Архив резултати
Национален турнир по свободна борба - деца (29-30.10.2010 - гр. Стара Загора)
- Сряда, 01 Октомври 2014
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Митко Стойков | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Дургуд Тасим | "Крепост" | Стремци | |
2 | Мустафа Мустафов | "Кубадън" | Лозница | 2 | Цветан Кънев | "Казанлък" | Казанлък | |
3 | Серкан Али | "Крепост" | Стремци | 3 | Станислав Бояджиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Андрей Сикчьов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Махмуд Митков | "Агросем" | Острово | |
5 | Рамадан Ахмед | "Крепост" | Стремци | 5 | Хюсеин Хюсеин | "Руен" | Руен | |
5 | Серкан Мехмед | "Айтос" | Айтос | 5 | Георги Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Тодор Димов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Велико Манолов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
8 | Росен Петков | "Странджа-2001" | Средец | 8 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | |
9 | Сезер Ахмед | "Кубадън" | Лозница | 9 | Пресиян Петков | "Берое" | Ст.Загора | |
10 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | 10 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | |
11 | Михаил Пенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
12 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 12 | Ивайло Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | |
13 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Митко Митев | "Марица-Изток" | Раднево | |
14 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 14 | Фарис Фаик | "Крепост" | Стремци | |
15 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 15 | Симеон Панайотов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
16 | Йордан Статев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 16 | Тургай Февзи | "Шампиони" | Самуил | |
17 | Михаил Александров | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Сезгин Алиев | "Айтос" | Айтос | |
18 | Живко Желев | "Стефан Караджа" | Елхово | |||||
19 | Исин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
20 | Тончо Тончев | "Марица-Изток" | МИ - Раднево | |||||
21 | Красимир Томов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||||
22 | Юрсел Минчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||||
кат. 35 кг | кат. 38 кг | |||||||
1 | Светослав Петров | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Октай Хасан | "Айтос" | Айтос | 2 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | |
3 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Емин Еминоглу | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Никола Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Николай Тодоров | "Злати Динев Ройдев" | Гълъбово | 5 | Владимир Владимиров | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Николай Любенов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
7 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Денислав Калоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
8 | Чанко Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Тургай Юмергюве | "Каолин-2000" | Глоджево | |
9 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Рамадан Рамадан | "Айтос | Айтос | |
10 | Юлджан Мехмед | "Асеновец" | Асеновград | 10 | Теоман Ибрахим | "Шампиони" | Самуил | |
11 | Рамадан Хаккъ | "Кубадън" | Лозница | 11 | Христо Методиев | "Спартак" | Сандански | |
12 | Георги Иванов | "Спартак" | Сандански | 12 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
13 | Ангел Георгиев | "Македонска слава" | Благоевград | 13 | Митко Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
14 | Даниел Янев | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Хикмет Онбашиев | "Черноморски сокол" | Варна | |
15 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Ташо Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | |
16 | Мехмед Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 16 | Николай Миталов | "Спартак" | Сандански | |
17 | Ангел Шапков | "Македонска слава" | Благоевград | 17 | Янаки Иванов | "Миньор" | Раднево | |
18 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 18 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна | |
19 | Мехмед Даудов | "Димитър Добрев" | Езерче | 19 | Дилян Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | |
20 | Мерт Идриз | "Шампиони" | Самуил | 20 | Теодор Стоилов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
21 | Илиян Илиев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 21 | Тони Василев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
22 | Димитър Желев | "Черноморски сокол" | Варна | 22 | Георги Костов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
23 | Яшар Адем | "Айтос" | Айтос | 23 | Радослав Качулков | "Средец-2001" | Средец | |
24 | Мюзекя Манаф | "Димитър Добрев" | Езерче | |||||
25 | Николай Стефанов | "Истър" | Тутракан | |||||
26 | Християн Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
27 | Дениз Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | |||||
28 | Адил Кабилов | "Каолин-2000" | Глоджево | |||||
кат. 42 кг | кат. 47 кг | |||||||
1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Кристиян Пеев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Иван Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Муса Фаик | "Крепост" | Стремци | 3 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Демир Емилов | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Тончо Тончев | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци | 5 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
7 | Велико Великов | "Черноморски сокол" | Варна | 7 | Йордан Гроздев | "Миньор" | Раднево | |
8 | Атанас Караджов | "Берое" | Ст.Загора | 8 | Драгомир Гуцов | "Дан Колов" | Елена | |
9 | Асен Борисов | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Пламен Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
10 | Начо Хараламбов | СК Борба и самбо | Ямбол | 10 | Джанер Лютфи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
11 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
11 | Иван Драганов | "Марица-Изток" | Раднево | 12 | Диньо Динев | "Берое" | Ст.Загора | |
13 | Джем Хасанов | "Агросем" | Острово | 13 | Айхан Хаджиев | АСК "Сливен" | Сливен | |
14 | Хасан Хюсеинов | СК Борба и самбо | Ямбол | 14 | Николай Господинов | "Загорец" | Нова Загора | |
15 | Михаил Димов | "Димитровград" | Димитровград | 15 | Иван Михов | "Херкулес" | Ямбол | |
16 | Денислав Петров | "Македонска слава" | Благоевград | 16 | Дилян Руцов | "Славия-2009" | София | |
17 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 17 | Драган Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | |
18 | Мехмед Чакал | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 18 | Алпер Аптулов | "Олимпиец" | Търговище | |
19 | Даниел Динев | "Берое" | Ст.Загора | 19 | Дениз Салиев | "Шампиони" | Самуил | |
20 | Хасан Хасанбашев | "Димитър Добрев" | Езерче | 20 | Илиян Георгиев | "Черноморски сокол" | Варна | |
21 | Валентин Димитров | "Марица-Изток" | Раднево | 21 | Благовест Тропчев | "Спартак" | Сандански | |
22 | Мариян Серафимов | "Айтос" | Айтос | 22 | Венцислав Сотиров | "Македонска Слава" | Благоевград | |
23 | Ивайло Георгиев | "Истър" | Тутракан | 23 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена | |
24 | Джихан Арифов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 24 | Станислав Канев | "Енергетик" | Гълъбово | |
25 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 25 | Красимир Димитров | "Марица-Изток" | Раднево | |
26 | Тунджай Лютфи | "Кубадън" | Лозница | 26 | Християн Димитров | "Странджа-2001" | Средец | |
27 | Октай Кадиров | "Кубадън" | Лозница | 27 | Тодор Курумилев | СК Борба и самбо | Ямбол | |
28 | Касим Читали | "Асеновец" | Асеновград | 28 | Пламен Стойчев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |
29 | Севдар Фаик | "Крепост" | Стремци | |||||
30 | Едис Чираков | "Каолин-2000" | Глоджево | |||||
кат. 53 кг | кат. 59 кг | |||||||
1 | Венцислав Ханев | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Велко Тодоров | "Левски" | София | |
2 | Сашо Андреев | "Истър" | Тутракан | 2 | Райко Войков | "Продан Гарджев" | Бургас | |
3 | Момчил Бинбелов | "Левски" | София | 3 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Ивелин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Христо Денчев | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Иван Сауков | "Левски" | София | 5 | Пеньо Господинов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
5 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Константин Костов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
7 | Иван Иванов | "Дан Колов" | Елена | 7 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен | |
8 | Дельо Михалев | "Берое" | Ст.Загора | 8 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Тасим Юсен | "Крепост" | Стремци | 9 | Толга Ахмед | "Агросем" | Острово | |
10 | Иван Василев | "Истър" | Тутракан | 10 | Стефан Темелков | "Спартак" | Сандански | |
11 | Наим Алиев | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Антоний Радков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
12 | Борислав Миталов | "Спартак" | Сандански | 12 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
13 | Мартин Иванов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 13 | Джамал Али | "Асеновец" | Асеновград | |
14 | Десислав Димитров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 14 | Любослав Влахов | "Спартак" | Сандански | |
15 | Якъб Якъб | "Черноморец" | Бургас | 15 | Мазлум Руфад | "Кубадън" | Лозница | |
16 | Йордан Йорданов | "Македонска слава" | Благоевград | 16 | Николай Митев | "Енергетик" | Гълъбово | |
17 | Димитър Арабаджиев | "Стефан Караджа" | Елхово | 17 | Антон Златков | "Спартак" | Сандански | |
18 | Златомир Чолаков | "Странджа-2001" | Средец | 18 | Онур Хаджиоглу | "Каолин-2000" | Глоджево | |
19 | Басри Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 19 | Адил Челеби | "Дан Колов" | Севлиево | |
20 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |||||
21 | Стилян Пейчев | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 73 кг | ||||
22 | Владимир Жеков | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Димитър Кабаков | "Херкулес" | Ямбол | |
23 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Мартин Димов | АСК "Сливен" | Сливен | |
24 | Хюсеин Вели | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Орхан Яфес | "Шампиони" | Самуил | |
25 | Бирсис Демиров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 3 | Аднан Ахмед | "Олимпиец" | Търговище | |
26 | Александър Иванов | "Македонска слава" | Благоевград | 5 | Октай Осман | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
27 | Валентин Беязов | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Йонко Балабанов | "Енергетик" | Гълъбово | |
28 | Павел Павлов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Брайко Брайков | "Странджа-2001" | Средец | |
29 | Юлиян Митев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Алпай Исмаил | "Шампиони" | Самуил | |
30 | Свилен Димитров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||||
31 | Иван Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол | |||||
кат. 66 кг | кат. +73 кг | |||||||
1 | Реджеп Юмер | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Васко Василев | "Айтос" | Айтос | |
2 | Хасан Чакъров | "Агросем" | Острово | 2 | Георги Траков | "Асеновец" | Асеновград | |
3 | Георги Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Иван Георгиев | "Черноморец" | Бургас | |
3 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Осман Кадир | "Айтос" | Айтос | |
5 | Ивелин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Иван Иванов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
5 | Георги Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Румен Руменов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |
7 | Хаят Джемал | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Стоян Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
8 | Хюсеин Звъна | "Каолин-2000" | Глоджево | 8 | Калоян Петров | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |
9 | Тайфун Газиюмер | "Асеновец" | Асеновград | 9 | Мирослав Киров | "Енергетик" | Гълъбово | |
10 | Тодор Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Кристиян Михайлов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
11 | Рафаил Вачев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 11 | Генадий Лечев | "Стефан Караджа" | Елхово | |
12 | Божидар Генов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 12 | Едиз Еюбов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
13 | Стоян Караиванов | "Стефан Караджа" | Елхово | |||||
14 | Стилян Иванов | "Миньор" | Раднево | |||||
Най-резултатен състезател - Микяй Наим, кат. 42 кг, СК Борба "Димитровград, гр. Димитровград | ||||||||
Най-техничен състезател - Митко Стойков, кат. 30 кг, СК Борба "Берое", гр. Стара Загора | ||||||||
Гл. секретар: А.Пъръшмолла | Гл.съдия: /п/ Ив. Радков |