Резултати текущи
ДЛОШ мъже, кл. стил (4-6.06.2021, Ловеч)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 55 кг | кат. 60 кг | ||||||
1 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана | 1 | Едмонд Назарян | "Бургас" | Бургас |
2 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Андрей Георгиев | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Паоло Милков | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Димитър Андонов | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
3 | Айредин Хюсеин | "Бургас" | Бургас | 3 | Недялко Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Марио Михайлов | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Адриан Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 5 | Цветан Сирашки | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 7 | Петър Шулеков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Мартин Велев | "Балкан" | Ботевград |
9 | Антон Господинов | "Бургас" | Бургас | 9 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив |
10 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Десислав Георгиев | "Ловеч" | Ловеч |
11 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив |
12 | Антонино Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Ивайло Въчев | "Ловеч" | Ловеч |
13 | Мирослав Василев | "Камчия-2019" | Камчия | 13 | Емил Петров | "Класик" | Белене |
14 | Георги Йотов | "Ловеч" | Ловеч | 14 | Мирослав Емилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
15 | Атанас Асенов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | ||||
кат. 63 кг | 16 | Александър Мирчев | "Балкан" | Ботевград | |||
1 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Илия Мустаков | "НСА-Васил Левски" | София | 18 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Николай Вичев | "Ботев-93" | Враца | ||||
3 | Руси Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 67 кг | |||
5 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Константин Стас | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Борислав Симеонов | "Класик" | Белене | 2 | Иво Илиев | "Челопеч" | Челопеч |
7 | Костадин Борилков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Никълъс Сулев | "Левски" | София |
8 | Георги Захариев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
9 | Денис Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Николай Дзезов | "НСА-Васил Левски" | София |
10 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Десислав Дормушев | "НСА-Васил Левски" | София |
11 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица |
12 | Марио Калпазанов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 8 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник | ||||
кат. 72 кг | 10 | Невен Младенов | "Славия" | София | |||
1 | Дейвид Димитров | "Миньор" | Перник | 11 | Калин Мутев | "Славия" | София |
2 | Златомир Емилов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 12 | Георги Ценов | "Левски" | София |
3 | Якуб Дерменджиев | "Левски" | София | ||||
3 | Красимир Дормушев | "Челопеч" | Челопеч | кат. 77 кг | |||
5 | Юлиян Маринов | "Балкан" | Ботевград | 1 | Стоян Кубатов | "Ботев-93" | Враца |
5 | Жоро Добрев | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Михаил Махардзе | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Боян Иванов | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Тодор Мелконян | "Славия" | София |
8 | Нено Джамбазов | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Иво Стоянов | "Славия" | София |
9 | Йордан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Олег Миров | "НСА-Васил Левски" | София |
10 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 5 | Теодор Домозинов | "Класик" | Белене |
11 | Калоян Попов | "Балкан" | Ботевград | 7 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана |
12 | Любомир Кирилов | "Левски" | София | 8 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица |
13 | Мартин Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Филип Радойков | "НСА-Васил Левски" | София |
14 | Емин Осман | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Рашко Каменаров | "Левски" | София |
15 | Красимир Жеков | "Славия" | София | 11 | Михаил Петков | "Ловеч" | Ловеч |
16 | Андриан Данчев | "Левски" | София | 12 | Тунай Бекир | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
17 | Виктор Гюров | "Славия" | София | 13 | Георги Ламбрев | "Атлетик" | Пловдив |
18 | Борис Маринов | "Славия" | София | 14 | Ивайло Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
19 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | 15 | Иво Цветанов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
16 | Марин Маринов | "Балкан" | Ботевград | ||||
кат. 82 кг | 17 | Михаел Момчилов | "Ловеч" | Ловеч | |||
1 | Росиан Дермански | "Ботев-93" | Враца | 18 | Димитър Стойчев | "Слава" | Монтана |
2 | Атанас Колев | "НСА-Васил Левски" | София | 19 | Илиян Василев | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Виторио Василев | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 20 | Дейвид Георгиев | "Слава" | Монтана |
3 | Тихомир Димов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 21 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | ||||
5 | Денис Кукушев | "НСА-Васил Левски" | София | кат. 87 кг | |||
7 | Никола Ганчев | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Йоан Димитров | "Ботев-93" | Враца |
8 | Никола Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Александър Петров | "НСА-Васил Левски" | София |
9 | Здравко Димитров | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Илиян Върбанов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
10 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Калоян Иванов | "Левски" | София |
11 | Стефан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив |
12 | Светозар Тонев | "Бургас" | Бургас | 6 | Даниел Александров | "Миньор" | Перник |
13 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Светослав Николов | "Ботев-93" | Враца |
14 | Стоян Шимов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Александър Косев | "Левски" | София |
15 | Иван Стоянов | "Левски" | Карлово | 9 | Иван Предьов | Златица | |
16 | Дилян Трайчев | "Слава" | Монтана | 10 | Юлиян Андреев | "Плевен" | Плевен |
17 | Николай Гушевилов | "Левски" | София | 11 | Кристиян Тодоров | "Борба" | Хасково |
18 | Румен Димитров | "Класик" | Белене | 12 | Валери Алексиев | "Балкан" | Ботевград |
19 | Данаил Николов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 13 | Ангел Георгиев | "Левски" | София |
14 | Иван Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | ||||
кат. 130 кг | 15 | Николай Салутски | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Радослав Георгиев | "Берое" | Стара Загора | 16 | Огнян Атанасов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
2 | Асен Петров | "НСА-Васил Левски" | София | 17 | Стилян Ненов | "Бургас" | Бургас |
3 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 18 | Никола Бабулев | "Борба" | Хасково |
3 | Иван Иванов | "Ботев-93" | Враца | 19 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
5 | Васил Бимбалов | "НСА-Васил Левски" | София | кат. 97 кг | |||
7 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца |
8 | Емил Борисов | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Борислав Василев | "Миньор" | Перник |
9 | Асен Табаков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Калоян Павлов | "Левски" | София |
10 | Димитър Грозев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Симеон Станкович | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Георги Морунов | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Венелин Веселинов | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца |
13 | Теодор Ганев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Марио Мануилов | "НСА-Васил Левски" | София |
14 | Александър Вътев | "Борба" | Хасково | 8 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | 9 | Сабо Стайков | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Мирослав Тодоров | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 10 | Виктор Кирилов | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
17 | Христо Георгиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 11 | Виктор Георгиев | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
18 | Тошко Ангелов | "Левски" | София | 12 | Георги Димов | "Атлетик" | Пловдив |
19 | Стилиян Топов | "Левски" | Карлово | 13 | Стилиян Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
20 | Петър Минков | "Класик" | Белене | 14 | Мартин Иванов | "НСА-Васил Левски" | София |
Най-техничен състезател - Едмонд Назарян, кат. 60 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | |||||||
Най-резултатен състезател - Дейвид Димитров, кат. 72 кг, СК Борба "Миньор", гр. Перник | |||||||
Гл. съдия: М. Марков | Гл. секретар: Хр. Стойнев |