Архив резултати
9-ти МТ "Русенски легенди", 18-19.07.2015, Русе
- Неделя, 02 Август 2015
FINAL CLASSIFICATION - FS | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Панайот Димитров | Bulgaria | 1 | Lehr Horst | Germany | ||
2 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 2 | Bontaru Jon | Moldova | |
3 | Цветан Мустафов | Bulgaria | 3 | Илия Христов | Bulgaria | България | |
3 | Иван Иванов | Bulgaria | |||||
кат. 50 кг | 5 | Halit Osman | Macedonia | ||||
1 | Хюсеин Бекир | "Спартак" | Цар Калоян | 5 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Мехмед Мехмед | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Юсни Манафов | Bulgaria | |
3 | Brenn David | Germany | 8 | Денис Христов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Мартин Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Colesnic Leomiol | Moldova | 10 | Ердинч Юлханов | "Езерче" | Езерче | |
5 | Marinciu Grigorii | Moldova | |||||
7 | Ахмед Ахмедов | Bulgaria | кат. 54 кг | ||||
8 | Генади Маринов | Bulgaria | 1 | Мустафа Мустафов | Bulgaria | България | |
9 | Николай Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Elmedin Sejfulau | Macedonia | |
3 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | ||||
кат. 58 кг | 3 | Schmidt Sebastian | Germany | ||||
1 | Иван Бадавров | Bulgaria | 5 | Minir Redjepi | Macedonia | ||
2 | Soilita Jon | Moldova | 5 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Никола Левенов | Bulgaria | |
5 | Тургай Февзи | Bulgaria | 9 | Росен Петков | "Странджа-2001" | Средец | |
5 | Riad Redjepi | Macedonia | 10 | Кяшиф Мехмедов | СК Борба | Шумен | |
7 | Lungu Ionut-Cristian | Roumania | 11 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | |
8 | Хасан Хасан | "Левски" | София | ||||
9 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 63 кг | |||
10 | Симеон Панайотов | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Diacon Vasilii | Moldova | |
11 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Raiu Janos | Moldova | |
12 | Taylan Bilgin | Turkey | 3 | Дургут Тасим | Bulgaria | ||
13 | Делчо Нейчев | Bulgaria | 3 | Constantin Cheorghe | Roumania | ||
14 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | 5 | Мурад Мейсудов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
15 | Айдънджан Исов | СК Борба | Шумен | 5 | Тургай Юмергюве | Bulgaria | |
16 | Еркан Яшаров | "Каолин-2000" | Глоджево | 7 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград |
17 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Jlie Robert | Roumania | |
18 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | 9 | Draghici Darius | Roumania | |
10 | Георги Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 69 кг | 11 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||
1 | Джан Бекир | Bulgaria | 12 | Денислав Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | |
2 | Джемал Али | Bulgaria | 13 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Theodoros Iosifidis | Greece | 14 | Andrei Denis | Roumania | ||
3 | Darii Jon | Moldova | 15 | Никола Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Христо Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
5 | Октай Хасан | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 76 кг | |||
7 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Theodoros Kiriadis | Greece | |
8 | Constantin Denis | Roumania | 2 | Иван Стефанов | Bulgaria | ||
9 | Тодор Ялански | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Alexa Valentin | Moldova | |
10 | Хюсеин Хюсеинов | "Спартак" | 3 | Aleksandos Tsantikidis | Greece | ||
11 | Iliadis Giannis | Greece | 5 | Schaefle Lars | Germany | ||
5 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
7 | Велико Великов | Bulgaria | |||||
8 | Iliadis Ioanis | Greece | |||||
кат. 85 кг | 9 | Едис Чираков | "Каолин-2000" | Глоджево | |||
1 | Реджеб Юмер | Bulgaria | 10 | Николай Пеев | "Загорец" | Нова Загора | |
2 | Erhan Gherorghe | Moldova | |||||
3 | Дельо Михалев | "Загорец" | Нова Загора | кат. 100 кг | |||
3 | Christos Petridis | Greece | 1 | Адел Бакър | Bulgaria | ||
5 | Leon Constantin | Moldova | 2 | Ajoceri Dumitru | Moldova | ||
5 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Антон Златков | "Левски" | София |
7 | Павел Иванов | Bulgaria | 4 | Даниел Веселинов | Bulgaria | ||
FINAL CLASSIFICATION - FW | |||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | ||||||
1 | Петя Делчева | Bulgaria | 1 | Мариела Желязкова | Bulgaria | ||
2 | Мерал Зиберова | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Leorda Maria | Moldova | |
3 | Пенка Петкова | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Гинка Тодорова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
4 | Димитринка Сергеева | "Вълко Костов" | Симеоновград | ||||
5 | Пламена Бунарова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 46 кг | |||
1 | Dragutan Mariana | Moldova | |||||
кат. 43 кг | 2 | Раймял Зиберова | Bulgaria | ||||
1 | Ana Andreea Beatrice | Roumania | 3 | Светлана Караянева | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Атанаска Русева | Bulgaria | 4 | Мария Христова | "Загорец" | Нова Загора | |
3 | Gorgos Elena Gabirela | Roumania | |||||
кат. 52 кг | |||||||
кат. 49 кг | 1 | Сезен Белберова | Bulgaria | ||||
1 | Кремена Петрова | Bulgaria | 2 | Barbulescu Mihaela | Roumania | ||
2 | Весела Бръмчева | Bulgaria | 3 | Maria Yani | Greece | ||
4 | Стела Ангелова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 56 кг | |||||||
1 | Nichita Anastasia | Moldova | кат. 60 кг | ||||
2 | Александрина Кашинова | Bulgaria | 1 | Panis Daniela | Moldova | ||
3 | Таня Тенева | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Markela Tsumusli | Greece | |
4 | Руска Максимова | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Юлияна Иванова | Bulgaria | |
5 | Хава Мехмедалиева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
кат. 65 кг | кат. 70 кг | ||||||
1 | Сийка Иванова | Bulgaria | 1 | Дониана Петрова | Bulgaria | ||
2 | Christina-Maria Ampatzi | Greece | 2 | Abadi Hristina | Greece | ||
3 | Ева Янкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Росица Маркова | АСК "Сливен" | Сливен |
4 | Юлджан Алиева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
The best international FW - Nichita Anastasia - Moldova, cat. 56 kg | |||||||
The best international FS - Lehr Horst - Germany, cat. 46 kg | |||||||
The best bulgarian FW - Sezen Belberova - Bulgaria, cat. 52 kg | |||||||
The best bulgarian FS - Dzhan Bekir - Bulgaria, cat. 69 kg | |||||||
The most ethical coach - Sufijan Ismaili, Macedonia | |||||||
The best referee - Stoyko Nedev, Bulgaria | |||||||
Главен съдия: /п/ Светлен Генчев | Главен секретар: /п/ Али Пъръшмолла |