Архив резултати
Х-ти турнир по св. борба за купата на кмета на община Кърджали (24.05.2015 г. - с. Стремци)
- Понеделник, 25 Май 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 28 кг - ПОДГ.ГРУПА | кат. 53 кг - МОМЧЕТА | ||||||
1 | Денис Хикмет | "Крепост" | Стремци | 1 | Назми Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Йордан Котрулев | "Би Риал" | Сандански | 2 | Райчо Иванов | "Ангел войвода" | Хасково |
3 | Тодор Иванов | "Марица-Изток" | Раднево | ||||
кат. 35 кг - ПОДГ.ГРУПА | 3 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци | |||
1 | Гьокан Хазъм | "Крепост" | Стремци | 5 | Куманоудис Панайотис | Гърция | |
2 | Калоян Атанасов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 5 | Николай Маринов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Слави Стаменов | "Би Риал" | Сандански | 7 | Божидар Дичев | "Загорец" | Нова Загора |
3 | Вартанян Георги | Гърция | 8 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Борис Димитров | "Загорец" | Нова Загора | 9 | Николай Камбуров | "Марица-Изток" | Раднево |
5 | Зарко Колев | "Гладиатор" | Овощник | 10 | Умут Юсеин | Момчилград | |
7 | Стилиян Джоров | "Крепост" | Сандански | ||||
8 | Богомил Илиев | "Би Риал" | Сандански | кат. 59 кг - МОМЧЕТА | |||
9 | Георги Георгиев | "Загорец" | Нова Загора | 1 | Расим Хюсню | "Крепост" | Стремци |
10 | Калоян Попов | Момчилград | 2 | Диян Великов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 32 кг - ДЕЦА | 3 | Фахри Шенол | "Крепост" | Стремци | |||
1 | Рухан Хюсню | "Крепост" | Стремци | 5 | Мелих Мехмед | "Кърджали" | Кърджали |
2 | Хенвяр Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Джем Мустафа | "Кърджали" | Кърджали |
3 | Галин Христов | "Миньор" | Раднево | 7 | Валентин Иванов | "Марица-Изток" | Раднево |
3 | Гюкан Рейхан | "Крепост" | Стремци | 8 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали |
5 | Селяйтин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
5 | Божидар Джоров | "Би Риал" | Сандански | кат. 66 кг - МОМЧЕТА | |||
7 | Зейхан Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Мерт Мурат | "Крепост" | Стремци |
8 | Александър Тодоров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 2 | Фердун Ферудун | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
3 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
кат. 35 кг - ДЕЦА | 3 | Станимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Иван Стоянов | "Миньор" | Раднево | 5 | Юмер Селятин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
2 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора | 6 | Милкидис Георгиос | Гърция | |
3 | Бердан Хасан | "Крепост" | Стремци | ||||
3 | Живко Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 73 кг - МОМЧЕТА | |||
5 | Красимир Анев | "Марица-Изток" | Раднево | 1 | Емре Юксел | "Крепост" | Стремци |
5 | Михаил Лазаров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 2 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Стоян Анодолиев | "Кърджали" | Кърджали | 3 | Мавро Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Ахмед Мюмюн | Караманци | 3 | Коймароте Атанасиос | Гърция | ||
5 | Суат Вели | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | ||||
кат. 42 кг - ДЕЦА | |||||||
1 | Радомир Стоянов | "Миньор" | Раднево | кат. + 85 кг - МОМЧЕТА | |||
2 | Руфет Рашит | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Дарин Дралчев | "Крепост" | Стремци |
3 | Бирджан Рейхан | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 2 | Мустафа Мустафа | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
3 | Енис Мустафа | "Крепост" | Стремци | 3 | Мюмюн Дурмушали | "Кърджали" | Кърджали |
5 | Тугай Емин | "Кърджали" | Кърджали | ||||
5 | Сюлейман Кабаклиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 58 кг - КАДЕТИ | |||
7 | Наимджан Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | 1 | Фарис Фаик | "Крепост" | Стремци |
8 | Ениз Махмуд | "Кърджали" | Кърджали | 2 | Расим Хюсню | "Крепост" | Стремци |
9 | Алпай Юсуф | Момчилград | 3 | Баръш Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | |
10 | Иван Иванов | "Миньор" | Раднево | 3 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград |
11 | Рейхан Исмаил | "Кърджали" | Кърджали | 5 | Биник Иван | Гърция | |
12 | Стивън Христов | "Загорец" | Нова Загора | 6 | Георги Иванов | "Марица-Изток" | Раднево |
7 | Иван Сандев | "Марица-Изток" | Раднево | ||||
кат. 69 кг - КАДЕТИ | |||||||
1 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци | кат. 63 кг - КАДЕТИ | |||
2 | Джемал Али | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Дургут Тасим | "Крепост" | Стремци |
3 | Исус Славов | "Марица-Изток" | Раднево | 2 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Бейхан Рамадан | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград |
5 | Галин Генов | "Марица-Изток" | Раднево | 3 | Севдар Фаик | "Крепост" | Стремци |
6 | Красимир Димитров | "Марица-Изток" | Раднево | 5 | Ивелиан Минов | "Загорец" | Нова Загора |
Купа за най-техничен състезател - Рухан Хюсню, СК Борба "Крепост", Стремци, кат. 32 кг | |||||||
Купа за най-резултатен състезател - Гьокан Хазъм, СК Борба "Крепост", Стремци, кат. 35 кг | |||||||
Купа за най-добър гостуващ състезател - Иван Стоянов, СК Борба, гр. Раднево, кат. 35 кг | |||||||
Гл. съдия: Кудрет Ашим | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |