Архив резултати
ДЛОШ по свободна борба – момичета (8-9.04.2015 г. - гр. Сливен)
- Четвъртък, 09 Април 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Ралица Балутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Жулиета Желязкова | "Дан Колов" | В.Преслав |
2 | Катерина Колева | "Багаин" | Силистра | 2 | Кристияна Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Виолета Миткова | "Вълко Костов" | Симеоновград | 3 | Мариела Алексова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
кат. 34 кг | кат. 37 кг | ||||||
1 | Деница Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Аделина Момъкова | "Локомотив" | Г.Оряховица |
2 | Александрина Николова | "Приморец" | Аксаково | 2 | Петя Делчева | "Ангел войвода" | Хасково |
3 | Яница Иванова | "Ставен" | Сливен | ||||
кат. 40 кг | 3 | Жулиета Бонева | "Загорец" | Нова Загора | |||
1 | Мерал Зиберова | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Айлин Ахмедова | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Божидара Георгиева | "Вълко Костов" | Симеоновград |
3 | Димитринка Сергеева | "Вълко Костов" | Симеоновград | 7 | Нерлин Иванова | "Дан Колов" | В.Преслав |
3 | Даниела Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Йоанна Великова | "Багаин" | Силистра |
5 | Сезен Мехмедова | "Дан Колов" | В.Преслав | ||||
5 | Иванка Тодорова | "Тича" | Д.чифлик | кат. 44 кг | |||
7 | Иванка Балутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Мариела Желязкова | "Странджа-2001" | Средец |
8 | Надежда Асенова | "Дан Колов" | В.Преслав | 2 | Румяна Бонева | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Ревека Янкова | "Никола Станчев" | Созопол | ||||
кат. 48 кг | 3 | Йоанна Петрова | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Моника Балутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Атанаска Петрова | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Валентина Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Мария Ангелова | "Ботев-93" | Враца | 7 | Десислава Асенова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Бетина Колева | "Берое" | Стара Загора | 8 | Мария Барутска | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Симона Андреева | "Ангел войвода" | Хасково | 9 | Йорданка Чеперигова | "Тракия-93" | Стамболийски |
5 | Даяна Янчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
7 | Станимира Танева | "Загорец" | Нова Загора | кат. 52 кг | |||
8 | Невзие Фаим | "Тича" | Д.чифлик | 1 | Светлана Караянева | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Радостина Димитрова | "Тича" | Д.чифлик | 2 | Кристина Мечкова | "Казанлък" | Казанлък |
10 | Гергана Златева | "Багаин" | Силистра | 3 | Габреила Великова | "Херкулес" | Ямбол |
11 | Павлина Иванова | "Берое" | Стара Загора | 3 | Недрет Симеонова | "Стефан Караджа" | Елхово |
12 | Сибел Алипиева | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Пламена Пенева | "Изобор" | Плевен |
13 | Биляна Асенова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Айджан Ибрям | "Олимпиец" | Търговище |
14 | Габриела Тодорова | "Дунав" | Сливо поле | 7 | Добрина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
15 | Ивелина Искърова | "Класик" | Белене | 8 | Станимира Янкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Лили Венкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Златка Данаилова | "Ангел войвода" | Хасково |
10 | Диана Асенова | "Класик" | Белене | ||||
кат. 62 кг | |||||||
1 | Ева Янкова | "Никола Станчев" | Созопол | кат. 57 кг | |||
2 | Красимира Панчева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Таня Тенева | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Виктория Камбурова | "Марица-Изток" | Раднево | 2 | Петя Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Сузана Миланова | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Руска Максимова | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Моника Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Теодора Александрова | "Дунав" | Сливо поле |
5 | Емел Зекерие | "Шампиони" | Самуил | 5 | Елица Петкова | "Локомотив" | Г.Оряховица |
7 | Байрие Ходжова | "Тракия-93" | Стамболийски | 5 | Атанаска Илиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Александра Кирилова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 7 | Нурхаят Идрисова | "Класик" | Белене |
8 | Никол Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 70 кг | 9 | Йоана Костова | "Бобошево" | Бобошево | |||
1 | Сийка Иванова | "Левски" | София | 10 | Назифе Таир | "Руен" | Руен |
2 | Йоана Стоичкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 11 | Хава Мехмедалиева | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Камелия Христова | "Марица-Изток" | Раднево | 12 | Мюрвет Хасанова | "Тича" | Д.чифлик |
3 | Дебора Анастасова | "Марица-Изток" | Раднево | 13 | Селин Сезгин | "Кубадън" | Лозница |
5 | Антония Михайлова | "Дан Колов" | Елена | ||||
5 | Ивета Бойнова | "Берое" | Стара Загора | ||||
7 | Христина Йотовска | "Изобор" | Плевен | ||||
8 | Ниляй Бейти | "Шампиони" | Самуил | ||||
9 | Габриела Дойчева | "Локомотив" | Пловдив | ||||
10 | Дамяна Йовчева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
11 | Иванка Йорданова | "Стефан Караджа" | Елхово | ||||
Най-технична състезателка - Светлана Караянева - АСК "Сливен", гр. Сливен, кат. 52 кг | |||||||
Най-резултатна състезателка - Таня Тенева, СК Борба "Димитровград", Дгр, кат. 57 кг | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |