Архив резултати
ДЛП - момчета, свободен стил (23-25.01.2015 г. - Бургас)
- Неделя, 25 Януари 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ |
|||||||
кат. 32 кг |
кат. 35 кг |
||||||
1 |
Марин Петков |
"Илия Павлов" |
В.Търново |
1 |
Стоян Георгиев |
"Димитровград" |
Димитровград |
2 |
Николай Николаев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
2 |
Денис Зекериев |
"Олимпиец" |
Търговище |
3 |
Пламен Стефанов |
"Царевец-Етър-93" |
В.Търново |
3 |
Халит Гюлбиев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
3 |
Атанас Иванов |
"Стефан Караджа" |
Елхово |
3 |
Никола Викторов |
"Етър-Виктори-2011" |
В.Търново |
5 |
Денис Георгиев |
"Херкулес" |
Ямбол |
5 |
Михаил Янакиев |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
5 |
Минчо Минчев |
"Загорец" |
Нова Загора |
5 |
Нурай Ахмедов |
"Олимпиец" |
Търговище |
7 |
Димитър Монев |
"Херкулес" |
Ямбол |
7 |
Радослав Кирилов |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
8 |
Исус Караманов |
"Херкулес" |
Ямбол |
8 |
Валери Стоименов |
"Митекс" |
Ямбол |
9 |
Али Расимов |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
9 |
Шенол Мъсарлиев |
"Бистрица-Абланица" |
Абланица |
кат. 38 кг |
кат. 42 кг |
||||||
1 |
Цветан Мустафов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
1 |
Илия Христов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
2 |
Димитър Иванов |
"Стефан Караджа" |
Елхово |
2 |
Юзнур Мехмедов |
"Кубадън" |
Лозница |
3 |
Костадин Гуцев |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
3 |
Атанас Атанасов |
"Димитровград" |
Димитровград |
3 |
Петко Петков |
"Странджа-2001" |
Средец |
3 |
Димитър Рандев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
5 |
Милен Давидов |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
5 |
Симеон Шидеров |
"Никола Станчев" |
Созопол |
5 |
Сергей Бонев |
"Берое" |
Стара Загора |
5 |
Ердинч Таукчу |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
7 |
Мустафа Исмедов |
СК Борба и самбо |
Ямбол |
7 |
Георги Жисгов |
"Димитровград" |
Димитровград |
8 |
Данаил Дилков |
"Димитровград" |
Димитровград |
8 |
Мехмед Мехмедов |
"Кубадън" |
Лозница |
9 |
Хюсеин Хюсеинов |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
9 |
Ердал Сали |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
10 |
Милен Алиев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
10 |
Йордан Попов |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
11 |
Емил Димитров |
"Митекс" |
Благоевград |
11 |
Еркан Зия |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
12 |
Ангел Балтов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
12 |
Нурхан Назмиев |
"Кубадън" |
Лозница |
13 |
Джанер Юсмен |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
13 |
Серкан Сюлейман |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
14 |
Аксин Живков |
"Лудогорец-Паисиево" |
Паисиево |
14 |
Християн Димитров |
АСК "Сливен" |
Сливен |
15 |
Илкбент Исмаилов |
"Олимпиец" |
Търговище |
15 |
Вилислав Малинов |
"Левски" |
София |
16 |
Ивайло Божилов |
"Локомотив" |
Пловдив |
16 |
Боян Димитров |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
17 |
Гюкан Исмаил |
"Лудогорец-Паисиево" |
Паисиево |
17 |
Георги Раев |
"Тракиец" |
Пловдив |
18 |
Джан Ибрям |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
18 |
Нурмукамед Мукхамадиев |
"Айтос" |
Айтос |
19 |
Кристиян Янков |
"Ангел войвода" |
Хасково |
||||
кат. 47 кг |
20 |
Якуб Мехмед |
"Черноморски сокол" |
Варна |
|||
1 |
Димитър Ангелов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
21 |
Васил Стамов |
"Херкулес" |
Ямбол |
2 |
Киро Михов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
22 |
Шукри Вранчев |
"Локомотив" |
Пловдив |
3 |
Илия Иванов |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
23 |
Ник Врайков |
"Царевец-Етър-93" |
В.Търново |
3 |
Алиш Алиш |
"Айтос" |
Айтос |
24 |
Виктор Стоянов |
"Черноморски сокол" |
Варна |
5 |
Райчо Иванов |
"Ангел войвода-Хасково" |
Хасково |
25 |
Мустафа Мустафа |
"Руен" |
Руен |
5 |
Юсуф Исуфов |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
26 |
Николай Панев |
"Димитровград" |
Димитровград |
7 |
Мустафа Фаик |
"Крепост" |
Стремци |
27 |
Лазар Дончев |
"Би Риал" |
Сандански |
8 |
Иван Иванов |
"Димитровград" |
Димитровград |
28 |
Айдън Юмер |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
9 |
Антон Паралов |
"Локомотив" |
Пловдив |
||||
10 |
Димитър Тодоров |
"Димитровград" |
Димитровград |
кат. 53 кг |
|||
11 |
Рамадан Рамадан |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
1 |
Мехмед Мехмедов |
СК Борба и самбо |
Ямбол |
12 |
Амза Тиракъ |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
2 |
Стилян Илиев |
"Димитровград" |
Димитровград |
13 |
Иван Бангов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
3 |
Ивайло Христов |
"Странджа-2001" |
Средец |
14 |
Серхат Реджеб |
"Лудогорец-Паисиево" |
Паисиево |
3 |
Иван Михалев |
"Берое" |
Стара Загора |
15 |
Стоян Стоянов |
"Левски" |
София |
5 |
Елисей Янков |
"Никола Станчев" |
Созопол |
16 |
Хасан Хюсеинов |
"Агросем" |
Острово |
5 |
Христо Георгиев |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
17 |
Светослав Делев |
"Левски" |
София |
7 |
Расим Расим |
"Ангел войвода-Хасково" |
Хасково |
18 |
Преслав Върбанов |
"Илия Павлов" |
В.Търново |
8 |
Назми Ибрямов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
19 |
Божидар Дичев |
"Загорец" |
Нова Загора |
9 |
Ешреф Емилов |
"Лудогорец-Паисиево" |
Паисиево |
20 |
Станимир Янев |
"Продан Гарджев" |
Бургас |
10 |
Страхил Юриев |
"Ангел войвода-Хасково" |
Хасково |
21 |
Венцислав Николов |
"Черноморски сокол" |
Варна |
11 |
Иван Петров |
"Ловеч" |
Ловеч |
22 |
Стефан Стефанов |
"Ангел войвода" |
Хасково |
12 |
Даниел Велчев |
"Тракиец" |
Пловдив |
23 |
Гюнер Мустафа |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
13 |
Гюрджан Осман |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
24 |
Петър Тенев |
"Димитровград" |
Димитровград |
14 |
Мехмед Джевдет |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
25 |
Георги Николов |
"Би Риал" |
Сандански |
15 |
Ибрям Ибрямов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
26 |
Мехмед Мехмед |
"Руен" |
Руен |
16 |
Слави Йоргов |
"Берое" |
Стара Загора |
27 |
Мартин Владиков |
"Би Риал" |
Сандански |
17 |
Радостин Боев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
28 |
Георги Василев |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
18 |
Балю Стоянов |
"Никола Станчев" |
Созопол |
29 |
Октай Заид |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
19 |
Исмет Делимустафа |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
30 |
Даниел Миндев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
20 |
Станимир Петров |
"Ловеч" |
Ловеч |
31 |
Николай Камбуров |
"Марица-Изток" |
Раднево |
21 |
Михаил Великов |
"Никола Станчев" |
Созопол |
32 |
Николай Кръстев |
"Черноморски сокол" |
Варна |
22 |
Огнян Николов |
"Левски" |
София |
33 |
Мерт Славов |
"Ангел войвода-Хасково" |
Хасково |
23 |
Борислав Колев |
"Илия Павлов" |
В.Търново |
34 |
Алкин Ахмедов |
"Олимпиец" |
Търговище |
24 |
Александър Димитров |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
35 |
Стилиян Йорданов |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
25 |
Александър Георгиев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
26 |
Стоян Божинов |
"Би Риал" |
Сандански |
||||
кат. 59 кг |
27 |
Николай Димитров |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
|||
1 |
Иван Бадавров |
"Димитровград" |
Димитровград |
28 |
Станислав Иванов |
"Казанлък" |
Казанлък |
2 |
Николай Михайлов |
"Илия Павлов" |
В.Търново |
29 |
Йоан Георгиев |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
3 |
Фердун Ферудун |
"Лудогорец-Паисиево" |
Паисиево |
30 |
Мустафа Салим |
"Руен" |
Руен |
3 |
Живко Веселинов |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
31 |
Стефан Стефанов |
"Загорец" |
Нова Загора |
5 |
Окан Османов |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
32 |
Петко Недев |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
5 |
Деян Великов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
33 |
Николай Ахмедов |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
7 |
Милко Тренчев |
"Митекс" |
Благоевград |
34 |
Адриян Георгиев |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
8 |
Николай Скендеров |
"Димитровград" |
Димитровград |
35 |
Румен Боянов |
"Загорец" |
Нова Загора |
9 |
Станимир Димитров |
АСК "Сливен" |
Сливен |
36 |
Христо Иванов |
"Би Риал" |
Сандански |
10 |
Ежевит Коев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
37 |
Диян Радев |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
11 |
Георги Николов |
"Тракиец" |
Пловдив |
||||
12 |
Фахри Фаик |
"Крепост" |
Стремци |
кат. 66 кг |
|||
13 |
Велислав Маринов |
"Добруджански юнак-96" |
Силистра |
1 |
Боби Ников |
"Димитровград" |
Димитровград |
14 |
Окан Февзиев |
"Шумен" |
Шумен |
2 |
Емре Мурад |
"Крепост" |
Стремци |
15 |
Стивън Стоянов |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
3 |
Мерт Рамадан |
"Ангел войвода-Хасково" |
Хасково |
16 |
Айхан Сабри |
"Лудогорец-Паисиево" |
Паисиево |
3 |
Осман Халиибрям |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
17 |
Орхан Мустафов |
"Тракиец" |
Пловдив |
5 |
Денис Камберов |
"Локомотив" |
Пловдив |
18 |
Денис Михайлов |
"Херкулес" |
Ямбол |
5 |
Димитър Димов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
19 |
Мехмед Ахмед |
"Айтос" |
Айтос |
7 |
Чавдар Минев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
20 |
Юмер Селиатин |
"Лудогорец-Паисиево" |
Паисиево |
8 |
Тихомир Стоянов |
"Берое" |
Стара Загора |
21 |
Слав Славов |
"Загорец" |
Нова Загора |
9 |
Борис Трендафилов |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
22 |
Гюрсел Хасан |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
10 |
Николай Христов |
"Олимпиец" |
Търговище |
23 |
Ахмед Сюлейманов |
"Кубадън" |
Лозница |
11 |
Георги Стоянов |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
24 |
Васил Радулов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
12 |
Илия Марков |
"Би Риал" |
Сандански |
25 |
Рида Ридаев |
"Шумен" |
Шумен |
13 |
Павел Райков |
"Продан Гарджев" |
Бургас |
26 |
Денис Шейнов |
"Локомотив" |
Пловдив |
14 |
Божидар Тотев |
"Дан Колов" |
Севлиево |
27 |
Мерт Мехмедов |
"Шумен" |
Шумен |
15 |
Туран Караали |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
28 |
Осман Осман |
"Агросем" |
Острово |
16 |
Даниел Гълъбов |
"Дан Колов" |
Севлиево |
29 |
Димитър Иванов |
"Ангел войвода-Хасково" |
Хасково |
17 |
Ибрям Касим |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
30 |
Емануил Минчев |
"Берое" |
Стара Загора |
18 |
