Архив резултати
ДЛП - жени (21-22.02.2015, София)
- Неделя, 22 Февруари 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 48 кг | кат. 53 кг | ||||||||
1 | Миглена Селишка | 96 | "Левски" | София | 1 | Пепа Димитрова | 92 | "НСА-Академик" | София |
2 | Елица Янкова | 94 | "Левски" | София | 2 | Кристина Велева | 93 | "Тракиец" | Пловдив |
3 | Мария Маринска | 97 | "Левски" | София | 3 | Ивана Димитрова | 94 | "НСА-Академик" | София |
3 | Габриела Кирилова | 74 | СК Борба, самбо, джудо | Видин | 3 | Ирена Георгиева | 84 | "Ботев-93" | Враца |
5 | Веселка Тенева | 92 | "Берое" | Стара Загора | 5 | Ивелина Вълева | 94 | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Ивона Горова | 94 | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 6 | Еми Атанасова | 97 | "Изобор" | Плевен |
7 | Миглена Никифорова | 96 | "НСА-Академик" | София | 7 | Беатрис Борисова | 97 | "Левски" | София |
8 | Мария Джурова | 93 | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |||||
9 | Надежда Димова | 97 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 58 кг | ||||
10 | Даяна Кундрева | 97 | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Мими Христова | 93 | "Левски" | София |
11 | Адриана Димитрова | 90 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Виктория Бобева | 95 | "Димитровград" | Димитровград |
12 | Глория Коева | 91 | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Виолета Симеонова | 87 | "Бобошево" | Бобошево |
13 | Мирела Димитрова | 97 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Росица Иванова | 96 | "Херкулес" | Ямбол |
14 | Фатме Мандева | 97 | "Левски" | София | 5 | Красимира Йоргова | 96 | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Пепа Перчинска | 72 | "Херкулес" | Ямбол | |||||
кат. 55 кг | 7 | Мерлин Славчева | 93 | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Евелина Николова | 93 | "НСА-Академик" | София | |||||
2 | Паулина Коджабашева | 97 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 63 кг | ||||
3 | Живка Иванова | 93 | "НСА-Академик" | София | 1 | Елина Васева | 86 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Джуана Генева | 95 | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Вероника Стайкова | 95 | "НСА-Академик" | София |
5 | Елеонора Станчева | 91 | "НСА-Академик" | София | 3 | Цветомира Стефанова | 96 | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Николета Лунджова | 97 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 4 | Мария Дачева | 88 | "Херкулес" | Ямбол |
Биляна Дудова | 97 | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 | 5 | Христина Стоянова | 86 | "Херкулес" | Ямбол | |
кат. 60 кг | кат. 75 кг | ||||||||
1 | Тайбе Юсеин | 91 | "Левски" | София | 1 | Станка Христова | 83 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Мария Учкова | 76 | СК Борба и самбо | Ямбол | 2 | Офелия Туджарова | 95 | "НСА-Академик" | София |
3 | Веселина Йорданова | 88 | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Златка Жекова | 93 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
4 | Ани Диимтрова | 93 | "Васил и Георг Илиеви" | Кюстендил | 4 | Хаджер Юмер | 94 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
кат. 69 кг | |||||||||
1 | Даяна Иванова | 93 | "Берое" | Стара Загора | 5 | Джанан Манолова | 93 | "НСА-Академик" | София |
2 | Валентина Райчева | 79 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Василена Джамбазова | 96 | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Габриела Василева | 92 | "НСА-Академик" | София | 8 | Стефка Викторова | 76 | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
3 | София Георгиева | 95 | "Левски" | София | 9 | Цеца Димитрова | 92 | СК Борба,самбо,джудо | Видин |
5 | Габриела Пейчева | 95 | "Левски" | София | |||||
Най-технична състезателка - Станка Златева, "Черноморец-св.борба", Бургас, кат. 75 кг | |||||||||
Най-резултатна състезателка - Тайбе Юсеин, СК Борба "Левски", София, кат. 60 кг | |||||||||
Гл.съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |