Архив резултати
18-ти МТ "Лютфи Ахмедов", (9-10.10.2015 г. Разград)
- Събота, 10 Октомври 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Виктор Нейчев | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Рухан Расим | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Селятин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Димитър Кръстев | "АСК Сливен" | Сливен | |
3 | Марин Петков | "Етър-Виктори-2011" | В. Търново | |||||
кат. 38 кг | 3 | Maksimilian Tomas | Lukenwalder | Germany | ||||
1 | Стоян Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Али Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Moriz Wagner | Lukenwalder | Germany | 6 | Сали Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Иван Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | |||||
3 | Ангел Балтов | "АСК Сливен" | Сливен | кат. 42 кг | ||||
5 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Никола Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Гюнайдън Ганчев | "Лудогорец" | Паисиево | 2 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
7 | Георги Стойчев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Светлозар Бекев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
8 | Халид Гюлбиев | "АСК Сливен" | Сливен | 3 | Сергей Бонев | "Берое" | Ст.Загора | |
9 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | В. Търново | 5 | Иван Стефанов | "АСК Сливен" | Сливен | |
10-13 | Валентин Гарвалов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Хюсеин Хюсеинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
10-13 | Айджан Адем | "Кубадън" | Лозница | 7 | Елемен Митад | "Кубадън" | Лозница | |
10-13 | Георги Стоименов | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Исмаил Поматов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
10-13 | Юсеин Ахмедов | "АСК Сливен" | Сливен | 9 | Никола Стефанов | "АСК Сливен" | Сливен | |
10 | Денис Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
кат. 47 кг | 11-12 | Кристиян Билчев | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | 11-12 | Сейфула Мехмед | "Шампиони" | Самуил | |
2 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
3 | Felipe Mahmud | Lukenwalder | Germany | кат. 53 кг | ||||
3 | Ердан Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Стилиян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Ерхан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Tobias Bok | Lukenwalder | Germany | |
5 | Георги Жистов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Георги Петров | "АСК Сливен" | Сливен | |
7 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Юсуф Исуфов | "Илия Павлов" | В. Търново | |
8 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | В. Търново | |
9 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
10 | Георги Василев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
11 | Октай Заид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
12 | Даниел Миндев | "АСК Сливен" | Сливен | 9 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В. Търново | |
13 | Бирджан Гюлсевин | "Лудогорец" | Паисиево | 10-13 | Георги Младенов | "Дан Колов" | Севлиево | |
14 | Християн Димитров | "АСК Сливен" | Сливен | 10-13 | Стефан Стефанов | "Берое" | Ст.Загора | |
15-16 | Батухан Къратлъ | "Олимпиец" | Търговище | 10-13 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
15-16 | Дилян Канев | "Берое" | Ст.Загора | 10-13 | Айхан Шабан | "Шампиони" | Самуил | |
17 | Ертуран Ремзи | "Лудогорец" | Паисиево | 14 | Рамадан Рамадан | "Хан Аспарух" | Исперих | |
18-22 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 15 | Исмет Делимустафа | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
18-22 | Фернандо Атанасов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 16-18 | Алекс Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
18-22 | Рамадан Осман | "Юнак-Локомотив" | Русе | 16-18 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
18-22 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16-18 | Виктор Върбанов | "Дан Колов" | Севлиево | |
18-22 | Tom Fridrih | Lukenwalder | Germany | |||||
кат. 59 кг | кат. 66 кг | |||||||
1 | David Joshua | Lukenwalder | Germany | 1 | Емануил Минчев | "Берое" | Ст.Загора | |
2 | Радостин Боев | "АСК Сливен" | Сливен | 2 | Сергин Юсеин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
3 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Ахмед Сюлейманов | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Yan-Lukas Block | Lukenwalder | Germany | 3 | Васил Радулов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Динчер Шефкетов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Теодоси Златев | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Ибрям Касим | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Никола Папазов | "АСК Сливен" | Сливен | |
7 | Местан Халил | "Хан Аспарух" | Исперих | 7 | Айхан Сабри | "Лудогорец" | Паисиево | |
8 | Гюрджан Осман | "Хан Аспарух" | Исперих | |||||
9 | Коьло Димитров | "АСК Сливен" | Сливен | |||||
10 | Тугай Фахредин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | кат. 85 кг | ||||
11 | Денис Динев | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Мустафа Мозак | "Лудогорец" | Паисиево | |
2 | Съби Парашкевов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
кат. 73 кг | 3 | Нурай Йосифов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Richard Shroder | Lukenwalder | Germany | 3 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Алекси Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||||
3 | Денис Крумов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | кат. + 85 кг | ||||
5 | Александър Балабанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Николай Дончев | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Толга Исмаил | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Иво Иванов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
7 | Юмер Селятин | "Лудогорец" | Паисиево | 3 | Зелкиф Зелкиф | "Хан Аспарух" | Исперих | |
8 | Енай Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Сашо Асенов | "Хан Аспарух" | Исперих | |
Най-техничен състезател - Стилиян Илиев, кат. 53 кг., "Димитровград", гр.Димитровград | ||||||||
Най-резултатен състезател - Richard Shroder, кат. 73 кг., "Lukenwalder", Germany | ||||||||
Гл.съдия: Музафер Хамид | Гл.секретар: | Денис Хамид |