Виктор Николов |
"Добруджански юнак-96" |
Силистра |
31 |
Йордан Йовчев |
"Левски" |
София |
19 |
Владимир Славов |
"Добруджански юнак-96" |
Силистра |
32 |
Денис Динев |
"Берое" |
Стара Загора |
20 |
Вито Кьосев |
"Би Риал" |
Сандански |
33 |
Георги Кръстев |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
21 |
Виктор Иванов |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
34 |
Жулиен Стоев |
"Марица-Изток" |
Раднево |
22 |
Никола Славов |
"Берое" |
Стара Загора |
35 |
Кольо Димитров |
АСК "Сливен" |
Сливен |
23 |
Магриот Маринов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
24 |
Сергин Юсеин |
"Добруджански юнак-96" |
Силистра |
||||
кат. 73 кг |
25 |
Румен Костадинов |
СК Борба и самбо |
Ямбол |
|||
1 |
Васил Ангелов |
"Димитровград" |
Димитровград |
26 |
Кристиян Георгиев |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
2 |
Живко Кадънков |
"Странджа-2001" |
Средец |
||||
3 |
Георги Георгиев |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
кат. 85 кг |
|||
3 |
Йордан Георгиев |
"Олимпиец" |
Търговище |
1 |
Тодор Калов |
"Никола Станчев" |
Созопол |
5 |
Йордан Шкапов |
"Митекс" |
Благоевград |
2 |
Димитър Христов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
5 |
Динко Иванов |
"Никола Станчев" |
Созопол |
3 |
Въчо Делчев |
"Димитровград" |
Димитровград |
7 |
Денис Крумов |
"Добруджански юнак-96" |
Силистра |
3 |
Стилиян Йовчев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
8 |
Цветан Евтимов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
5 |
Стоян Йорданов |
"Никола Станчев" |
Созопол |
9 |
Красимир Йорданов |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
5 |
Стелиян Христакиев |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
10 |
Еркан Елиман |
"Руен" |
Руен |
7 |
Артур Савчев |
"Ловеч" |
Ловеч |
11 |
Мавро Георгиев |
"Продан Гарджев" |
Бургас |
8 |
Мехмед Мехмед |
"Агросем" |
Острово |
12 |
Юлиян Юлиянов |
"Айтос" |
Айтос |
9 |
Съби Парашкевов |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
13 |
Марсело Милков |
"Ловеч" |
Ловеч |
10 |
Данчо Ванчев |
"Ангел войвода-Хасково" |
Хасково |
14 |
Георги Велев |
"Левски" |
София |
11 |
Суат Вели |
"Лудогорец-Паисиево" |
Паисиево |
15 |
Сезер Фераим |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
12 |
Стойчо Добрев |
"Шумен" |
Шумен |
13 |
Алкин Ахмед |
"Добруджански юнак" |
Силистра |
||||
кат. +85 кг |
14 |
Мартин Атанасов |
"Олимпиец" |
Търговище |
|||
1 |
Дарин Дралчев |
"Берое" |
Стара Загора |
15 |
Мариян Владимиров |
"Черноморски сокол" |
Варна |
2 |
Пламен Йорданов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
16 |
Александър Балабанов |
"Никола Станчев" |
Созопол |
3 |
Хасан Хасан |
"Кубадън" |
Лозница |
17 |
Тодор Василев |
"Берое" |
Стара Загора |
3 |
Алпай Фаиков |
"Юнак-Локомотив" |
Русе |
||||
5 |
Петър Михайлов |
"Черноморски сокол" |
Варна |
||||
5 |
Костадин Георгиев |
"Стефан Караджа" |
Елхово |
||||
7 |
Николай Петров |
АСК "Сливен" |
Сливен |
||||
8 |
Петър Неделчев |
"Етър-Виктори-2011" |
В.Търново |
||||
9 |
Юсеин Юсеин |
"Дан Колов" |
Севлиево |
||||
10 |
Иво Иванов |
"Добруджански юнак" |
Силистра |
||||
11 |
Николай Дончев |
"Казанлък" |
Казанлък |
||||
12 |
Йовчо Георгиев |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
||||
13 |
Георги Бангов |
"Продан Гарджев" |
Бургас |
||||
Най-техничен състезател - Илия Христов, кат. 42 кг, "Черноморец-св.борба", Бургас |
|||||||
Най-резултатен състезател - Боби Ников, кат. 66 кг, "Димитровград", Димитровград |
|||||||
Гл.съдия: Н. Кирезиев |
Гл. секретар: Али Пъръшмолла |