Архив резултати
ДЛОШ по класическа борба - мъже (4-5.07.2015, гр. Пловдив)
- Събота, 04 Юли 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 59 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Иво Ангелов | "Миньор" | Перник | 1 | Константин Стас | "Славия-2009" | София |
2 | Йото Христов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Николай Вичев | "Левски" | София |
3 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Халил Атанасов | "НСА-Академик" | София |
3 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана |
5 | Радослав Василев | "НСА-Академик" | София | 5 | Георги Борчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Андрей Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Радослав Палчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 7 | Станислав Борисов | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Кристиян Бахчеванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Момчил Сирашки | "НСА-Академик" | София |
9 | Светослав Димитров | "Левски" | София | 9 | Стоян Чобанов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково |
10 | Недялко Петров | "Левски" | София | 10 | Яник Кънчашки | "Левски" | София |
11 | Калоян Златев | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Цветомир Пенев | "Мерек" | Дупница |
12 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана | 12 | Радостин Павлов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
13 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Неделчо Димитров | "Дупница" | Дупница |
14 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Стоян Кубатов | "Левски" | София |
15 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Андрей Борисов | "НСА-Академик" | София |
16 | Благовест Папазов | "Локомотив" | Пловдив | 16 | Александър Кежеов | "Левски" | София |
17 | Марио Михайлов | "НСА-Академик" | София | 17 | Даниел Балтов | "Локомотив" | Пловдив |
18 | Петко Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 18 | Лазар Йотов | "Изобор" | Плевен |
19 | Марио Калпазанов | "Изобор" | Плевен | 19 | Мирослав Чакъров | "Левски" | Карлово |
20 | Венцислав Илиев | "Левски" | София | 20 | Любомир Мъглов | "Атлетик" | Пловдив |
21 | Десислав Дормишев | "Рилски спортист" | Самоков | 21 | Марио Ботевски | "Селановци-93" | Селановци |
22 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 22 | Васил Тачев | "НСА-Академик" | София |
23 | Йордан Нонов | "Левски" | София | 23 | Румен Лазаров | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
24 | Милен Караиванов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 24 | Севдалин Савков | "Славия" | София |
25 | Детелин Димитров | "НСА-Академик" | София | 25 | Мартин Борисов | "НСА-Академик" | София |
26 | Йордан Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 26 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков |
27 | Радостин Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 27 | Борис Маринов | "Славия" | София |
28 | Сашо Маринов | "Витяз-Панев" | Варна | ||||
дк | Асен Камбуров | "Атлетик-2004" | Куклен | кат. 71 кг | |||
1 | Майкъл Измирлийски | "НСА-Академик" | София | ||||
кат. 75 кг | 2 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Илиян Георгиев | "Миньор" | Перник | 3 | Михаил Петков | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Пламен Палев | "Васил и Геоги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Емилиян Недев | "НСА-Академик" | София |
3 | Росиян Дермански | "НСА-Академик" | София | 5 | Сали Сали | "Левски" | София |
3 | Стилиян Найденов | "НСА-Академик" | София | 5 | Марио Борисов | "Миньор" | Перник |
5 | Арман Арменович | "Левски" | София | 7 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Стефан Дюлгеров | "НСА-Академик" | София | 8 | Кристиян Тошков | "НСА-Академик" | София |
7 | Йоан Генчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 9 | Сюлеман Сюлейман | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Сали Кехайов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 10 | Владимир Георгиев | "НСА-Академик" | София |
9 | Васил Славов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 11 | Петър Георгиев | "Левски" | София |
10 | Атанас Колев | "Левски" | София | 12 | Васил Пенев | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
11 | Георги Заяков | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Алекс Шейнов | "НСА-Академик" | София |
12 | Димитър Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Тунай Бекир | "НСА-Академик" | София |
13 | Милен Калчев | "Берое" | Ст.Загора | 15 | Теодор Вакарелски | "Славия" | София |
14 | Борислав Лилов | "Левски" | Карлово | 16 | Станислав Маринов | "Витяз-Панев" | Варна |
15 | Христо Кличуров | "Марек" | Дупница | 17 | Тихомир Петков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
кат. 80 кг | кат. 85 кг | ||||||
1 | Даниел Александров | "Миньор" | Перник | 1 | Христо Маринов | "Миньор" | Перник |
2 | Явор Янакиев | "Миньор" | Перник | 2 | Николай Байряков | "НСА-Академик" | София |
3 | Марио Доцин | "НСА-Академик" | София | 3 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Антонио Вражев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Станислав Кънев | "НСА-Академик" | София |
5 | Боян Загоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Благовест Линджов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Николай Иванов | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Борислав Велев | "Славия" | София | 7 | Юлиян Алдомиров | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Филип Калайджиев | "НСА-Академик" | София | 8 | Кирил Милов | "Левски" | София |
9 | Косьо Иванов | "НСА-Академик" | София | 9 | Николай Добрев | "Локомотив-93" | Варна |
10 | Илко Борисов | "Изобор" | Плевен | 10 | Ангел Ценов | "НСА-Академик" | София |
11 | Иван Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 11 | Георги Ташев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
12 | Бони Стоев | "Левски" | Карлово | 12 | Тихомир Спахийски | "Ловеч" | Ловеч |
13 | Тошко Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Мариян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков |
14 | Слави Найденов | "Левски" | Карлово | 14 | Ради Недков | "НСА-Академик" | София |
15 | Христо Павлов | "НСА-Академик" | София | 15 | Александър Кабаков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
16 | Николай Минков | "Левски" | Карлово | 16 | Георги Иванов | "Изобор" | Плевен |
17 | Любослав Стоименов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
кат. 98 кг | |||||||
1 | Елис Гури | "Миньор" | Перник | кат. 130 кг | |||
2 | Иван Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Любомир Димитров | "Миньор" | Перник |
3 | Радослав Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Петър Богаевски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Пламен Ташев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Юлиян Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
5 | Даниел Банков | "НСА-Академик" | София | 3 | Михаил Павлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Асен Табаков | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Николай Кашинов | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Серги Сергиев | "Миньор" | Перник | 5 | Мартин Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
8 | Симеон Станкович | "Славия" | София | 7 | Иван Михайлов | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Леонид Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Миша Аракелян | "НСА-Академик" | София |
10 | Тодор Чонов | "Левски" | Карлово | 9 | Васил Василев | "Мерек" | Дупница |
11 | Даниел Кардашлиев | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив |
11 | Сотир Беков | "НСА-Академик" | София | 11 | Ивайло Костов | "НСА-Академик" | София |
13 | Иван Аврамов | "НСА-Академик" | София | ||||
14 | Ивайло Върбев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
15 | Олег Стоянов | "НСА-Академик" | София | ||||
16 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
17 | Лазар Лазаров | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
18 | Иво Кьосев | "Левски" | София | ||||
19 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
20 | Иван П. Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | Отборно класиране | |||
21 | Спас Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | "Миньор" | Перник | 75 т. |
22 | Фейсал Борисов | "Славия" | София | 2 | "НСА-Академик" | София | 67 т. |
23 | Стефан Андреев | "Левски" | София | 3 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 65 т. |
Най-техничен състезател - Иво Ангелов, кат. 59 кг, "Миньор", Перник | |||||||
Най-резултатен състезател - Константин Стас, кат. 66 кг, "Славия-2009" София | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов /п/ | Гл.секретар: П. Лазов |