" | Плевен | 5 | Борислав Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Павел Ламбов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Стоян Ябанджиев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Давид Пехливанов | "ЦСКА" | София | 8 | Иван Чавдарски | "ЦСКА" | София |
3 | Мартин Цолов | "Левски" | София | 9 | Симеон Симеонов | "Левски" | София |
5 | Исмаил Робов | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Теодор Иванов | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Лео-Адам Соми | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 11 | Георги Тодоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
7 | Харис Генджиев | "ЦСКА" | София | 12 | Ясен Георгиев | "Класик" | Белене |
8 | Александър Александров | "Славия-2009" | София | 13 | Георги Тонковски | "Септември" | София |
9 | Людмил Стоилов | "Миньор" | Перник | 14 | Румен Ангелов | "НСА-Васил Левски" | София |
10 | Янислав Колев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 15 | Арзован Арзован | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11 | Пламен Пейчев | "ЦСКА" | София | 16 | Венцислав Чаушев | "Торнадо-Костандово" | Костандово |
12 | Румен Маринов | "ЦСКА" | София | 17 | Мартин Тодоров | "ЦСКА" | София |
13 | Даниел Гълъбов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 18 | Александър Александров | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
14 | Емилиян Йовев | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Ара Геворкиян | "Атлетик" | Пловдив |
20 | Никола Иванов | "Славия-2009" | София | ||||
21 | Денис Тодоров | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 66 кг | 22 | Валентин Методиев | "НСА-Васил Левски" | София | |||
1 | Мартин Любенов | "Локомотив-93" | Варна | 23 | Илиян Атанасов | "Септември" | София |
2 | Стилян Плачков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 24 | Лъчезар Цветков | "Славия" | София |
3 | Тимур Джеват | "Локомотив-93" | Варна | 25 | Живко Павлов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Серкан Алиев | "Класик" | Белене | 26 | Сашо Сашев | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
5 | Христо Иванов | "Локомотив-93" | Варна | ||||
5 | Светослав Иванов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | кат. +73 кг | |||
7 | Николай Кодузов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Иван Георгиев | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
8 | Андриан Каймаканов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Йордан Семков | "Левски" | Карлово |
9 | Александър Илиев | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 3 | Захари Христов | "Слава" | Монтана |
10 | Стелиян Левтеров | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 3 | Иван Николов | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Георги Георгиев | "Левски" | София | ||||
5 | Мартин Кърков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 73 кг | 7 | Денислав Николов | "НСА-Васил Левски" | София | |||
1 | Денислав Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Иван Ангелов | "Миньор" | Перник |
2 | Борислав Андреев | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Мерич Наилев | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Георги Георгиев | "Слава" | Монтана | 10 | Филип Дурев | "ЦСКА" | София |
3 | Ивайло Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Виктор Димитров | "Балкан" | Ботевград |
5 | Юлиян Фиданов | "Славия-2009" | София | 12 | Мариян Господинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Алекс Петров | "Миньор" | Перник | 13 | Кристиян-Александър Николов | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Александър Кадалев | "Септември" | София | 14 | Християн Димитров | "Дупница" | Дупница |
8 | Димитър Русев | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Преслав Петров | "Класик" | Белене |
9 | Иван Стефанов | "Стоян Николов" | Златица | 16 | Ивелин Николов | "Миньор" | Перник |
Най-техничен състезател - Юлиян Рашков, кат. 42 кг, СК Борба "Плевен", гр. Плевен | |||||||
Най-резултатен състезател - Кристиян Кръстев, кат. 47 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Гл.съдия: В. Филчев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |